Remote iPhone na TV kablom

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
88MaTo88

Remote iPhone na TV kablom

Příspěvek od 88MaTo88 »

Caute,

Prosim Vas ma niekto skusenosti s iPhone 4S iOS 5.1.1 a prenasanim ceeelej obrazovky iphone na TV pomocou kabla? (nie len video)

konkretne tento chcem objednat http://www.focalprice.com/IP1065W/14_m_ ... MikiHdQCq1

pojde mi to vobec? Aku app z cydie mam nainstalovat.

Dik moc :)

88MaTo88

Re: Remote iPhone na TV kablom

Příspěvek od 88MaTo88 »

Tak sorry ludia, nasiel som uz riesenie. Stacilo otvorit youtube :D :D


Zobrazit video na http://youtu.be/p70LtLKhQRY
Kód do fóra: [youtube]p70LtLKhQRY[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Ale tak hadam toto vlakno posluzi pre inych, ktori chcu prepojit iP s TV kablom :)
app potrebna na rozbehanie obrazu na TV je TVOutTuner.
Idem to teda objednat, dufam, ze to bude fungovat :D :D

88MaTo88

Re: Remote iPhone na TV kablom

Příspěvek od 88MaTo88 »

na kable z ciny treba nainstalovat este resupported 4.0+
po nainstalovani a respringu sa mi stane z iP tehla uz som to skusal 3x po cistom JB....

Ma niekto s tymto skusenost odkial tuto ficurku stiahnut aby slapala?

bez nej len s TVOutput 2 mi vypise iPhone po 3s this accessory is not supported by iPhone...

88MaTo88

Re: Remote iPhone na TV kablom

Příspěvek od 88MaTo88 »

Je proste potrebny original resupported..

Chcem sa spytat ci aj vam drvivu vacsinu filmov prehra na landscape na obrazovke tak ze na stotinu sekundy preblikne cierna. Teda film sa neda pozerat. Ak nieje na landscape tak ide v pohode no ale je maly na obrazovke...

Jeden film mi neblika ale je hroznej kvality 2h a ma len 600MB. Skusal som to s VLC buzz player oplayer....

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Remote iPhone na TV kablom

Příspěvek od rony »

kup si apple tv a mas to bezdrotovo.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

88MaTo88

Re: Remote iPhone na TV kablom

Příspěvek od 88MaTo88 »

Ked som si kupoval cinsky kabel tak som chcel cinsky kabel, apple tv koli tomu kupovat nebudem tak isto za 40 e origo kabel....

Odpovědět