Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Odpovědět
Snorkel
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 05, 2014 9:42 am

Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Příspěvek od Snorkel »

Dobrý den, mám iphone 4 blokovaný na Att (usa) a bohužel nemám v držení sim od daného operátora, zeptám se je nějaká možnost softwarově odemknout a aktivovat iphone? Když jsem byl v T-mobile tak mi radili že stačí vymazat imei, reps změnit ho na 14x0 ale u toho nevím jak se to bude chovat s operátorem, JB proveden nebyl, telefon je pouze Hacktivovaný, mohl bych požádat o rady? Děkuji :)

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Příspěvek od Johny004 »

Co ze to placali? :-D a jak by ho chteli menit? Kdyby to slo tak jednoduse, tak vsechny corovany pristroje jdou na dracku
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Příspěvek od mirmo80 »

OT: jezis to su odbornici. My ked sme brali opticky internet, tak mi na infolinke raz povedali, nech sa do toho urcite nepozeram, ze to je laser a moze mi vypalit oci :D
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Rshop
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 14, 2014 8:25 pm

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Příspěvek od Rshop »

Dobrý deň najprv by som sa chcel spítat na to či viem niak lacnejšie odblokovať iphone 4 a 5 oba sú z anglicka donesené keď som tam bol tak som kupil za mali peniaz ale na slovensku odblokovanie nenajdem lacnejsie ako 70€ a ešte včera som kupil iPhone 4 a mám v nom zabpnutý icloud a chalan nevie ani heslo od neho ani na email heslo ako to môžem vymazať jediné čo viem je jeho email na icloud a este ID dnes som mu aj písal aj volal ale že on fakt nevie poznám ho čiže viem že kradnutý nieje viete niekto poradiť na obe otázky?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Odblokování případně alternativy iOS 7.1 iphone 4

Příspěvek od mirmo80 »

Dlhsiu suvislu vetu som tu hadam este ani nevidel :D

iCloud bez hesla neodhlasite. Neexistuje nijaka moznost. Ak si predavajuci nevie na heslo spomenut, tak tu https://appleid.apple.com/cz/ si ho moze zmenit.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět