Apple TV 4

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

no musim konstatovat ze toslink je minulost :) a hdmi snad buducnost.
tiez musim konstatovat, ze komplikovana cesta zvuku je zbyotcna strata casu
a posledne konstatujem, ze najspravnejsia zostava je mat - ak chcem priestorovy zvuk - prislusny AVR. zjavne mnoho ludi bude musiet svoje starsie AVR vyhodit

k reprakom z domaceho kina: aj ja mam repraky z povodneho domaceho kina a naozaj su to len drotiky ktore pripojis k AVR. roky premyslam ci neinvestujem do reprakov ale asi to nema cenu, skor som prisiel o subwoofer lebo ten malo to hometheather integrovany a nepouzitelny. celkovo je nateraz hodne tazke vybrat si AVR
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od pistak »

Neviem či je toslink minulosť, lebo som ho začal používať len teraz, ale tak asi mi ušla doba :D
Chápem že ak ide zvuk cez hdmi tak je úplne zbytočné pripájať kábel naviac.
Tie repráky by ma teda potešili, receiver by vedel púšťať hudbu aj bez zapnutej TV, a zvuk by som mal poriadný, ako poznám svoje staré bedne :) Ale ak si kúpim receiver, tak moje slúchadla mi tak či tak nepôjdu, lebo na receivroch nevidím optický výstup, len vstup. čiže mal by som to stále len stereo kým by som nekúpil rovno aj poriadný TV ktorý by to podporoval. Ale ok, kašlem na to teda, teraz som dostal chuť na poriadný hlasný zvuk z mojich zaprášených repro..Aspoň sa pomstím susedovi ktorý si kúpil zrejme novú TV a dosť nahlas ju počúva...

Pozeral som tak zbežne po receiveroch a teda aký máte názor? stačí mi 5.1, viac zrejme ani nikdy potrebovať nebudem, ved už tie dva zadné repro neviem kam dám... :D

Pioneer VSX-830-K
YAMAHA HTR-4068

ten pioneer je drahší, ale tak sa mi viac pozdáva hehe, teda vzhľadovo. čo vy poviete?

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Já bral Yamahu kvůli bednám JAMO a jsem spokojen, opravdu doporučuji!
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od pistak »

Ahojte, mám otázočku, viem že to tu nepatrí, ale tu sme to rozoberali, tak verím že mi aj niekto skúsený poradí. chcem teda kúpiť Pioneer VSX-830-K ale je tam na subwofer výstup pre-out subwofer. to znamená že tam svoj starý subwofer nenapojím? teda na starom kine som to mal spojene tiež iba obyčajným holým káblom ako ostatné reproduktory. Ten pre-out znamená že je to len na aktívne subwofre? toto je vlastne to moje staré domace kino z ktorého chcem napojiť repráky na ten pioneer receiver.
http://www.chip.de/preisvergleich/41518 ... 07-VD.html

dakujem za objasnenie

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Řekl bych že ano, že je to jen pro aktivní SW. Já jej mám, tak jsem to neřešil. Jedině pak koupit nějaký set i s repro, pokud máš rozpočtový limit.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Tak dnes nalezen první AVI soubor co aTV s Infuse nepřehrál. TV Samsung napřímo pak stejný soubor přehraje bez problému.
Někdo nějaký nápad, kde by mohl být zakopaný pes?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

AVI je kontajner, je zakopany v uzasnej a rozlahlej neprebadanej krajine :-) v kontajneri AVI moze byt uplne hocico. Na ten jediny subor bud pouzijes handbrake alebo pouzijes support Infuse a poskytnes im info o vnutornostiach toho AVI.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Zkusim to poslat na Infuse. Prekvapuje mě to, že to samotná TV prehraje a Infuce ne.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Clon »

Muzes taky zkusit pouzit pc programek Media Info - ukaze spoustu info, akorat nevim, jestli z toho budes chytrej.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

sharkee píše:Zkusim to poslat na Infuse. Prekvapuje mě to, že to samotná TV prehraje a Infuce ne.



preco prekvapuje? to co dekoduje video nie je obrazovka telky ale nejaky konkretny hww a sw.

v telke je iny hw a sw co dekoduje video a posle na obrazovku a atv4 s infuse je iny hw a sw co decoduje a posle na obrazovku tv.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Tomu rozumím, překvapuje mne to, že něco zcela nového nezvládne to, co 5 let stará TV. To byla jsem řečnická otázka.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

To nemusi, moze ist o obskurnejsi kodek v kontajneri. Skor by ma prekvapovalo, keby sa nenaslo nic, co nejde prehrat. Pri tej znalosti toho, ze hocaka blba kamera moze mat pribalene CD s kodekmi vyrobcu, ktore su svetovo jedinecne a moze enkodovat video z kamery tymto kodekom...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Petrt »

sharkee: hoď mi prosím do SZ výstup z Media Info či podobného softu. Díky.

