iPhone - sw tichý režim

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
hEav0
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 08, 2008 9:46 pm

iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od hEav0 »

Mám iPhone 3G už v docela špatném stavu - mám ulomené tlačítko na hlasitost tak, že už to nejde přepnout vůbec a mám permanentní tichý režim - hovor už mi nezazvonil dobrého čtvrt roku.

Nejsem si jistý kolik by mohla stát oprava, vzhledem k tomu, že nedávno mi přestaly fungovat i vibrace.

Není nějaký sw, nejspíš na cydii, který by mi umožnil měnit softwarově tichý/normal režim ?
iPhone 5 16GB Black
MacBook Pro 13" Retina
iPad 32GB WiFi 3gen
Apple TV, Extreme, Express :)

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od benitoSVK »

jasne ze je!Myprofile.
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

kuma
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pon srp 24, 2009 9:12 pm

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od kuma »

to je dost velky problem.. mam ten isty problem.. iphone som dal opravit, ale seriozne ti to nikdy neopravi, tak ako to bolo.. dokonca sa v servisoch do toho nechcu pustat, lebo ak ti to rozoberu, tak mozu prestat ist tlacitka hlasitosti.. mam nove tlacitko nejake neoriginalne, ale nemozem ho pouzivat, lebo by si vybehalo a neslo by (hoci ide).... taktiez hladam nejaku app do sbs settings, kde by som zapol a vypol tichy rezim.. ak viete pomozte... ;)
iPhone 3G, 8GB Black, Orange-sk
iPhone 4S, 16 GB Black, Orange-sk

hEav0
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 08, 2008 9:46 pm

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od hEav0 »

My Profile je appstore app,
ale pochopil sem ze mas na mysli Myprofiles, tak az se mi to podari nainstalovat, tak dam report, kazdopadne diky!

Myprofiles na iOS 4 prozatím nejde nainstalovat.
Naposledy upravil(a) hEav0 dne pon srp 02, 2010 9:56 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5 16GB Black
MacBook Pro 13" Retina
iPad 32GB WiFi 3gen
Apple TV, Extreme, Express :)

hEav0
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 08, 2008 9:46 pm

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od hEav0 »

Nedělej dva příspěvky pod sebou, ale upravuj ten poslední, viz. pravidla fóra. Metalgirl
iPhone 5 16GB Black
MacBook Pro 13" Retina
iPad 32GB WiFi 3gen
Apple TV, Extreme, Express :)

g.n.r111

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od g.n.r111 »

Diky , funguje to :D . a na to wifi by sa niečo nenašlo ?

s0ny

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od s0ny »

Nedaří se mi v AppStore nikde najít tu aplikaci MyProfiles. Už tam nikde není nebo blbě hledám? Odešlo mi tlačítko mute a vrchní tlačítko hlasitosti. Bohužel ovládat jde jen hlasitost vyzvánění, ale repráku při hovoru nejde. Existuje nějaká aplikace, která umí ovládat všechny hlasitosti?

iPhone 2G 3.1.2

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od mookie »

na Appstore se ti to najít ani podařit nemůže, protože to je app z Cydie

s0ny

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od s0ny »

No to bude ten problém :lol: . Nahodou nějaká aplikace z AppStore není?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od rony »

nie je lebo to zakazuju podmienky AppStore.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

s0ny

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od s0ny »

To mě mohlo napadnout hned, ale někde tady byla zmínka o AppStore.

Stejně to můj problém nevyřešilo. Sice to dokáže přepínat režimy, ale potřebuji ještě ovládání hlasitosti softwarově. Už teď v telefonu nikoho pomalu neslyším a bez tláčítka si hlasitost nepřidám. Funguje mi jen zeslabení. Kdyby měl někdo tip na nějaký jiný program, tak budu rád.

honzza
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: pon úno 01, 2010 10:39 am

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od honzza »

Pokud vám to k něčemu bude, našel jsem velmi jednoduchou aplikaci v Cydii - SilentMode Switcher, stojí 1USD ale je to přesně to co jsem hledal : jedním hmatem vypne/zapne všechny zvuky a ponechá vibrace v nastavení dle základního Settings iPhona-Zvuky.
Je dobré mít Activator, kde si pak můžeš nastavit při jakém úkonu se má vypnout/zapnout zvuk zvonění, sms, kalendáře apod. Funguje i na Lockscreen.

s0ny

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od s0ny »

Nakonec jsem to vyřešil jinak. Stáhnul jsem iFile a editoval jeden řádek na správném místě. Více zde:

http://meethapaan.blogspot.com/2010/05/ ... tware.html

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: iPhone - sw tichý režim

Příspěvek od ABAB »

Ahoj mám iphone 3GS a nefunguje tam Mute přepínač. Když v SBSettings nastavím na vyzvánění zapnuto tak zvoní, ale jakmile udělám respring tak opět nevyzvání. Nedá se to nějak přes iFile nastavit natrvalo. Děkuji
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Odpovědět