Jailbreak ATV 3

phoenixx
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: sob dub 04, 2009 1:49 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od phoenixx »

nefejkuj nam tu :)
iPhone X 256GB 13.6.1
iPad 4 256GB 10.3.4
iMAC & Catalina
" JailBreak a Unlock su dve rozdielne veci "

Ekino
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 21, 2010 7:53 am

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od Ekino »

Nefejkujem, normalne sa pytam!
Nemam v tom taky prehlad ako ostatni v tejto teme.
Su nejake nove spravy o JB na ATV3?

phoenixx
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: sob dub 04, 2009 1:49 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od phoenixx »

je to velmi opisne/rozpravkovo napisana stranka :) a applebreaker76 neznie prave najvierohodnejsie :D ale nevadi, sem sa chodi po rady a skusenosti ... takze uz len posledna rada - ak bude ATV3 JB realny, toto forum sa o tom dozvie skoro medzi prvymi :)
iPhone X 256GB 13.6.1
iPad 4 256GB 10.3.4
iMAC & Catalina
" JailBreak a Unlock su dve rozdielne veci "

Ekino
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 21, 2010 7:53 am

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od Ekino »

Super, thx za odpoved, takze si este chvilku pockam na JB :)

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od Barberry.pha »

Jestli vůbec někdy bude. Zatím na AppleTv 3 nebyl žádný.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

pitrx
Host
Host
Příspěvky: 82
Registrován: pon pro 08, 2008 8:54 am

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od pitrx »

To spis prijde driv ATV4 :D
 iPhone 6 64GB ... Space Grey
 Apple Watch ... Space Grey
 iPad mini 16GB only Wifi ... Space Grey
 MacBook Pro 15" ... 2oo9
 iPhone 3GS 32GB ... White

peternet
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pon črc 01, 2013 5:01 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od peternet »

Nejsem expert, ale počítám, že když u Apple dokázali tak dobře zabezpečit ATV3, tak počítám, že ani 4ka nepůjde jailbreaknout (což je fajn, protože to lidi většinou zjistí pozdě a pak to prodvávají za zlomek ceny - já koupil ATV3 dva měsíce starou za 1.100,- i s orig. HDMI kabelem od Apple :-) - a jsem extrémně spokojen. Jen se naučit využívat trochu jiný systém...
iPhone 6, 64GB, Space Grey / MAC Mini Mid 2011/ Macbook Pro 2011, i7 / Apple TV 3 / iPod shuffle / Time Capsule 2TB

TomasWinkler
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 28, 2011 8:18 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od TomasWinkler »

Prosím info - pořád na atv 3 neexistuje JB??? Dnes jsem byl obdarován a chtěl bych XBMC abych mohl sdílet filmy z PC Win. Děkuji

peternet
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pon črc 01, 2013 5:01 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od peternet »

TomasWinkler: Co vím, tak ne. Ale určitě jsou alternativy za beamer app pro windows, kde můžeš do atv poslat cokoliv. Seriály dnes už běžně stáhneš v mp4 a naházíš do itunes, nebo si pořiď airport extreme...
iPhone 6, 64GB, Space Grey / MAC Mini Mid 2011/ Macbook Pro 2011, i7 / Apple TV 3 / iPod shuffle / Time Capsule 2TB

TomasWinkler
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 28, 2011 8:18 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od TomasWinkler »

Škoda škoda :) teď brouzdám a narazil jsem na PLEX, pomocí kterého by mělo jít přehrávat filmy z PC pokud dobře chápu... máte někdo zkušenost?? Funguje taky pod Win?? Absolutně se mi nechce převádět všechny filmy do mp4... za tohle bych zakroutil applu krkem :)

peternet
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pon črc 01, 2013 5:01 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od peternet »

Taky si myslím, že by jim nic neudělalo pustit alespoň MKVčka, které jsou dneska vlastně standartem.

Každopádně já to mám vyřešeno tak, že si v iTunes tvořím knihovnu oblíbených seriálů a filmů - filmy mám převedeny a uchovány jen "nejednorázavoky" jako Pulp Fiction, Střihorukého Edwarda a podobně :-) Jednorázovky si streamuju přes beamer a neřeším.

