Lockinfo + Appigo ToDo

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
Spyro

Lockinfo + Appigo ToDo

Příspěvek od Spyro »

Zdravím,

snad není tady u tohle řešeno, nikde jsem to nenašel :)
Stáhl jsem si z Cydie Lockinfo a k tomu ToDo plugin, ale ani za boha nemůžu nikde najít, kde si vytvořit novou poznámku/úkol.
Sháněl jsem něco, kde si můžu zapsat nějaké věci, co musím udělat, na zamčenou plochu iP bez toho, abych musel otvírat Notes, prostě abych to měl pořád na očích :D

Jestli někdo máte, nebo víte, jak vytvořit nový ToDo note, napište prosím :D koukal jsem po celým telefonu, na googlu jsem nenašel, YouTube, tady na foru...nic.. jak se tak znám, bude to nějaká prkotina, co jsem přehlídnul :D

Díky ;)

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Lockinfo + Appigo ToDo

Příspěvek od musashi »

Mas aplikaci Todo od Appigo?
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Spyro

Re: Lockinfo + Appigo ToDo

Příspěvek od Spyro »

Jojo, je to plugin k LockInfo...sháněl jsem nějaký poznámky na plochu, nebo na stránku v menu, ale tohle mi přišlo jako nejvhodnější pro mě :)

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Lockinfo + Appigo ToDo

Příspěvek od musashi »

Jde o to, ze ten plugin zobrazuje jen data z aplikace Todo od Appigo. Pouzivam a funguje bez problemu. Je nutne mit nejaka data v Todo, v LockInfo pak povoleny plugin a to je vse ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Spyro

Re: Lockinfo + Appigo ToDo

Příspěvek od Spyro »

Aha,rozumim :D jen pro rekapitulaci,kdyztak me oprav ;) aby mi Lockinfo zobrazilo na lockscreenu poznamky na ToDo,tak musim mit jeste soft. Lockinfo jen ukazuje, co jsem si do programu napsal, aniz bych ho musel zapinat? :)
Ten stahnu normalne take v Cydii?;)

mefistos

Re: Lockinfo + Appigo ToDo

Příspěvek od mefistos »

proste musis mit z appstore tu aplikaci todo od appigo jinak ti to nepujde...

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Lockinfo + Appigo ToDo

Příspěvek od musashi »

Je potreba koupit v AppStore aplikaci Todo od firmy Appigo. V te si zadavas data a plugin pro LockInfo Ti je pak zobrazuje na lockscreenu. Pripadne jeste existuji pluginy pro jine aplikace (2Do napr.)
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Odpovědět