Apple TV 4

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Apple TV 4

Příspěvek od rony »

Zbeznym porovnanim parametrov:

z popisu 4ky

aTV3:
HDMI2
Optical audio
10/100BASE-T Ethernet
IR receiver
Micro-USB (service only)

aTV4
HDMI 1.42
10/100BASE-T Ethernet
IR receiver
USB-C (service only)

Zmizlo optical audio, predpokladam, ze zvuk uz iba cez HDMI.

Zlepsilo sa Wi-Fi na 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi, co je vyborne avsak nadalej zostava 10/100BASE-T Ethernet, ktory treba pri zapajani doma uprednostnit!!!

Zvuk ma uz Dolby Digital 7.1, co moze byt v mnohych pripadoch niektorym ludom jedno resp. niektorym zasa velmi malo moznosti ;-) najma nechcu menit svoje receivery. Ak to pripajate k telke, moze vam to byt skoro fuk.

Najvacsi otaznik je ovladac ale napriek reciam, neviem ci v nasej distribucii bude alebo nebude. Ak nebude, rozhodne by to bolo pre mna zlom a nemohol by som taku aTV4 kupit.

Podpora 1080p mi neprekaza, este dlhsi cas sa idem vyhybat 4K telkam a podobne, takze toto budem riesit az po case, ked uz budem menit vsetko :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Saddako »

Vzhledem k tomu co aTV nabízí je myslím rychlost 10/100 zcela dostačující. Pochybuji, že si bude někdo streamovat video o takovém bitrate, že by to karta nestíhala.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

znamena to vsak, ze pravdepodobne nejake natahovanie dat na pozadi bude zrejme nemozne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Saddako »

Tak na Alze prý v říjnu. https://www.alza.cz/search.htm?exps=apple%20tv%202015 cena 3.990 za 32GB a 4.990 za 64GB
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Smrdaky »

Už tomu povolili A2DP?

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Clon »

Nektere ficury Apple proste nechapu. 16 GB iPhone, jestli spravne chapu - NEpodpora 1080p, 100 megove pripojeni ......
Filmy uz koukam jedine ve FullHD = na neostre zasumene rozmazane a podobne filmy me koukat prestalo bavit uz dost davno.
Vypada to, ze si neporidim ani Atv4 :-( Mozna v te Emerice nejsou narocni uzivatele.
Za 5 litru se jiste da poridit i nejake MMC, co zvladne vsechno bravurneji.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Manek49 »

Ty ceny už drobek zvedli...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

neviem, cim ste prekvapeni a sokovani. Vsetky generacie aTV nikdy neboli prehravace stiahnutych mkvcok. Pravdepodobne treba asi iba pripomenut, ze je to len koncove zariadenie k tomu, co sa da najst v iTunes Store. + v kazdej generacii nejaka prkotina trosku mimo to, co sa vola NMT. Doma mam na NMT a neriesim, co nevie aTV. Naopak, na aTV vzdy pozeram, preco toto nezvladne hociktore NMT na ake si spomeniem :-)

Mame za sebou prekvapene reakcie, co to nevie a mozeme riesit dalsie :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Jinak vím, že to je čistě moje spekulace a dojem atd., ale přijde mi moc pozitivní to, že na ČR trh přichází nová apple TV4 s tím klasickým ovladačem, kde jde vyvolat i SIRI. Prý zatím bude tlačítko odkazovat na vyhledávání, ale je to daleko zajímavější, než kdyby přišla na trh se zcela jiným ovladačem, kde tato funkce není. Fakt stále doufám, že se české SIRI dočkáme do konce tohoto roku :-)
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pát říj 23, 2015 3:47 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto sem, v tématu AW byl tento příspěvek OT.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Tak ATV4 již v AppleSotre CZ - ale bez Siri funkce http://www.apple.com/cz/tv/compare/
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Haveja
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: pon srp 11, 2008 1:25 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Haveja »

Koukam a porovnavam s memeckou apple store. Ovladac je stejny, jen u nas neni jeste Siri. Misto ni je funkce hledat.
R.I.P. Steve Jobs

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

cize hardwarovo vsetko rovnake, len softwarovo v nasom regione je tam ina funkcia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Bartsin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: úte črc 22, 2008 8:38 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Bartsin »

Taky nad ni premyslim. Dotaz/spekulace:

Pro me jeden z nejvetsich prulomu je sekce apps pro atv v appstore.
Myslite ze bude nekdy moznost stahnout si aplikaci jako napriklad nplayer a z atv primo prochazet domaci NAS (synology)? Nebo ty aplikace budou jen hry a ruzne live tv sluzby? (Mimochodem: vim ze synology do atv jde uz nyni ale trochu mi vadi ten princip push video pres airplay. Na moji staricke atv1 s jb jde vyse popsane jako po masle. Ale to je jiny pribeh. jb nove atv4 necekam a ani nechci)
Diky za nazor.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Me láká možnost herního zařízení. Klukům je 5, tak za rok za dva přijde na pretres nějaká herní konzole a tím by to bylo vyřešeno, obvzláště když tam půjdou hrát hry z iPadu.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

vrty
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 07, 2009 1:06 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od vrty »

Taky se tesim na appstore na apple TV, ale asi si pockam az bude k dispozici http://firecore.com/infuse ktery povazuji za nejlepsi NAS prehravac vubec. Co se tyce her, tak moje decka 6 a 3 od nich drzim dal, spise jim na iPad instaluji nejake vzdelavaci programy a oni je vlastne povazuji za hry, protoze nic jineho neznaji. A to meme i Nintendo Wii.
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Petrt »

Na Infuse také čekám a podle implementace do rozhraní aTV se rozhodnu, zda koupit či nekoupit. Nerad bych pak procházel stoh aplikací, abych mohl pustit jednu vybranou (Infuse) :-(
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

hura, uz mam naskladnenu na prevzatie moju Apple TV4!!!


malokto to jasne napisal ale sranda je, ze okamzite mi ovladact aTV dokaze nastavovat hlasitost na mojej TV!!!! to som hodne prekvapeny.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Anndy »

Vieš prosím otestovať, či už konečne keď si pustím cez AirPlay z OSX (Macbooku) video(napr zo safari) na televízor cez ATV, tak neseká obraz?
Ďakujem
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

z iTunes v pohode. Zo Safari z Youtube mi to nejde.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Deraspoth
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 31, 2009 7:44 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Deraspoth »

Uměla i předchozí generace zapnout TV? Když mám vypnutou TV a na iPhonu zapnu airplay, tak se televize sama zapne a přepne na HDMI- to je úplně super Nevím jestli je to novinka, nebo jsem jenom trubka

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

nie nevedela. a ja som prekvapeny z ovladania hlasitosti na telke. mne moju telku neprepina.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Deraspoth
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 31, 2009 7:44 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Deraspoth »

Super díky za info. Aspoň vím, že nejsem za blbce

vrty
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 07, 2009 1:06 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od vrty »

Jo to je docela standart od nejake verze HDMI a domaci kina ji standartne pouzivaji, jen by me zajimalo jesli to bude umet i moje 5let stara LG HD plazma.. :( Tak uvidim, po 12.11. kdy by me mela aTV4 taky dorazit.. :) Kazdopadne je super, ze to apple taky implementoval.
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

kto tuzi po Siri, az tak vela veci sa nou neda ovladat, skoro aby som sa ucil, co nou da volat.

jo, us appstore je bohatsi, ale sk appstore ked das search dohlada viac. tu treba asi pockat.

edit: zapol som to ovladanie hdmi v telke a uz aj mne pri zapnuti airplay z ipadu pekne prepne telku na spravny hdmi vstup.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Clon »

rony, nezkousel jsi na tom Plex? Samozrejme Infuse BY mohla by lepsi. Snad se dockame.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

xadros
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: stř pro 25, 2013 7:12 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od xadros »

Může mi někdo prosím vysvětlit jaký je rozdíl mezi Plex, Infuse, Kodi? Proč všichni čekají na další možnosti když Plex jde naprosto plynule?

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Petrt »

Infuse přistupuje přímo na síťový svazek (SMB/AFP...) a o dekódování videa se stará aplikace na cílovém zařízení - to jak to zvládne bude záviset i na možnostech HW cílového zařízení (výkon/dekodér).

