Display Recorder, Screen Recorder

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
stikyworld
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: čtv úno 18, 2010 9:35 am

Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od stikyworld »

Ahoj všichni,

shánim aplikaci na nahrávaní obrazovky i se zvukem.

Zkoušel jsem DispleyRecorder , ten je super udělá kvalitní video ale bez zvuku. Nebo já nevím kde by se něco kolem zvuku dalo nastavit.

Pak jsem zkoušel ScreenRecorder , ten podle mně není tak kvalitní , a zvuk nahráva z repráčku takže musíte byt potichu když děláte record a to není ono. I výsledek nic moc.
Rozhodně je lepší DispleyRecorder ale mně nahráva bez zvuku.

Máte někdo skusenosti s DisplejRecorder -em ?
 iPhone 5 64GB iOS7 White  iPad mini 64GB White  iPhone 4 16GB Black  iMac 21,5"  Apple Developer

havrilko
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát pro 05, 2008 7:25 pm

Re: Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od havrilko »

Ahoj. Teraz som si nainštaloval display recorder. Nahráva veľmi dobre. Chcem sa spýtať či niekto nevie kde sa ukladajú tie videá čo nahrám lebo sa nedajú prehrať. Dajú sa len upnúť na youtube.

mike146
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pát črc 24, 2009 12:39 pm

Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od mike146 »

Videa najdeš v /var/mobile/Library/Keyboard/DisplayRecorder stačí ich cez ifile prekopírovať do zložky documents nejakého avi prehrávača napr. ja používam Oplayer z AppStore a ten to už prehrá čo mi ale vadí je že to nenahráva zvuk

havrilko
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát pro 05, 2008 7:25 pm

Re: Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od havrilko »

Super ďakujem. Do iMovie asi nie že?? :-)))

makatch
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2924
Registrován: ned pro 06, 2009 10:22 pm

Re: Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od makatch »

Ked v iFile tapneš na modrú šipku u video súboru,naskočia ti vlastnosti súboru,ktoré ked preskroluješ až celkom na koniec,máš možnosť "Pridať do galérie" .Video sa ti zobrazí v camera roll akokeby si ho natáčal kamerou.iMovie by ho už potom malo detekovať a vediet s ním pracovat.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3

havrilko
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát pro 05, 2008 7:25 pm

Re: Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od havrilko »

Tak teraz som to po dlhšej dobe zase nainštaloval, ale ked nahrávam, tak nepočujem zvuk. Nie že v nahratom videu ale počas nahrávania. Nevedel by niekto poradiť ?

sallvator

Re: Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od sallvator »

Zdravím, rad bych natačel recenze na hry a aplikace, boužel displayrecorder se mi ve hrach dost seká.... ipad 2, přitom při nahravaní jede hra velmy plynule ani nepoznam ze se nahrava, ale video je tak 10 FPS

neni nkaka lepší appka ?

mike146
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pát črc 24, 2009 12:39 pm

Re: Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od mike146 »

Ešte je v AppStore DispRecorder ale ten nahráva trhane tiež(iPad 2). Jediná výhoda je že vie nahrávať zvuk s mikrofónu.

sallvator

Re: Display Recorder, Screen Recorder

Příspěvek od sallvator »

Tak sem to udelal pres airplay, na PC je software co umoznuje stream pres airplay do PC, programek se jmenuje reflextion, vase idevice pripojite na stejnou wifi jako mate pc, zapnete program a obraz zarizeni se zacne zrcadlit na pc ve vokne, dale muzete frapsovat na pc a dosahneme plynuleho zaznamu plochy ipadu, bouzel po wifi je horsi kvalita

Nema nekdo zkusenost se zrcadlenim pres kabel (av adapter) jakou ma obraz kvalitu ?

Odpovědět