Jinak nejde jen o kodek, ale i o jeho nastavení. Proto jsou nějaké "standardy", kterých se slušný autor drží.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

výstup z MediaInfo

Obrázek
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Petrt »

Díky, nic (až na "xvid") z toho nevyčtu. Není tam verze ani nastavení kodeku. Tak jako tak, todle tipuji na nějakou domácí tvorbu (1,5h 720p film na 850MB, v Xvidu a "zabalený" do AVI? To musí být kvalita).
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od pistak »

Chalani, mne sa ATV uz druhýkrát sama zapla. Buď tu mam ducha alebo neviem.
A pozerám ze sa to stáva aj viacerým http://forums.macrumors.com/threads/app ... n.1933667/

A ani som netušil ze ak dvakrát stlačiť na ovládací tlačidlo s tou obrazovkou tak sa vyvolá multitasking :)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Petrt píše:Díky, nic (až na "xvid") z toho nevyčtu. Není tam verze ani nastavení kodeku. Tak jako tak, todle tipuji na nějakou domácí tvorbu (1,5h 720p film na 850MB, v Xvidu a "zabalený" do AVI? To musí být kvalita).


já to video nedělal - tady je plná analýzy v xml - https://drive.google.com/file/d/0B2UBOS ... sp=sharing
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

je tam LavF. PRoste bud budes nad tym dumat alebo to prezenies Handbrakom, spravi si z toho mp4 a veselo ides zit dalej :)

Atv sa asi zapina ako podnet od pristrojov, ak teda atv ovlada pristroje, tak tie naopak ovladaju ju. Moj pocit. Plus samozrejme WakeOnLan a podobne veci su v nej. Mne sa to celkovo paci, cely bordel okolo telky mam na vypinatelnej predlzke, tu ked zapnem uz mi je v principe jedno co sa zapina a vypina.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

@rony: v tomto směru jsem totální analfabet, takže mám udělat co? Konvertovat v nějakém SW (jakém pro Windows?) a udělat z toho avi mp4?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

Software s nazvom Handbrake, hodit don to AVI, ako vysledok ziskas MP4 resp. M4V. Samozrejme do 30 sekund po instalovani Handbrake asi nebudes mudry a skuseny, no realne tie tri dni diskusie ti na zvladnutie Handbrake urcite musia stacit :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Clon »

sharkee, prostě - stahni si to odjinud :-) - určitě to budeš mít rychleji
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Tak po nahrání nové verze souboru nyní funguje i ten původní soubor. Tak nevím, kde je (byl) zakopaný pes.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Petrt »

Pozor na to, ATV4 neumí měnit fps výstupního videa (a nastavit natvrdo 24fps nejde). Kdo ji chce používat přes např. Infuse k přístupu na lokální server/NAS a je současně citlivější na plynulost přehrávání, bude trpět. Škoda, můj prastarý WD TV Live HUB s tím nikdy problém neměl.

edit: abych byl přesnější, ATV má fixní výstup a o konverzi zdrojového videa se stará sama. Zatím jsem neměl čas nachystat videa na test a nevím, zda tu synchronizaci przní ATV nebo Infuse.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Máte někdo nebo ovladač Nimbus, nebo jiný vhodný pro ATV4? Stojí to za ty peníze?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Bartsin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: úte črc 22, 2008 8:38 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Bartsin »

Ja mam. Nimbus. Odpoved/osobni nazor: uprimne zatim spis cekam na aplikace ktere ho vyzijou plne.
Asphalt je s tim urcite lepsi nez s tim prtavym od televize.
Jinak ale: prave proto ze je zatim vetsina her "klikacich" zatim uplne staci prave ten ovladac od tv.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Ok. Díky.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

ja sa tiez moc nezeniem ale uvitam ak majitelia gamepadov sa pochvalia, ktore vsetky maju, okrem obligatneho Nimbusu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Al3xander
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv lis 12, 2015 7:30 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Al3xander »

Dneska dorazila:-)
Hned jsem testoval. Mám HDMI do TV a z TV optika do AVR. Očekával jsem, že mi videa nepůjdou v DD/DTS, zkusil jsem Netflix a film z Itunes, samozřejmě DD/DTS nefungovalo - pouze PCM.

Zkusil jsem Infuse Pro, a byl jsem (mile) překvapen, že mi filmy fungovaly v DD:-) ovšem ne už v DTS ale to je podle mě chyba TV.
Takže na HDMI audio extractor nebudu spěchat.

Nevíte někdo proč to v Infuse funguje a jinde ne?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

Netflix podla vsetkeho zalezi aky pausal si platis, podla toho mas dostupnu kvalitu filmu. Film z itunes je dost obecny opis.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Al3xander
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv lis 12, 2015 7:30 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Al3xander »

Netflix i Itunes DD, řešili jsme o pár stránek dříve, že při zapojeni AT do TV a z TV optika do AVR (bez HDMI) nebude fungovat DD/DTS - vlastnost TV, proto mě překvapilo, že u Infuse to funguje - nečekal jsem to. Tak bych rád věděl proč to funguje v Infuse ale ne v Netflixu a Itunes. Stejně výhledově koupím HDMI audio extractor ale stejně jsme zvědavej.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od toncek »

Stále přemýšlím nad Apple TV a čekám na vhodný okamžik. Měl bych pár dotazů.

Co se týče zapojení, předpokládám že není problém přes HDMI připojit ATV k Receiveru a receiver je poté připojený k TV. Čili jak obraz, tak zvuk jde přes receiver. Obraz do TV, zvuk do repro připojených k receiveru. Je to tak? Mám relativně nový reciever (3 roky), který sám o sobě podporuje AirPlay (pouze zvuk), takže v něm by žádný problém být neměl.

Nemám plnohodnotné 5.1, ale jen 2.0, ale i tak doufám, že s tím ATV nemá problém. Prostě pošle zvuk (DTS, DD, či cokoliv jiného) a receiver si to potom přechroustá podle sebe, mám pravdu?

Co se týče USB-C portu. Jeho smysl je jaký? - připojení nějakého USB disku přes redukci nebo za tím je ještě něco jiného?

Co je pro mě základní podmínka je možnost přehrávání souborů ze síťového disku, kde mám spoustu seriálů. Čili jaká je současná situace? Existují už nějaké aplikace, které to dokáží? Vím, že je tady inFuse aplikace. Co ta, zvládá přehrávání mkv souborů ze síťového disku? Zkoušel jsem to na iPhonu, kde to fungovalo. Nevím jak AppleTV.

Nedávno tuším vyšlo VLC pro Apple TV, které by snad mělo umět to samé. Zkoušel někdo? Ještě je tady Plex, ale ten u mě nepřipadá v úvahu, protože vyžaduje běžící serverovou část.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Al3xander
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv lis 12, 2015 7:30 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Al3xander »

To propojení s AVR jak popisuješ bude fungovat bez problému.
USB-C nevim.
Infuse funguje, přehrává cokoliv ze síťového disku i *.mkv.
VLC si neporadí s AC3 (Infuse jen v pro verzi)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

USB-C je na normalne pouzivanie mimo. Je to servisny vstup resp. pre developerov.

Prehravanie z NAS: musi byt nejaka appka typu Infuse, VLC a pod.

Mnohym vsak ja zdoraznujem, ze aTV4 ako multimedialny prehravac vsetkych moznych formatov je zatial este ZA moznostami prehravacov, ktore su na to PRIAMO specializovane a vybavene PROCESORMI, ktore maju v sebe HW dekodovanie a rozoberanie vacsieho poctu kodekov a kontajnerov videa. Na to pozor, u aTV4 je mozny len sw dekodovanie a len ak to vie APPKA, samotna ATV vobec nemusi mat ziadnu podporu pre to sialene mnozstvo kodekov a kontajnerov. Takze mozete byt v specialnych pripadoch velmi sklamani moznostami ak to cielene chcete ako prehravat MKV a pod. lebo appky pre ATV4 vsetko riesia vyhradne softwarovo a nemaju k dispozicii mozno ziadnu HW podporu.

Rozlisujte rozne sposoby vysielania videa. infuse a vlc bezia priamo na ATV.
PLEX a spol. zasa ma SOFTWARE na inom zariadeni a ten vysiela videostream do ATV.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od toncek »

Díky za reakce. JJ je mi jasné, že v případě ATV je to hlavně softwarová záležitost. Zkoušel jsem námátkou pár mkv souborů co doma mám přehrát přes Infuse na iPadu a myslím, že fungovaly skoro všechny.

Každopádně v momentě kdy nějaký fungovat nebude, neměl by být problém ho překonvertovat do takové konfigurace, kterou appka zkousne.

Zatím to mám otevřené, rozhodně nepoběžím pro ATV hned zítra. Spíš mapuju terén, ať vím na čem jsem. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od sharkee »

Pokud budeš přehrávat jen ve stereu, tak nebude 100% problém asi nikdy. Někteří mají problém s vícekanalovým zvukem, ale ne se stereo zvukem. Infuse ja na aTv super!
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od toncek »

Hele a co třeba takové iVysílání? To myslím nemá aplikaci pro ATV, lze přes AirPlay pustit jak obraz tak zvuk?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Kokoska
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob zář 06, 2008 7:52 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Kokoska »

Ano to lze a funguje to vcelku dobře. Psal jsem dotaz do České televize a podle odpovědi s aplikací pro Apple TV nepočítají :(
Možná při větším zájmu by stanovisko přehodnotili.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

vyhladavanie sa zmenilo, abaceda nie je uz v roadku ale po vzore atv3
Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple TV 4

Příspěvek od Clon »

Jak zmenilo? Mas snad novy tvos? Ja ne. A nic se nezmenilo.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 4

Příspěvek od rony »

vidis fotku, tak to mam teraz. nic som neurobil.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět