Kodi pro AppleTv 4

CoxTral
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 03, 2008 9:52 am

Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od CoxTral »

Zde postup http://www.idownloadblog.com/2015/12/24/how-install-kodi-new-apple-tv-4/, jednoduchy asi za 5 minut nainstalováno, pouze pro Mac, kvuli instalaci Xcode 7. Mohu poradit pripadne pomoci s instalaci na vase zarizeni.

Obrázek

Obrázek
 iPhone 7 Plus 128 GB
 iPad Air 2
 MacBook Pro 2016 15" Touch Bar
 Time Capsule 2TB
 AppleTV 4 32GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od rony »

a toe problemy, co ma infuse? tato alfa verzia s tym ako bojuje?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od pistak »

A ja sa chcem mimo tému opýtať akú má výhodu zahnutá obrazovka, lebo si to zatiaľ nejak neviem vysvetliť, ďakujem

CoxTral
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 03, 2008 9:52 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od CoxTral »

Rony, nevim jakymi neduhy trpi infuse, pouzival jsem jen free, ale neprehral mi vsechny formaty na NAS, kdezto Kodi si nejen se vsim poradi, ale jeste navic se tam da doinstalovat multimedialni obsah z ruznych repozitaru (iVysilani, Prima Play, Nova, Gordon Ramsey TV, SlowTV, mraky sportovnich a erotickych kanal)u, kdo zna z Apple TV 2 vi o cem Kodi je. Netvrdim ze nema mouchy, ale za me uz te Apple TV nic nechybi.

EDIT:

Pistak, výrobci uvádějí, že oproti plochým obrazovkám poskytují ty zakřivené větší rozsah úhlů pohledu a minimální lichoběžníkové zkreslení. Zakřivené obrazovky údajně poskytují širší zorné pole a že výrazný posun od centra obrazovky způsobuje větší zkreslení obrazu, než je tomu u plochých obrazovek, se ale výrobci neshodují. Film navíc má zakřivením získat větší hloubku a dokáže vtáhnout hlouběji do děje. Za me musim rici ze nekdy to v nimam ze je zahnuta nekdy zase ne. Pravda asi bude nekde napul cesty, u me spise neco netradicniho, designoveho, kdyby telku vyrobil Apple tak jak se par let nazpet spekulovalo koupil bych od nej.
 iPhone 7 Plus 128 GB
 iPad Air 2
 MacBook Pro 2016 15" Touch Bar
 Time Capsule 2TB
 AppleTV 4 32GB

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Clon »

Kodi bych moc rad. XBMC pouzivam uz leta. Samozrejme na jinych ruznych strojich.
Jelikoz ale nemam mac, tak pro me smula. A nejake virtualni oddily atd, na to mi zatim nezbyva cas.
Otazka primo na telo - muzes mi vubec nejak osobne pomoci a vytvorit mi neco u sebe, aby to ma ATV vzala? Jde to vubec?
Klidne pres SZ. Blby je, ze timto zpusobem probihaji veskere aktualizace :-( Teda nemusim mit kazdou :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od rony »

CoxTral píše:Rony, nevim jakymi neduhy trpi infuse, pouzival jsem jen free, ale neprehral mi vsechny formaty na NAS, kdezto Kodi si nejen se vsim poradi, ale jeste navic se tam da doinstalovat multimedialni obsah z ruznych repozitaru (iVysilani, Prima Play, Nova, Gordon Ramsey TV, SlowTV, mraky sportovnich a erotickych kanal)u, kdo zna z Apple TV 2 vi o cem Kodi je. Netvrdim ze nema mouchy, ale za me uz te Apple TV nic nechybi.


take jemne potrhavanie obrazu, aspon ked pozeram filmy z popcorn hour tak ten rozdiel jasne vidim.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

CoxTral
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 03, 2008 9:52 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od CoxTral »

Clon, Kodi zatim jde nainstalovat pouze na macu, protoze aplikace se nejdrive musi podepsat tvou autoritou, a pak pres xcode se nainstaluje aplikace do Apple TV. Takze pokud nemas mac, najit nekoho kdo ma, nebo zkusit nejaky virtual.

Jsem z Prahy, domluve se nebranim.

EDIT:

Rony, zatim mam nainstalovano kratce abych neco vypozoroval, zatim jsem jen zkusil jestli prehraje ten ktery format, budu pozorovat dam kdyztak vedet.
 iPhone 7 Plus 128 GB
 iPad Air 2
 MacBook Pro 2016 15" Touch Bar
 Time Capsule 2TB
 AppleTV 4 32GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od rony »

Ja ten rozdiel vidim lebo to konfrontujem s Popcorn Hour, prejavuje sa to samozrejme u fullhd (1080p) videa v MKV, samozrejme so surround zvukovymi stopami, cize subory o velkosti tak osem gigabajtov. Mozno je to uz pisanym problemom so snimkovou frekvenciou videa, co sa vo vlakne Infuse hodne spomina. Vlastne ma zaujima, ci to KODI dokazalo vyriesit.

Znamena, ze KODI sa oficialne chysta do appstore pre aTV4? Potom netreba to silit a kupovat usb-c kable a saliet s alfabverziami :-) kto je aktivnejsi, skusi si s nimi vyjednat neskor ucast na beta, k comu uz nebude treba nic zlozite.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Kokoska »

Ahoj všem.
Mám KODI nainstalováno od neděle. Nikdy před tím jsem XBMC nepoužíval, tak se s tím trochu peru. Nainstaloval jsem ho hlavně kvůli iVysílání, ale to mi bohužel nefunguje. Hlásí to pořád nějakou chybu SSL. Nevím, jestli služba funguje na KODI např. v PC.
Nicméně přehrávač médií mi přehraje opravdu vše. Jen ještě nemám nastaveno vytváření knihovny s plakáty atd. I přehrávání z Uložto a z Webshare a ostatních serverů jede parádně.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Clon »

Prave ze Kodi oficialne v Appstore nikdy nebude, takze bud takto, nebo nic.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

CoxTral
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 03, 2008 9:52 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od CoxTral »

Tak na iPhone v Kodi mi iVysilani jede, takze to bude problem asi jen v te aTV4, starsi verzi uz nemam abych to otestoval, nicmene v tom telefonu nemam posledni verzi Kodi ale Kodi 15.2
 iPhone 7 Plus 128 GB
 iPad Air 2
 MacBook Pro 2016 15" Touch Bar
 Time Capsule 2TB
 AppleTV 4 32GB

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Kokoska »

Nevíte jestli můžu upgradovat na 9.1.1?
Nevymaže se při tom to KODI?

CoxTral
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 03, 2008 9:52 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od CoxTral »

Kokoska, a i kdyz tak si to tam znova dohrajes, blby pokud to mas nejak vyrazne nastaveno, ale rekl bych ze tam vse zustane, pokud neudelas cistou instalaci.
 iPhone 7 Plus 128 GB
 iPad Air 2
 MacBook Pro 2016 15" Touch Bar
 Time Capsule 2TB
 AppleTV 4 32GB

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Kokoska »

Trochu se toho bojím, protože mi to nainstaloval kamarád, kterej má MAC.
Raději bych asi počkal až na verzi 9.2
Snad to prubne někdo z vás, co si to můžete nainstalovat sami.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od rony »

Keď nevymaže appky a konfiguraciu update, prečo by mal mazať túto aplikáciu?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Kokoska »

No to já právě nevím, co se kde modifikovalo při té instalaci pomocí Xcode.
Jestli to třeba není někde v systému.
Tomu moc nerozumím.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Clon »

Proste kdyz to nezkusis, NIKDY se to nedozvis. A do smrti se budes trepat, co kdyz.....
Pri nejhorsim ti to kamos nainstaluje znova, ne?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Kokoska »

Jasně.
Já to samozřejmě updatnu, ale až na verzi 9.2. Ať to stojí za to.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Clon »

CoxTral: Zajímalo by mně, jak se ti podařilo Kodi přepnout do češtiny. Klasicky přes Nastavení / International - mi to nejde, mám tam jediný jazyk EN. Jinak máš SZ.
A pro ostatní - instalace do ATV je možná i na virtuálním stroji - právě se mi to podařilo. :Yahoo!:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Vico
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: sob srp 09, 2008 2:33 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Vico »

Muzes me prosimte poslat vice info o ty instalaci na virtualnim pc?
iP-> iP4 -> iP5 -> iP6 -> iP6s+

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Clon »

Jasně :D

EDIT: tak čeština vyřešena.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Martynez
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: ned dub 11, 2010 2:49 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Martynez »

Kodi v Apple storu je. Akorát se jmenuje Mr. MC. A je to trochu osekaný. Na domácí knihovnu filmů a seriálů super. Vše funguje bez problémů. I live iptv. Nejdou přidávat žádné vlastní video doplňky. Ale na to si člověk může nainstalovat druhou verzi kodi.
iPhone 3Gs 32GB > iPhone 4 32GB > iPhone 4s 64GB > iPhone 5 64GB > iPhone 5s 64GB > iPhone 6 plus 128GB > iPhone 6s plus 128GB
iPad 2 32GB
Macintosh IIvx > Power Macintosh 7100/66 > G4 > Mac Pro > iMac 27"
Apple TV2 > Apple TV3 > Apple TV4

viktor66
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: stř črc 14, 2010 12:41 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od viktor66 »

Caute,funguje instalace KODI i na poslednim update apple tv?

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Kokoska »

Ano.
Po provedení update ikona sice zmizí, ale po přeinstalování vše funguje jako dřív.
Data a nastavení tam zjevně zůstávají, protože po startu má KODI všechny doplňky a nastavení jako před tím. Není třeba nic dalšího dělat.

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od FilemoniCZ »

ahoj, dneska jsem taky nainstaloval kodi do nove atv4. vse bez problemu. Nekde jsem videl ze bude treba instalovat kody kazdy 3 mesice kvuli tomu podepisovani, je to pravda? Pokud ano znamena ze pak staci jen poslat pres xcode zase ten balicek co jsem uz jednou udelal a nebo se to musi generovat znova? Generovat znova mi nevadi spis mi jde o to aby tam to nastaveni zustalo. Pouzivam doplnek na opensubtitles a taky ruzne nastaveni skinu a barev titulku atd.. diky za kazdou informaci..

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Kokoska »

Ahoj
informaci o těch 3 měsících nemůžu potvrdit, protože mezi mou první instalací a přeinstalováním po update tvOS ani ty 3 měsíce neuběhly :)
Nicméně mohu potrvrdit, že pro přeinstalování jsem použil ten původní vygenerovaný balíček. Všechno nastavení doplňků tam zůstalo a je funkční.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Clon »

Mel bych dotaz - umi tohle Kodi prehravat format DVD (video_ts)? Muze to nekdo vyzkouset?
Nechme prosim stranou teorie o kvalite DVD.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od FilemoniCZ »

tak u me uz doba 3 mesicu ubehla a musel jsem znova podepisovat. Nasel jsem nekde na forech ze apple to zase vylepsil a nyni bude treba podepisovat kazdych 7dni, coz uz zacina byt dost pakarna. Nicmene potvrdit to budu moc az v nedeli kdy to bude tyden. Reseni jsem zatim nasel 2. 1 - koupit si developersky ucet za 99USD a tim to jde podepsat na rok. (Nevim zda ta suma 99USD je taky na rok) 2 - nasel jsem stranku ktera za 10USD posle podpis pro vase UDID, ktere bude taky na rok.
Pokud v nedeli KODI nebude fungovat, tak vyzkousim moznost cislo 2.

Clon - zkusim doma neco pustit tusim ze DVD na disku nekde mam

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od Clon »

No budu se tesit :-) Vcera jsem to nenapsal :-(
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

maska01
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 22, 2016 9:34 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od maska01 »

FilemoniCZ píše:............. 2 - nasel jsem stranku ktera za 10USD posle podpis pro vase UDID, ktere bude taky na rok.
Pokud v nedeli KODI nebude fungovat, tak vyzkousim moznost cislo 2.


jde nějak vyřešit to podepisování každých 7 dní? jak dlouho tedy vydrží fungovat když je podepsáno developerským účtem? funguje ta možnost podepsat za 10USD? dík

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od FilemoniCZ »

mam to reseni za 10USD a muzu jen doporucit. cert prisel obratem na mail a je u toho navod jak to udelat a vsechno chodi jak ma uz pres dve mesice.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od rony »

trochu presmerujem debatu z problemov ako sa registrovat na developerov :)

porovnaval niekto KODI na aTV4 a na raspberry Pi 3? Ake nepohodlnejsie veci su v KODI na aTV4?

pls odkazte ma na siahodlhe videa v youtube, kde ani po 15tich minutach na nic nepridem a rozhodne mi nepovedzte ziadny osobny dojem z pouzivania KODI na aTV4, lebo na ten sa vlastne ani nepytam, potrebujem totiz pozerat kvanta minut videa, kde by to mozno aj mohlo byt :) (posledna veta je sarkazmus) :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

boshu
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 20, 2016 4:04 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od boshu »

chcem sa opytat na to riesenie za 10 dolarov , resp na stranku za registraciu ohladom developerskeho uctu , chcel by som si nainstalovat kodi na ipad a iphone a je to pre mna dost davat 100 dolarov za apple developersky ucet
dakujem

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od FilemoniCZ »


musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od musashi »

Nevim, presne, co vsechno v Kodi planujete resit, ale neni vhodnejsi utratit tech 10USD za InfusePro? Pro prehravani veci z NASu nema chybu.
A verim, ze spoustu pluginu, ktere Kodi umi (napr. pocasi apod.) lze zase nahradit aplikacemi ze Store ...
A celkove to bude pohodlnejsi a stabilnejsi reseni nez cpat Kodi do ATV4 a cekat, kdy do Apple zase blokne ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od rony »

Po partyzdnovych skusenostiach (Raspberry a potom cuBOX) viem, ze Kodi je trochu droga :-) tolko casu co travim jeho prisposobovanim :-) ale objektivne ma trosku lepsie vyriesene napriklad titulky - v zmysle vyhladavanie, stahovanie priradovanie atd.

Infuse sa hodne hodne snazi, pridali nieco velmi podobne kniznici v Kodi, takze uz len nezobrazuje subory ale snazi sa aj o organizaciu veci.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od ABAB »

Ahoj, nevíte jak si můžu do Aplle TV 4 uložit nějaké video na přehrání bez internetu? Třeba na chatě? Má Kodi. Děkuji
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od rony »

nepocul som o nicom takom. mozes vsak skusit moznost, ze sa vybavis hardiskom, ktory ma v sebe rovno WiFi, cez ktore nazdiela svoj obsah. s tym nebude mat Infuse problem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od ABAB »

Už jsem to našel umí to VLC z PC do Apple TV 4 pošleš video. Dokonce přes iPad se mi to podařilo poslat do Apple TV 4.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

tokynoxxx
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: ned úno 07, 2010 10:47 pm

Re: Kodi pro AppleTv 4

Příspěvek od tokynoxxx »

Zdravím, doporučíte mi nějakou stránku na koupi podepsání UDID, abych nemusel každý týden instalovat znovu? Díky.
Obrázek
iPhone 5 64GB Black
Playstation 4 500 GB HDD
Playstation 3 500 GB HDD
Xbox 360 Elite 120 GB HDD

Odpovědět