Clonove problemy s aTV a vsetkymi jeho odbiehaniami od temy

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Clonove problemy s aTV a vsetkymi jeho odbiehaniami od t

Příspěvek od Clon »

rony, děkuji ti, že jsi založil vlákno na mou počest :good:
Akorát si nejsem jist, jestli mělo být založeno zrovna na tu mou.
Snad jedině proto, že ve vedlejším vlákně jsem se nadnesenému problému měl snahu věnovat a tudíž jsem k tomu i něco napsal. A protože jsem asi napsal nejvíc, je tohle vlákno moje :D
Malé shrnutí.
Jazi nadnesl problém s přehráváním BR disku na ATV.
Chtěl jsem to zkusit, jestli mám stejný problém. Měl jsem.
Pak Jazi pronesl, že na smart tv Samsung mu to jede v pohodě - ano, asi někde tady se to začíná stáčet mimo téma. Ono je to mimo téma Infuse, ale zase to není mimo téma jak vyřešit ten problém s přehrátím BR na Infuse, respektive jak vůbec to BR přehrát.

Takže jsem si dovolil se zeptat JAK a na čem mu to jede v pohodě. Zajímá to mně a snad i někoho dalšího, kdo bude chtít přehrát BR.
Pak se ukázalo, že není androidí TV jako androidí TV, že to co někomu jde - druhému nejde (DS Video).

No a pak nám do hry vstupuje sharkee s DLNA.
I ty ses ptal "na co"?
Jak se později ukázalo a jak sharkee sám píše - "O DLNA nic nevím, takže neodpovím, jen mi to tak samo funguje na moji SmartTV". A tady bych se snad ani nedivil, kdyby sharkee přes to DLNA vůbec nezkoušel BR disk (nepíše o tom nic).
A protože podle mně nic nefunguje SAMO a protože jsem o DLNA věděl kulový, zeptal jsem se a tudíž X dalších příspěvků, které sice souvisely s otázkou jak přehrát BR disk, ale už nesouvisely s Infuse. A najednou zas byla řeč o VLC, XBMC atd.

A proto vzniklo toto vlákno, ale byl bych zase nerad, kdyby se někdo z aktérů cítil ukřivděný, že se vlákno jmenuje zrovna po mé maličkosti :D
Takže rony, tvoje věta "Clon, mas mimoriadny talent odviest temu vzdy tak daleko, ze rozputavas debaty kompletne len na temy tvojich problemov .... " - nebýt těch, co sem vnesli slova "DS Video", "DLNA" "VLC" - nerozpoutal bych ani slovo. Ačkoliv to všichni vnesli "v dobré víře" - bylo to OT.
Slunce v duši :friends:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Clonove problemy s aTV a vsetkymi jeho odbiehaniami od t

Příspěvek od rony »

Clon, je to na vsetky tvoje temy okolo Apple Tv, snad sa to nerozvinie na ine temy nie o Apple tV :)

Proste som ti spravil volnodiskusne vlakno, ked sa inde zacnes uberat v diskusii mimo temu, proste miesto reply napises prispevok do tohto vlakna.

to presuvanie vasich prispevkov je vazne hodne otravna vec, myslite na to. a mysli na to, ze vlakno o Infuse som zamerne urobil aby tam bola diskusia o INFUSE.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Clonove problemy s aTV a vsetkymi jeho odbiehaniami od t

Příspěvek od sharkee »

Po 3, odpovídal jsem na dotaz, který byl mezitím smazán, nebo zcela upraven. Ten dotaz byl ohledně Androidu a Sony TV.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Clonove problemy s aTV a vsetkymi jeho odbiehaniami od t

Příspěvek od rony »

Skusim to este raz a znova, nevysvetluj mi ako k comu doslo a kto je viac vinny.

Ak sa debata v jasne definovanej teme uberie k supportingu niecoho, co uz zacina byt mimo a riesite ako opravit Android v TV alebo cojaviem co, tak proste v tom vlakne skoncis a prejdes sem alebo si na to otvoris temu a budes sa tej novej temy drzat. :-)

Mne osobne vadi len to, ze v konkretne jasnej teme o INFUSE ste zacali rozvijat androidy, Sony telky a dalsi s Infuse uz vobec netykajuci sa bullshit, ktory je iste VELMI dolezity pre riesenie tvojho problemu s nimi ale zasluzi si k tomu urcene temy.

Takze tu v tomto vlakne to rieste dokedy potrebujes ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Clonove problemy s aTV a vsetkymi jeho odbiehaniami od t

Příspěvek od Clon »

Rony, v zapalu boje jsi zrejme prehledl, ze odpovidas sharkeemu.
Me uz to stacilo.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Clonove problemy s aTV a vsetkymi jeho odbiehaniami od t

Příspěvek od rony »

Odpovedam Clonovi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět