Problem s pripojenim apple TV

Odpovědět
joannes
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 22, 2015 12:56 am

Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od joannes »

Zdravim vsechny Applaky :) mam na Vas jeden dotaz. Poridil jsem si apple tv 3. generace a nedovedu ji pripojit k internetu, nejde jak wifi, tak ani kabel. Problem bude nejspis v tom, ze jsem v zahranici a pristup k internetu mam takovy, ze se musim vzdy prihlasit. Postup tedy je takovy, zarizeni pripojim k wifi, napisu heslo a pote mi jeste vyjede v exploreru okno, kde musim zadat sve jmeno a potvrdit souhlas s podminkami. Jelikoz samozrejme apple tv toto neresi a jednoduse se nepripoji vidim to jako duvod tohoto problemu. Moje otazka je, zda ma tato situace nejake reseni, ci mam apple tv vyhodit z okna.....??? dekuji za odpoved :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od rony »

ano, bude to tym hotelovym modom wifiroutra, nad ktorym nemas plnu moc.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

joannes
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 22, 2015 12:56 am

Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od joannes »

Presne tak. A nejaky zpusob reseni? Znamena to tedy, ze nemohu vubec vyuzit appleTV?

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od Johny004 »

Ne, na hotspotu ji nevyužiješ
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

joannes
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 22, 2015 12:56 am

Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od joannes »

A ma tato situace nejake reseni? jak by jste postupovali na mem miste vy? :/

EDIT:
Problem castecne vyresen. Vytvoren vlastni hotspot pomoci meho notase. Nicmene ne zcela pohodlne reseni, ale zatim me zadne jine nenapada.
Naposledy upravil(a) iTukan dne stř zář 23, 2015 8:40 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej doubleposty, pokud na tvůj příspěvek nikdo nereagoval, edituj... sloučeno

HonzaK72
Suspect
Suspect
Příspěvky: 217
Registrován: čtv črc 07, 2011 10:03 pm

Re: Problem s pripojenim apple TV

Příspěvek od HonzaK72 »

Co řešíš.....buď máš přístup před router, jinými slovy můžeš vytáhnout kabel s netem přímo do ATV (s povolením pana domácího :-) ) nebo si dojednej nastavení routeru (pokud to jde) a v něm nastav přístup ATV bez hesla (pokud to typ routeru podporuje), nebo si sám sjednej smlouvu s operátorem v daném místě na svůj net.
Všechno ostatní je buď nefunkční nebo nepohodlné (viz tvoje řešení s ntb). ATV je device určený primárně do trvalého bydlení, není to přenosný zařízení.

Odpovědět