Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Odpovědět
supercarrace
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 22, 2010 9:11 pm

Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od supercarrace »

Zdravím,
rád bych Vás požádal o rady. Již přes 2,5 roku vlastním iPhone 4, který byl zablokován na Maďarský T-Mobile, vyřešil jsem to tak, že jsem používal Gewey sim. Ale nedávno jsem našel odkaz na bezplatné odblokování: http://www.t-mobile.de/sim-lock-entsper ... -_,00.html
(zde je i návod, jak na to: http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2013/02 ... ment-58259)
Vše jsem tedy vyplnil a dnes v 16:00 to bylo 72 hodin co se má poškat, provedl jsem tedy aktualizaci a přehrání do továrního nastavení, ale ejhle, mobil je zablkovaný a já jsem v háji :x . V mobilu je poslední iOS a když jej zapnu, tak zvolim jazyk, pripojím se na wifi a pak mi Iphone napise, že mám Neplatnou sim, tzn. mobil je nepoužitelný.
Proto bych se chtěl zeptat, zda máte někdo s tímto problémem zkušenosti, nebo zda nevíte jak postupovat? Beru i klidně i nějaký hacknutí, ale zatím jsem žádný nenašel.
Zároveň bych se chtěl zeptat, jak je to s R-sim, vím, že je na iPhone 4S, ale nevím zda funguje i na iP 4? Máte někdo zkušenosti?

Díky za vše

jiriczek
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 752
Registrován: čtv led 27, 2011 7:10 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od jiriczek »

Maďarský phone unlockovat před Německou stránku?
Mac Pro - 512 GB SSD - Windows 10
iPhone 6S - 16 GB
iPad 2 - 16 GB

supercarrace
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 22, 2010 9:11 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od supercarrace »

Vím, že to může znít trochu zvláštně, ale údajně německý T-Mobile neřeší u jakého operátora je mobil blokovaný a pouze přeposílá žádosti na odblokování do Applu. Po 2 letech totiž vyprší smlouvy, které mobil blokují, a pak už by mělo být jedno, kdo požádá o odblokování. Ale ta tvoje odpověď mi nijak nepomohla. :no:

eSko
Host
Host
Příspěvky: 147
Registrován: pon pro 03, 2007 8:43 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od eSko »

Pokud ti to z nějakýho důvodu neodblokuje T-Mobile, můžeš za to zaplatit jinde - např zde: http://www.unlockiphone.co.uk/

Funguje to na tom principu, že má ta stránka svýho člověka v Applu nebo u operátora a ten tam ty IMEI láduje do systému.
Previous: iPhone 2G 4GB (2007-2008), iPhone 2G 16GB (2008-2011), iPhone 4S 32GB (2011-2013), iPhone 5 16GB (2013-2014), iPad 2 (2014), MBP 13'' 2010 (2010-2012), 15'' Retina MBP 2012 (2012-2013)
Current: 15'' Retina MBP 2013, iPhone 6 64GB, iPad Air 2 64GB, Apple Watch Space Grey

supercarrace
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 22, 2010 9:11 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od supercarrace »

Díky za radu, vychází to na 20 liber, takže levněji než R-SIM. Ještě Vás budu informovat, zda mě německej T-Mobile odblokoval.

kvasimodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: úte pro 29, 2009 9:44 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od kvasimodo »

Uz se to tady resilo ! Nemecky T-Mobile ti zdarma odblokuje pouze iPhone co byl blokovam na Nemecky T-Mobile a musi byt jiz po 2 letem kontraktu . Telefon od jineho operatora ti zdarma urcite neodblokuje ! ( Zda za poplatek netusim )?!
Ma vlastni zkusenost s iPhone od nemeckeho T-Mobile : do druhedo dne byl zdarma iphone odblokovan .

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od Gekko gecko »

Možná zkusit tohle ale zadarmo to nebude a nebo i nadále používej tu Gewey sim, nebo to pod iOS7 nejde?
http://www.odblokujiphone.cz/
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

supercarrace
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 22, 2010 9:11 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od supercarrace »

Gewey sim mam na iOS 4.3.3. a už mi to většinu aplikaci neaktualizovalo a ani jsem nemohl stahovat nové app. Zkusim ještě napsat do maďarska a když to nevyjde, tak použiju unlockiphone.co.uk, zde to vycházi cca. na 600 Kč. A díky za rady

Jam3ss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 260
Registrován: pon říj 19, 2009 8:26 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od Jam3ss »

Gewey sim jde myslím na iPhonu 4 jen na starší BB, pokud aktualizujete, tak už bohužel gewey sim nejde a nikdy nepůjde.


Odesláno z iPhonu
iPhone 5S 16GB Champagne Gold Obrázek

supercarrace
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 22, 2010 9:11 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od supercarrace »

Tak Vás opět seznámím s tím, co se s mobilem děje.
Německý T-Mobile dle očekávání mobil stále neodblokoval.
Na stránce http://www.unlockiphone.co.uk/ jsem si tedy zakoupil předplatné na odblokování mého operátora, ale zatím nevím, kdy mi jej odblokují.
Chtěl bych se proto zeptat, zda neznáte způsob, jak vrátit starý iOS 4.3.3. Firmware jsem si stahnul a pokoušel se ho náhrat před iTunes, ale vyskočila mi chyba 3149. A k ní jsem nenašel řešení.
Vše dost komplikuje fakt, že mobil nejde de facto ani zapnout, vždy jen vyberu wifi a pak po mě chce vložit sim (poté vyskocí chyba, že vkladám špatnou) a tím končím.

Díky za rady

P.S. Ještě mě napadla jedna věc. Kamarád má poslední verzi RSIM (7.x.x) a chci se zeptat, zda by se něco stalo, kdybych ji vložil do svého telefonu. Vím, že je udajně jen na 4s, ale za pokus nic nedám, nebo jo? Jde mi o to, aby se mu nějak nezablokovala. Díky

Pao
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 07, 2013 6:27 pm

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od Pao »

Ahoj supercarrace som presne v rovnakej situácii ako ty akurát s tým, že mam ten iphone aktivovany(cez hack) a mam tam JB...taktiez sa snažim nieco skusat cez ten nemecky Tmobile, nedal by si mi nejaky svoj rychlejsi kontakt? Skype, facebook hocico pre rychlejsiu komunikaciu mohli by sme si vymienat poznatky o to modblokovani nakolko sa snazim o to aj ja

Zachajda
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: pát led 22, 2010 10:00 am

Re: Zablokovaný iPhone 4 32Gb iOS 7.0.4

Příspěvek od Zachajda »

Pozor! Unlockiphone.co.uk je tatez firma co officialiphoneunlock.co.uk. Ja mam nimi jen spatne zkusenosti a podle me jsou to vyhozene prachy. Zaplatil jsem asi 2k za odblok, otresna komunikace, v podstate nulova, na facebooku mazou negativni komenty, a kdyz o nich napisete negativni komentar nekde na internetu budou po vas pozadovat 3000£ jako po me. Maji to ve svych terms and conditions. A pokud bych jste zadali vraceni penez, reknou vam ze vas telefon je blacklisted, stolen or lost nebo podobnou hovadinu a penize nevrati. Takze mozna by za to stalo napsat zde na foru recezni na tyto podvodniky.

EDIT: s tou posledni rsim tzn RSIM 9 pro by ti to mohlo jet :)

Odpovědět