Co se seriálu týče, tak tam je fajn, že se v ATV ukazují tečky, který díl jsem viděl a který ne a ukládají se pozice, kde jsem skončil. Tak seriály tam cpu většinou všechny. Pokud ale sleduji v originále, tak stahuji rovnou v mp4. Převádět jsem musel jen seriály s CZ dabingem, jako přátelé (10 řad v HD, to byl záhul), HIMYM, TBBT a podobné klasiky. Jinak ale už se dají stahovat přímo seriály upravené pro itunes s cz dabingem. Tak trochu jsem to na největším CZ trackeru zavedl...
iPhone 6, 64GB, Space Grey / MAC Mini Mid 2011/ Macbook Pro 2011, i7 / Apple TV 3 / iPod shuffle / Time Capsule 2TB

TomasWinkler
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 28, 2011 8:18 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od TomasWinkler »

Prave prevadet tolik filmu se mi nechce :) a beamer je jen pro mac nebo?? Ja mam prave win proto se zajimam o ten plex

peternet
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pon črc 01, 2013 5:01 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od peternet »

Pravda, že je jen pro MAC, ale na windows bude určitě existovat alternativa. Vím, že byly i přehrávače, které načetly celou složku jako knihovnu a pomocí iphone nebo ipadu se dalo z pc cokoli streamovat do apple tv.
iPhone 6, 64GB, Space Grey / MAC Mini Mid 2011/ Macbook Pro 2011, i7 / Apple TV 3 / iPod shuffle / Time Capsule 2TB

brooklynspeedy
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 16, 2015 4:53 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od brooklynspeedy »

Stal jsem se majitelem ATV 3 a řeším probém. Jailbrake asi neexistuje a ja potřebuji přehrát data z NAS serveru QNAP primo na ATV3. Nejde jen o stažené filmy ale i o fotografie z dovolených muziky a tak. Zatím to řeším přes aplikaci QFile na iPadu MINI přes AirPlay to pustím na ATV3. Co jsem se dočetl tak by to mělo jít na přímo i přes QAirPlay na serveru, ale ten mi nechce najít zařízení :(
Napadá vas něco? Jak jinak přehrát data z QNAPu na ATV3? Xbmc tam těžko nacpu :(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od rony »

jedine ak by ten qnap mal sposob ako cez airplay to nejako streamovat.

este tip pre Synology:
http://blog.synology.com/?p=29
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

brooklynspeedy
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 16, 2015 4:53 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od brooklynspeedy »

existuje způsob, jak nainstalovat XBMC na ATV3 bez jailbreaku??

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od iTukan »

Řekl bych, že kdyby to šlo, nedělá se JB... ;)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

brooklynspeedy
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 16, 2015 4:53 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od brooklynspeedy »

plex tam taky cpou bez JB ale estli to není FAKE :)

M@thew

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od M@thew »

Fake to neni, problém je že musíš mať Plex Media Center. Mám HTPC a beží mi tam Plex Media Center a využívam DNS exploit v Apple TV :-) Taktiež sa môžem napojiť z každého zariadenia MAC, iPad, iPhone a kukať :-) Taktiež sa to dá spraviť, aby sa dalo pripájať aj z mimo domova.

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od Johny004 »

Šlo by dát návod jak na to?
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

phoenixx
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: sob dub 04, 2009 1:49 pm

Re: Jailbreak ATV 3

Příspěvek od phoenixx »

myslim ze je toho plny internet ako na to - potrebujes Plex server (v NAS alebo media server), DNS nastavis na IP daneho Plex serveru a trailers sa ti zmenia na filmy v Plex ... neviem ci este nejake cary mary s apple certifikatmi netreba, ale ludom to funguje fajn ... skoda ze sa tam neda narvat KODI alebo XBMC, to zariadenie je dost nepouzitelne ... zial filozofia apple nepusti .... kto si to kupil, musel s tym ratat ... esteze su ine hracky na stream filmov do TV/projektoru bez nakusnuteho ovocia na dekli ...
iPhone X 256GB 13.6.1
iPad 4 256GB 10.3.4
iMAC & Catalina
" JailBreak a Unlock su dve rozdielne veci "

Odpovědět