Apple TV 3.generace - zkušenosti

bead
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte čer 03, 2008 10:38 am

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od bead »

Dnes mi dorazila ocekavana Apple TV.
obsah baleni zde:
http://www.youtube.com/watch?v=F80zLZpAUeg
Vse jsem zapojil do jednoho routeru tak, ze stolak a apple TV jsou kabelem a iPhone a iPad jsou na wifi.
Ve stolaku dle navodu od Apple TV jsem nastavil domací sdílení a obsah knihovny iTunes jsem dostal do TV. Ale kdyz kouknu na nejaky trailery nebo pouziju airplay a tak se obcas napise at pred pouzitim sdileni jej nastavím jako by to nikdy nebylo. Mate podobne zkusenosti?
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od Saddako »

S AirPlay mam zatim rozporuplne pocity. Povedlo se mi tam dostat fotografie z telefonu i iPadu, ale u her uz se nejak nedarilo :/ Po vsech tech pokusech se uz nedarilo dostat do TV nic krome zvuku. Uz aby byl JB aby slo nainstalovat DLNA nebo nejakeho klienta pro prehravani z NASu.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od rony »

dvakrat Home na iDevice, supni dolava a prepni na Airplay ale nezabudni zapnut aj Mirroring.

http://support.apple.com/kb/HT5209?viewlocale=en_US

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bead
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte čer 03, 2008 10:38 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od bead »

Ano to ale funguje na iPadu skvele, ale na iPhonu 4 myslim ze to neumi zrcadlit obraz. Nekde ve specifikacich airplay psali jen o iP4S a iPadu2 a 3.
Jinak s Airplay je vse OK ale problem mam s obsahem knihovny iTunes ze stolaku dostat do Apple TV, prehraju jedno video a pak to vypadne a musim vypnout vsude sdileni a zas to znova nastavit.
To je pekne naprd, doufam ze na tom delaj.
udelal jsem video s uzivatelskym prostredim:
http://www.youtube.com/watch?v=hKY1NBBqn4Y
na zacatku videa funguje sdileni knihovny a na konci uz nejde.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od Saddako »

Tohle nastaveni jsem take nasel, ale po chvili se to zacne divne kousat a pak je to uz na restart... ATV je na dratu a data tam posilam pres WiFi.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

drroman
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv zář 04, 2008 5:26 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od drroman »

tak to ja tzto problemz nemam,ale co mne docela stve,je to ze pri zrcadleni real racingu 2 mi to jede trhane:-(

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od lafore »

Prave real racing 2 sa mi zda, ze podporuje airplay, takze to netreba ani zrkadlit.

drroman
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv zář 04, 2008 5:26 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od drroman »

Jj,to vim,ale ma to jakoby zpozdenou reakci,takze s tim nejde vubec jezdit :(

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od haasteren »

Jede mi to naprosto v poradku , zalezi na ROUTERU jakej mas a vznika dost velky prenos DAT...

drroman
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv zář 04, 2008 5:26 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od drroman »

A jaky router pouzivas?

drroman
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv zář 04, 2008 5:26 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od drroman »

quote="bead"]Ano to ale funguje na iPadu skvele, ale na iPhonu 4 myslim ze to neumi zrcadlit obraz. Nekde ve specifikacich airplay psali jen o iP4S a iPadu2 a 3.
Jinak s Airplay je vse OK ale problem mam s obsahem knihovny iTunes ze stolaku dostat do Apple TV, prehraju jedno video a pak to vypadne a musim vypnout vsude sdileni a zas to znova nastavit.
To je pekne naprd, doufam ze na tom delaj.
udelal jsem video s uzivatelskym prostredim:
http://www.youtube.com/watch?v=hKY1NBBqn4Y
na zacatku videa funguje sdileni knihovny a na konci uz nejde.[/quote]
tak tento problem mam taky,koukam na film a spadne to musim restartovat atv,jinak proste nevidi itunes knihovnu v pc.je to zalezitost primo atv,protoze po restartu to normalne nabehne,nevim jestli to mam jit reklamovat,nebo pockat na new system :(

bead
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte čer 03, 2008 10:38 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od bead »

prisel jsem na to ze kdyz nasdilim obsah z notebooku, kterej je na wifi, tak to sdileni funguje dobre. Bohuzel stolni pocitac je pripojenej z wifi routeru kabelem a cestou je jeste switch a to uz nejak pada.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360

drroman
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv zář 04, 2008 5:26 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od drroman »

No, ja jsem vcera obnovil atv a videl jsem cely film bez padu,doufam,ze to uz tak zustane :)
Tak nic,zase pada :(

honaa

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od honaa »

Mám dotaz. Apple TV 3. Při pouštění filmu z iPadu 3 - přes buzz player i AV Player HD mi jde v televizi pouze zvuk. Jedine kdyz dám zrcadlení tak je na TV vidět obraz. Ale ten zas není přes celou obrazovku. Nějak si nevím rady. Můžete mi někdo poradit. Oba pŕehravače mám aktuální a jak iPada tak A TV mají také aktuální os. Tak nějak nevím kde by měl být zádrhel. Předem děkuji. Jinak čekám na JB snad se povede brzy.