Jak funguje Plex (Kodi) asi znáš, když ho používáš (Plex Server -> Plex Klient)
Mimochodem, u mě (server je Linux) neumí Plex české titulky v kódování cp1250, vše jsem musel skriptem převést na UTF8. "Plakáty" filmů jsou efektní jen v seriálech. U filmů mi to díky řazení spíše doprasil.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

ked mas NAS bez moznosti nasadit plex server...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Nějak se v těch Apple produktech začínám utápět a tak přemýšlím i nad aTV4. Respektive přemýšlím, zdali bude pro mne vhodná. Děti rostou a tak dříve či později příjde na přetřes nějaké to herní zařízení na TV, což aTV4 nabízí, pokud se nepletu. Stejně tak bych chtěl něco, na čem bude fungovat rychlé streamování fotek z iPhonu a iPadu a z NAS serveru (WD My Cloud). Zároveň bych chtěl z toho NAS disku pouštět filmy v běžných formátech (AVI, MP4 apod). aTV4 bych připojil kabelem k routeru a přes HDMI ke smartTV (Samsung rok 2012?). Bude mi to vše (hry, fotky, filmy) pak fungovat, nebo v téo konfiguraci nemám šanci? Díky za zkušenosti a doporučení jaké jiné případně zařízení místo aTV pořídit, aby to fungovalo.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

pre vsetkych novinka
http://jablickar.cz/app-store-v-apple-t ... selny-kod/

pre sharkee


pozri u atv4 je na tvoje otazky prilis skoro.

to, co vedela atv3 asi lahko zistis a uvidis.

nateraz je jasne, ze atv4:

BUDE dobra platforma pre hry a to celkom zjavne najma pre male deti, no ukazuje sa, ze nebude na tom zle aj pre dospelych ale povedzme v rozmedzi ake hry ma na ipade ci iphone. ziadna nabuchana herna konzola to asi nie je, ale to nie je ani Wii :)

BUDE mozno vediet prehravat tie tvoje nakradnute ops. nastahovane filmy :) ale toto ber ako predzvest, momentalne je to na trhu par dni, fakt nechci odpovede!!!!!

streamovanie z iPhonov ipadov, normalne airplay funguje, denne pouzivam s atv3 a pokracujem aj na atv4. toto je na nej najviac skvela vec pre mna. Cucim na ipade na nieco, chcem to nahodit na telku, mam to raz dva a vyborne.

fotky z NAS? mozno, neviem asi. atv je zamerana ako terminal k sluzbam Apple, toto si vtlkaj do hlavy, ze nemaju velky dovod ti otvarat cesty k bordelom mimo tejto infrastruktury. Mas fotky v appkach Applu, ktore na to su? tak v Atv ich uvidis.

Samozrejme, ked si das airplay na iphone tak prelistujes z neho fotky na atv jasne...

ake ine zariadenie, vies co? fakt neviem. Kup si Popcorn hour na filmy, kup si herne konzoly, xbox ci playstation, fakt neviem, proste je toho na mraky.


Ja tiez nemam len atv.

ak chces vediet zhodnotenie ci atv4 je lepsie ako atv3, ano rozhodne. Ci ti staci atv3? ak chapes, co to je, tak ano. Ci ti bude stacit atv4? panboh vie, ak chapes co to je za zariadenie, snad ano. ale jeho moznosti su este nevycerpane a buducnost ukaze kam to dospeje.

ma atv4 potencial? jezis, ano, obrovsky.

a teraz? no zacina to, toto chapat a vies kde sme :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Petrt »

OT: mě sejří, že na to abych si pustil obsah telefonu/ipadu na TV bych musel zapínat i receiver (a na něm zvolit vstup atd.). A to jen kvůli tomu, že někoho napadlo odstranit digi výstup z aTV :-(.

edit: ještě mě napadl nějaký splitter - jeden HDMI přímo do TV, druhý (kvůli filmům) do receiveru.
Naposledy upravil(a) Petrt dne čtv lis 05, 2015 6:15 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

mne prislo lahsie mat bluetooth krabicku ktora priamo prijima zvuk z cohokolvek vzduchom a kablikom to mam napojene na receiver. ale ja som exot, mne pride divne kvoli muzike mat zaonutu obrazovku tv :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Petrt »

Tak na to mám Airport Express. Přes Wifi přijímá hudbu a přes optický kabel to posílá do receiveru. BT na takové věci do bytu nesmí :-).
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Rony, díky za obsahly text bez přínosu. Osobní invektivy si nech pro někoho, kdo je na ně zvědav. Jsem moc rád, že jsi se ukázal jako věštec, který ví, jak jsem přišel ke své videotece. Ne svět se neděli na to dobře,tedy od Applu a ten bordel. Nejsem iOvce a tvůj extremisticky pohled na věc nesdílím.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Clon »

sharkee: popravde - nejak netusim, proc kricis jak "trefena husa". Rony ti odpovedel, na co se momentalne odpovedet dalo = vice zkusenosti jeste neni.
Xbox i PS4 jiste budou lepsi herni konzole, nez ATV4.
Avi a mp4 by prehravat jit mely (podle me snad v pohode). Ale napr. Popcorn Hour bude asi lepsi multimedialni centrum nez ATV4.
Pokud bude aplikace ktera to dokaze i z NASu ci tveho WD - pujde to SNAD taky (tady ja osobne zejmena cekam na Infuse - ta na iPadu prehraje uplne vsechno vcetne .mkv a primo z NASu)
Jak rikam - jeste je brzy "vedet". Zatim muzeme jen doufat.
Ale rozhodne specializovana herni konzole bude podavat vetsi herni zazitek. Mimochodem - nadupany pc poda jeste lepsi herni zazitek (neboj, hry nehraju. Ale mam Xbox 360 a PS3 - pro rodinu).
ATV me zatim jeste nenadchla, abych si ji poridil - tedy predesle verze. U teto zatim "doufam", ze bude lepsi. Ale urcite nebude nejlepsi na vsechno.
Jinak - tva sestava by snad mohla byt funkcni.
Naposledy upravil(a) Clon dne pát lis 06, 2015 11:13 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

sharkee- nie je tam jedina invektiva, tak sa zabrzdi prosim, lebo ak ide o ad hominem, prave si zacal ty voci mne. Pekne prosim, brzdi a nerob to, co tu hulakas, ze sa deje voci tebe.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

@rony: "BUDE mozno vediet prehravat tie tvoje nakradnute ops. nastahovane filmy :) "
"fotky z NAS? mozno, neviem asi. atv je zamerana ako terminal k sluzbam Apple, toto si vtlkaj do hlavy, ze nemaju velky dovod ti otvarat cesty k bordelom mimo tejto infrastruktury."

@clon: WD My Cloud je NAS úložiště, ne že bych měl NAS a WD My Cloud (porovnávám-li se Synology který mám v práci). Nechci kupovat X dalších zařízení, chci něco univerzálního a proto mne napadla aTV4. Děti si vystačí nyní i s iPadem, takže přechod na hry i na aTV bude krok dopředu. Než dorostou, bude třeba čas na něco jiného. Hry na PC nebudu asi tolerovat, chci ať mají oddělený her zábavy a "práce-školy", ale to už je mimo téma. Samozřejmě vidím výhodu aTV už jen v úspoře her za nákupy na několik platforem. Předpokládám, že pokud bude aTV4 bude umět VLC player, že půjde tedy spuštění z onoho NASu (WD My Cloud).
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

sharkee: tam nie je nic z toho, cim si na mna zautocil pomocou urazok. mas tam smajlik, jeho zmysel je asi jasny ako sa ma chapat to pred nim. Zvysok je neosobny, nedotykajuci sa nicim tvojej osoby. Maj sa a neprpli sa v tom uz prosim a pokial mozno, prosim ta, ak sa ti nieco utvori, nezacni hned osobnymi invektivami to vracat bez vyjasnenia si co kto ako. Tym uplne uzatvarma kapitolu tvojho osobneho problemu a prepac, ze som sa ti venoval, lutujem to, ze som to urobil. Nestracajme cas tym, ze sa budeme prplat vo vyrobenych aferach a obtazovat sa nimi.

Nemam proti tebe nic ale pri tomto jednani bude lepsie, ak to zabrzdime.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Saddako »

Tak jak na to tak koukám a vidím cenu, tak si říkám zda má v našich končinách význam kupovat si aTV4 za 6.500 (pokud již mám aTV3) a nebo si raději připlatit pár korun a koupit si buď PS4 nebo XBoxOne... Podpora DLNA je dost v plenkách, jako konzole je aTV4 slabá, jako zdroj multimédií drahá a její morální životnost bude (díky slabému procesoru) krátká. Konzole mi umožní AAA hry, DLNA klienta, přehrávač DVD+BR i BR3D... AppStore sice asi aTV4 umožní některé zajímavé funkce, ale asi si raději počkám na nějakou další generaci.
Naposledy upravil(a) Saddako dne úte lis 10, 2015 8:55 am, celkem upraveno 1 x.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

to je tazko povedat,

pre mna majitela atv3 je ulgrade velmi vyznamny:

a) drobne vylepsenia
b) potencial novych veci (napr hernu konzolu nechcem kupovat)

naopak ak vyuzivas minimum sucasnych funkcii atv3, napr len airplay tak sa ti neoplati atv4.

je hodne hodne skoro posudzovat potencial novych veci v atv4. je jasne ze plna kvalita hernych konzol nebude no
niekde som uz pisal, to aj iphone nebol zdaleka taky skvely ako male konzolky a kde je realita.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět