AirBlue Sharing

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
robsol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: pát dub 16, 2010 7:06 pm

AirBlue Sharing

Příspěvek od robsol »

V Cydii jsem ojevil tuto aplikaci na posilani veci do jineho zarizeni pres bluetooth. Mate s ni nekdo nejake zkusenosti? Melo by to byt neco jako Celeste.

Funguje to i na prijem souboru?

http://www.redmondpie.com/airblue-for-ios-5-iphone-ipod-touch-ipad/
Naposledy upravil(a) robsol dne ned úno 12, 2012 11:39 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5, iPhone 5c, iPad 2

niky79

Airblue Sharing

Příspěvek od niky79 »

Kdybys sis přečetl text, našel bys odpověd na svou otazku ;-)

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Maximus-CZ »

Vypadá to slibně, prý to zatím funguje bezvadně:)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

niky79

AirBlue Sharing

Příspěvek od niky79 »

Maximus: pry? To jako víš, ze to funguje dobře? Či si to jen myslíš? ;-)

kalich5
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 49
Registrován: pon lis 14, 2011 9:38 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od kalich5 »

taky jsme na to teď koukal, máte s tím někdo dobré zkušenosti...?

[edit=RONY]urcite je tu aspon 200 ludi, co maju dlhodobe skusenosti. ved to vyslo uz 12.2.[/edit]

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od honziš »

Neodolal jsem a zakoupil. Zatím vyzkoušeno odeslání fotografie a mp3 souboru do/z PC s Win 7 a funguje parádně. Jediný, co mi zatím vadí, je skutečnost, že přijatá mp3 se neuloží do přehrávače (ale lze si alespoň vybrat jinou aplikaci).
Bluetooth si to zapíná samo na 2 min., poté ho program automaticky vypíná (pro příjem 2x tapnu na statusbar, příjem se aktivuje společně s BT, po 2 min. nepoužívání se vypne).
Lze sledovat probíhající přenosy a ty i zrušit.

Budu dál testovat. Máte-li dotazy, ptejte se.

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od pegancr »

tu mp3 jsi odeslal rovnou z Hudba? A kolik to vlastne stoji?

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od honziš »

Pegancr: ano, 4,99$.

Další poznatky:
vyzkoušeno z/do Nokií N86 8MP a 6131 - odesláno/přijato video, obrázek, mp3.

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Maximus-CZ »

niky79 píše:Maximus: pry? To jako víš, ze to funguje dobře? Či si to jen myslíš? ;-)

Prý: reakce na netu

Taky uvazuju o koupi.. Kdyby to melo fungovat bez problemu..:)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od pegancr »

Zajimalo by mne srovnani rychlosti s celeste. Pry jede airblue full speed. Nemeril jsem, ale celeste mi prijde znatelne pomalejsi, nez staricka ibluenova.
Ale zas pridavani do hudby a videa, (navic i pomoci ifile) je u celeste proste pecka.

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od honziš »

Rychlost to přímo ukazuje, ale nepamatuju si. Ale pocitově to je rychlý.
Video mi to uložilo do Camera roll, mp3 jde otevřít jakoukoliv jinou aplikací, která to umožňuje. Pořád lepší, než nic... :-)

Edit: Odeslání vizitky také funguje bezchybně do i z iPhonu. Zkoušeno s Nokií 6300.

Draper
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř srp 24, 2011 5:18 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Draper »

Tak me jde pouze odeslat z iPhouna.Zkousel jsem na android a symbian.Vse Ok.Ale nejde prijmout ani z jednoho.Kdyz odesilam zapne se BT automaticky a po dvou min.se vypne.Ale kdyz chci prijmout,tak musim nejdriv zapnout BT a v tom je asi ten problem.Nesparuje se.Pri odesilani neni se sparovanim problem.A ted kde je zakopanej pejsek :-(
iPhone 3 8GB,iPhone 4 16GB

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Maximus-CZ »

nevím, jestli se to nemusí nastavit v aktivátoru, ale když chceš přijmout soubor, tak double tap na status bar. Otevře se okno s příjmy a mobil se zviditelní
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Draper
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř srp 24, 2011 5:18 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Draper »

Tak už jsem to zprovoznil.Musel jsem do nastavení-a přímo v aplikaci jsem si nastavil jak ovládání tak viditelnost.Takže konečně funkční a spokojenost.
Jinak mp3 pouze přes iFile,ale to už je maličkost :-)
iPhone 3 8GB,iPhone 4 16GB

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od honziš »

Draper: myslíš příjem nebo odeslání? (odeslat mp3 jde i z přehrávače)

Draper
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř srp 24, 2011 5:18 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Draper »

Myslím tím příjem-tzn.uložení a popř.následnou organizaci.Celeste to myslím ukládá rovnou do přehrávače.
iPhone 3 8GB,iPhone 4 16GB

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od honziš »

Jo, to ukládání není úplně nejlepší, ale já mám nastavený import přímo do aplikace (v nastavení "Import received") - a u mp3 mi dá na výběr (otevírám to v AVPlayeru :-))

Endys111

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Endys111 »

Tak jsem dnes také koupil tuto aplikaci a zatim spokojenost,testovano s Win7 a Samsung galaxy mini.Odeslání i příjem souborů(foto,mp3.poznámky,kontakt)bez problémů.Mp3 dokonce uloženo do ipodu ve slozce zakoupené.

Endys111

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Endys111 »

Tak se mi vyskytl prvni problem s touto aplikací,mam ji nainstalovanou na iphone 3gs os5.0 a iphone 3g os4.2.1,vzdy kdyz chci tyto dva telefony zpárovat tak 3gs spadne do safe modu a nezparulí se.S jinym typem telefonu jsem tento problém nepozoroval(bez problému zpárováno se sony,nokia,samsung atd).Neí náhodou někdo co s tím?

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od honziš »

Jak zmínil Endys111, potvrzuji import přijaté hudby přímo do hudební knihovny (koupené) :-)

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od cczero »

Dnes jsem to testoval, povedlo se mi na iphone přijmout obrázek z Nokie E52, ale zpět na tu nokii to nešlo, sice Nokie hodlá přijmout soubor, ale nepřijme nic a na iphone se objeví hláška "Failed to execute OBEX CONNECT operation nenalezeno", po té se mi povedlo odeslat obrázek na nokii 6234, celkem bez problémů, ovšem z této nokie zpět nepřijme nic, to hlásí že se nepřipojí už na nokii, pak jsem zkoušel ještě jednu nokii, myslím, že je to 53xx něco, nevim už, tak to nešlo ani jedním směrem

Antonin95

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Antonin95 »

Pokaždé když něco odešlu nebo přijmu přes tuto aplikaci, tak mi přestane fungovat WIFI a musim resetovat celej telefon... :( Nevíte někdo proč?

dreamsat1
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 3:37 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od dreamsat1 »

U me stejnej problem,pomuze jedine restart.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od jackherrer »

kalich5 píše:taky jsme na to teď koukal, máte s tím někdo dobré zkušenosti...?

[edit=RONY]urcite je tu aspon 200 ludi, co maju dlhodobe skusenosti. ved to vyslo uz 12.2.[/edit]


tak sem si to dneska koupil a funguje to, jak prijem tak odesilani, vyzkouseno s HTC Desire S a Samsung GalaxyS2.

btw: wifina mi funguje jak po odesilani tak po prijmuti souboru.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Endys111

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Endys111 »

Pokud máte zájem o český překlad tohoto programu tak ho stahujte zde:
http://uloz.to/xgFuKgK/airbluesharing-cs-rar

Jde zatím o beta verzi,připomínky k překladu mi pište do sz.

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od punky7865 »

tesovanie iPad2 > nokia 5230 =failed to execute obex connect operation ..neposlem nic
nokia 5230>iPad2 = tiez nejde
ma to este svoje muchy a aj ta nokia je uz starsi telefon tak mozno aj preto to nejde
...musim otestovat na dalsich aj ked som tuto aplikaciu chcel hlavne kôli tejto nokii ale tak couz..

EDIT: aj mne to uplne zrusi wifi .. hore v rohu svieti signal ale wifi nejde ... pomohol az reboot cez sbsetings .. zacinam lutovat ze som zakupil
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

aarfy
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát srp 21, 2009 11:56 am

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od aarfy »

Testováno IP4S Nokia N82. Příjem fotek tam i zpět bez problémů, MP3 z Nokie se zařadí do playlistu a je přímo přehratelná v IOS knihovně hudby. Rovněž přenos jakéhokoliv souboru mezi iPad a IPhone bez problémů. Otestuji ještě Samsung Galaxy Ace a SE, ke kterým mám přístup a poznatky napíšu. Oproti stařičké IBNova se mi to zdá jako velký pokrok kupředu. Je třeba počítat s tím, že nativní BT se při použití vypne. Ale jeho zpětné zapnutí přes SBSetting je otázka vteřiny. Zatím to hodnotím jako dobrou koupi

aarfy
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát srp 21, 2009 11:56 am

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od aarfy »

Jak SE tak SG ace bez problémů oboustranný přenos jakéhokoliv souboru

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od 2L8 »

Blba otazka, nainstaloval sa mi s touto apkou aj Activator, ale vobec neviem na to prist ako aktivovat ten AirBlue share. :D v nastaveniach som odfajkol v airblue zapnutie tym gestom napr. 3 klik na home button, ale neaktivoval sa. Este aj v tom activatory treba nastavit to iste gesto vsak? Lebo pri fotkach mi neukaze moznost bluetooth, iba ta mala ikonka je pri poznamkach ...
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

PeterKiss

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od PeterKiss »

na ios 5.1.1 mi to slo ale na ios 6.1 activator nekomunikuje z app airblue sharing ani mne to teraz nefunguje

v teme venovanej evason jailbreaku to spominam ze to je appka ktora sa nainstaluje ale je dead.

Speedys4

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od Speedys4 »

Tak na Iphone 5 , OS 6.1 s jailbreakem jsem program nainstaloval, aktivoval, ale posilani stejne nejde, nikde zadna moznost v nabidce pro odeslani souboru neni..

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: AirBlue Sharing

Příspěvek od 2L8 »

Takze aka je alternativa Celeste? Ak teda este na nejakom repe je ... Ale aby ten BT bol plne funkcny aj pre ine telefony okrem Apple.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Speedys4

airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od Speedys4 »

Posílá soubory a fotky i do jiných zařízení, většina asi zná.

Cydia repo iF0rce

PeterKiss

Re: airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od PeterKiss »

dikes potvrdzujem funkcnost mam zakupene mozem postnut screen.

najskor som myslel ze to je crack ale ked sa opitalo na aktivaciu padol mi kamen zo srdca.

uz len safar upload enabler a mam vsetko.

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od FilemoniCZ »

priznam se ze toto neznam.. tak jsem si pridal repo a na aktualni verzi jsem dal install.. samozrejme aplikace nejde protoze chce aktivovat a to jde az po zakoupeni.. ale nedari se mi nikde najit jak to zakoupit. u toho balicku mam v cydii jen modify a tot vse.. poradi nekdo ?

Speedys4

Re: airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od Speedys4 »

PRoblem je asi ze na oficialnim repozitari kde se da koupit je jeste stara verze.

Takze nejdriv nainstalovat a koupit starou (myslim ze bigboss repo) a pak aktualizovat na novou , nebo pockat

PeterKiss

Re: airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od PeterKiss »

musis to zakupit na bigboss repo to je oficialna verzia alebo na beta repe toto nieje beta repo tvorcu airblue sharing ale hlavne ze to ide.

endva3
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 118
Registrován: čtv pro 11, 2008 8:20 pm

Re: airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od endva3 »

Na bigboss repe mi to hodi hlasku ze sa to neda kupit lebo to nepodporuje verziu mojho FW

PeterKiss

Re: airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od PeterKiss »

mne to ide mas aktualizovane repozitare ?

edit : hned nahodim video youtube ho este spracuvava a vazne mi to ide


Zobrazit video na http://youtu.be/XLI5gnfzl0o
Kód do fóra: [youtube]XLI5gnfzl0o[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: airblue sharing 1.0.1 - Podpora Iphone 5 ios 6.1

Příspěvek od FilemoniCZ »

da se to nejak stahnout na otestovani? pripade mi to zajimave ale nechce se mi hned dat 5USD, kdyz nevim poradne zda to budu pouzivat..

Odpovědět