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od lafore »

mne to robi taktiez, je to zrejme tym, ze ten film nemas konkretnom formate - m4v. Ale pustas avi, alebo mkv, alebo nieco ine. Airplay s videom zrejme ide len pre konkretne formaty

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od STepik »

To mi prijde, jako blbost, to plati podle me jen v iTunes, ale kdyz je to v buzzplayeru, tak je jedno, jakej format to je... To mas stejny s tim zvukem... Ja taky nemam v buzzplayeru zadnej applovskej format hudby (muzu mit treba mp3, acc, wma... a taky to prehraje... )

Jinak jeste moje problemy-take stejne problemy s buzzplayerem, potom proste z pc pomoci airplay, ale ani z iOS neprehraju zadnej film v iTunes knihovne, mam ho ve spravnem formatu -m4v, po kliknuti na prehrat vyskoci bud chybova hlaska, nebo jen zelena obrazovka + zvuk :( nejake reseni, jak tomu predejit?
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

bead
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte čer 03, 2008 10:38 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od bead »

pokud mas film ve spravnem formatu v iTunes, tak si nastav domaci sdileni a prehraj ho primo v TV. To mi funguje. Kdyz jsem ho prehraval v iTunes a jen do TV streamoval obraz, tak kdyz to byl film kterej mel vysoke rozliseni tak to padalo, ale kdyz to byl nejakej s malim rozlisenim tak to hralo v pohode.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od lafore »

Stepik mne to ako blbost nepride, lebo to by iOS zariadenie muselo real time convertovat ten film, este prehrat a streamovat, to je podla mna na iOS zariadenie vela.

Gorash

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od Gorash »

Hele ja to resim tedka nez vyjde jailbreak takhle :
stahnete si aplikaci AIR VIDEO na ITUNES, na pocitaci udelate pak server, nasdilite si filmy a pak pomoci te aplikace streamujete video do Iphona a z Iphona pak na Apple tv, Wifi to zvladne, 2 hodiny filmu sezere cca 15 procent baterky coz se mi nezda moc, a prehraje to veskere formaty a s titulkama taky neni zadnej problem a obraz je jedna basen !!

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od lafore »

Viem ze to ludia takto riesia, ale ja stale nechapem preco? Cez airvideo streamujes filmy z pocitaca a z pocitaca mozem prehravat priamo na appleTV, tak naco potom ipad a airplay?
EDIT: sry, nevsimol som si, ze nemas JB :%)
neda sa nahrat aj starsia verzia ios na appleTV? mne to pred necelym pol rokom islo

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od STepik »

Na 3. Gen starsi nenahrajes ;)

Jinak s tou konverzi- na tom asi neco bude, to me nenapadlo :)
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od scorpi »

Dnes jsem pořídil Apple TV 3. Macbook Pro s Mountain Lionem a přes AirPlay si pustím cokoliv. I z USB externího disku připojeného k MBP. Nebo můžu bezdrátově použít 127 cm telku jako monitor při práci s fotkama:-)
Čili až bude ML ofiko, je to řešení pro ostatní.

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od LoFi »

super, dnes jsem koupil v usa appletv3 a zrovna jdu zkusit tu RTM verzi mountain lion, snad to bude jak řikáš :) jdou i jiný formáty videa a zrcadlení s macpro? děkuji
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Zdravim,
mam dotaz, rad bych poridil novou aTV, nicmene jsem nekde myslim na foru cetl, ze je zapotrebi routr, ktery podporuje 5mhz pasmo. Netusim vsak, zda tomuj router umi. Mam adsl od O2 a stejne tak jejich router huawei, takovy bily :))
Muzete mi rici, zda ropujde s timto ok? Kupovat router se mi zrovna nechce :)

Dekuji moc


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od makatch »

Atv podporuje obidve pasma,aj 2,4.


Odoslané z môjho iPhonu cez Tapatalk.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Ale udajne se pak zrcadleni seka. Hry i video...



Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od makatch »

Mam len 2,4 mhz router,rychlost prenosu len 150mbit a zrkadlenie z macbookpro ide bez seknutia.
Ide vsak aj o to, ze byvam v rodinnom dome a nerusia ma wifiny susedov. Pokial byvas v panelaku a naokolo mas 5-10 inych sieti , kazdu na inom kanali,tak ti nic ine okrem routru s 5mhz nepomoze.


Odoslané z môjho iPhonu cez Tapatalk.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od lafore »

Nechcem nejako vyryvat, ale je to 2,4 GHz nie MHz :)
Zisti si sam ake prenosove rychlosti, stabilitu dosahuje teraz tvoja wifi v mieste kde by si dal appleTV a uvidis.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

jojo, spletl jsem si to, omlouvám se.

Už jsem si ji koupil a celkem to jde, ale router časem koupím lepší.
Co by mě zajímalo, jak jste dokázali, aby Apple remote (nemyslím teď app, ale dodávaný ovladač) ovládal JEN aTV a ne i zapnutý macbook? Chlapci v iTouch mi radili, abych vypl mac, poté spároval s TV, potom by údajně měl ovládat pouze TV, mě to nezafungovalo a furt mi ovládá macbook :-( Jde to nějak v macu natrvalo vypnout?
Děkuju
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od lafore »

Urob to ako ja a mas vystarane, ovladaj appleTV ovadacom od TV, v nastaveniach appleTV si to nastavis a mas pokoj, ja apple ovladac ani nepouzivam :)

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

ten ja blby a velky. Copak to apple nema vykoumane?

EDIT: ale Tvé řečení jsem vyzkoušel. Výhodou je to, že na tomto ovládači jde ovládat i hlasitost, což mi na apple ovladači rozhodně chybí.
Naposledy upravil(a) kotelník dne pát srp 17, 2012 9:43 pm, celkem upraveno 1 x.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od lafore »

Tak ale niecim predsa musis ovladat tv nie? Takze nejaky musis pouzivat, takze zbytocne pouzivat a vytahovat dalsi, aj ked je maly...

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od makatch »

Kotelnik píše:Co by mě zajímalo, jak jste dokázali, aby Apple remote (nemyslím teď app, ale dodávaný ovladač) ovládal JEN aTV a ne i zapnutý macbook? Chlapci v iTouch mi radili, abych vypl mac, poté spároval s TV, potom by údajně měl ovládat pouze TV, mě to nezafungovalo a furt mi ovládá macbook :-( Jde to nějak v macu natrvalo vypnout?
Děkuju


Systémové nastavenia-Bezpečnosť a súkromie-Diagnostika a používanie(kliknutím na zámok a zadaním hesla správcu povoliť zmeny)-Rozšírené-Vypnúť infračervený prijimač dialkového ovládača.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Prosím Vás moje aTV má teď problém s připojení k iTunes match. Netuším, kde může být zakopaný pes...když chci pustit hudbu z match, tak chvíli tam běhá, že se připojuje k iTunes store, za chvíli napíše, že není možno se připojit k serveru a mám zkusit později... Test sítě jsem dělal a taky mi to napsalo, že se nejde připojit k serveru...To už mě apple nemá rád? Děkuji za rady
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

CooLajz
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 30, 2010 7:55 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od CooLajz »

Mne to v sobotu delalo taky :) Moc to nepouzivam tak ted nevim, ale v tu sobotu to blblo desne. Blbnul mi teda i appstore na pc a v telefonu, takze mel apple asi nejake problemy.
OpenFeint, Plus, GameCenter ID: CooLajz

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od Barberry.pha »

Zdravim, tak jsem si taky poridil tuhle vecicku.
Jenom ma par dotazu, mam v itunes nekolik dilmu v 720p, a nefunguje mi prehravani kde se to naposledy skoncilo. Dale pak pokud prehravani posunu o nejaky cas, tak se spusti pouze zvuk, obraz ne, asi kvuli opozdenemu nacitani, srovna se to po nejake dobe?
Router mam starsi Airport Express.

Edit: tak ono nacis a zobrazit se obraz je problem i itunes a musi se to pustit od zacatku, ale dela to pouze u nekterych filmu v tom vyssim rozliseni. Zalezi tam jeste na necem jinem?

Mam pana prstenu a koukat pokazde od zacatku by me asi nebavilo, kdyz maji ty dily pres tri hodky.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Dolfi

AppleTV

Příspěvek od Dolfi »

Lze po pripojeni iP5 pripojit iphone tak at vidim v TV celou obrazovku ip vcerne aplikaci a muzu si je otevrit a hrat treba hry, nebo poustet filmy pres VLC, mebo Buzzplayer a videt vse v TV?

[mod=Barberry.pha]Nezlob se na me ale ty jsi tady prvni den? Myslis ze o apple tv tady neni nic? Dokonce tady ma svoje cele vlakno, a jeste ten nazev "appletv" opravdu muzes byt rad ze jsem ti ten post rovnou nesmazal ale presunul, tohle kolikrat nedelaji ani novacci, zkus priste pouzit tu kolonku "hledej"[/mod]

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od Barberry.pha »

Umi, rika se tomu mirroring, 2x home button, posunout listu uplne doleva a zapnout airplay a zrcadleni
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od Slimák »

Ahoj, muzete prosim nekdo vyzkouset na Apple TV, zda vam tam nechybi prvni ikona filmy? Me dneska normalne zmizela. Mam jen tri ikony hudba, pocitace a nastaveni a pod nim ty dalsi jako youtube, ale filmy jsou fuc :(

Internet funguje a po zmene regionu na USA se filmy objevi, takze se to tyka Ceske republiky.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

iSaryk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 176
Registrován: sob lis 19, 2011 10:06 am

Re: Apple TV 3.generace - zkušenosti

Příspěvek od iSaryk »

Koual jsem na to a taky ji tam nemam, asi bude nejaky update, uvidime.
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3

Odpovědět