appka na zamknutie aplikácii

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
Atp28
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned črc 10, 2016 1:39 pm

appka na zamknutie aplikácii

Příspěvek od Atp28 »

čaute


Poradte prosím aplikáciu na zamknutie iných aplikácii cez otlačok prsta napríklad tatrabanka,facebook a hociktorú aplikáciu ktorú budem chcieť zamknúť 8) . Som už inštaloval dosť aplikácii ale nič podobné som nenašiel.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: appka na zamknutie aplikácii

Příspěvek od rony »

a co presne chces dosiahnut? davas cudzim do ruky telefon a nechces, aby ti robili v tych apkach zle?
davas hrat hru deckam?
co presne?

univerzalna appkaa na taketo zamykanie neexistuje. mozes ale vyuzit moznosti v Settings, Restrictions, kde niektore appky ide zakazat.
Mozes pouzit rezim, kde konkretnu appku uzamknes a nejde stlacit Home button, takze dieta moze pouzivat len appku, ktoru mu spustis.

nenechaj nas hadat z vesteckej gule, co to vlastne chces.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Atp28
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned črc 10, 2016 1:39 pm

Re: appka na zamknutie aplikácii

Příspěvek od Atp28 »

už som to vyrišiel kompletným zamknutím telefony resp obrazovky. Chcel som to pre prípade žeby som stratil telefon alebo niekto vedel moje heslo do tatrabanky tak som chcel mať istotu ešte cez čítačku prstov

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: appka na zamknutie aplikácii

Příspěvek od rony »

tak na to je najlepsie zapnut find my iphone.

nasledne musis chapat, ze konecna je ak zabudnes heslo k appe id, ak ti ukradnu mailbox ku mailovej adrese, ktoru mas ako nazov konta apple id a ak si si nezapisal spravne odpovede na bezpecnostne otazky.

toto vsetko si velmi velmi velmi velmi velmi pozorne zapis a zapisane bezpecne niekdy doma odloz, vazne bude telefon navzdy nanic ak to zabudnes ;)

zaroven je dobre mat nastalo zapnute mobilne data a samozrejme pre funkciu findmyiphone povolene zistovanie polohy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět