Activator

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
gudzoo

Activator

Příspěvek od gudzoo »

Ahojte... V Cydia som nasiel pre mna DOST Zaujimavu aplikaciu ACTIVATOR...
Je to aplikaci ktora ti umozny nastavit Home Button, Shake, Sleep Button, Status bar, Volume Buttons, spring board..........
Po instalovani ju najdete nie na ploche ale v Nastaveniach
Obrázek

Je tu na vyber nastavenie v 3 rezimoch telefonu a to je:
1- At Home Screen: Nastavenie tlacitok pri pouziti na Home Screen
2- In Application: Nastavenie tlacitok pri pouziti v aplikacii
3- At Lock Screen: Nastavenie tlacitok pri uzamknutom telefone ->ale da sa pri tej to funkci nastavit len to aby telefon urobil> Respring, Reboot, Safe Mode, a podobne...
Obrázek

PRIKLAD: Nastavit tak aby na Home Screene pri jednom stisknuti otvorilo napr. Foto, pri jednom stisknuti a podrzani otvorilo fotak, pri dvojitom aby otvorilo kalkulacku a pri zatraseni otvorilo napr. pocasie, pri stisknuti tlacitka volume hore a dole aby zacal vytacat nejaky kontakt (potrebna app CALLMEa vytvorena ikonka volajuceho :) ) pri stisknuti volmue dole-hore aby otovril diktafon, pri dvojkliku na status bar aby otovril Cydiu, pri podrzani statusbaru aby otovril AppStore, potom pri dvojitom stlaceni sleep-power tlacidla aby otovril iPOD, pri stlaceni a podrzani aby otvoril napr. Mapy, pri roztiahnuti dvoch prstov (ako pri zvetcseni obrazku) na home screene aby spustilo hodiny, ako pri zmenseni obrazku na home screene aby spustilo kalendar...

Myslim si ze prikladov nastavenie a vyuzita tejto app by bolo dost :shock: ... Dufam ze tato app vam pomoze a zlepsi pracu z iPhone ako mne :D

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Activator

Příspěvek od JackieTran »

Program se automaticky nainstaluje pokud nekdo ma infinidock

gudzoo

Re: Activator

Příspěvek od gudzoo »

Heh to som nevedel.... :D a naco sluzi ten infinidock Jackie?

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Activator

Příspěvek od JackieTran »


gudzoo

Re: Activator

Příspěvek od gudzoo »

No hej ale Jackie kto si tu app nezaplati alebo nestiahne tak nevie potom asik o tom.... Heh....

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Activator

Příspěvek od JackieTran »

To je sice pravda,ale ja jsem ti chtel jen pridat dalsi info :) :P

gudzoo

Re: Activator

Příspěvek od gudzoo »

Šak ja sa nehnevam :D :D :D Dakujem ... heh :D

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Příspěvek od mookie »

activator se instaluje automaticky i s jinejma aplikacema, u mě třeba s lockinfo, u kterýho je defaultně nastavený podržení prstu na statusbaru pro zobrazení lockinfa na jakýkoliv obrazovce... docela šikovná věc

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Activator

Příspěvek od BlazingUFO »

mna activator prinutil updatovat... na 3.0 mi to uplne blblo a aj tak nechapem na co potrebujem na vyvolanie kirikae activator, ked som ho vyse roka nepotreboval...
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Revin1

Re: Activator

Příspěvek od Revin1 »

Tahle aplikace by se mi líbila kdybych si mohl nastavit, že když mám vypnutý zvuk tak tlačítka na volume fungují na regulaci jasu (protože v tu chvíli hlasitost logicky nastavovat nepotřebuju). Docela by se to hodilo, ten jas často zvyšuju/snižuju. I když na to mi stačí i SBsettings.

chris.dale

Příspěvek od chris.dale »

Doporucuji tuhle aplikaci vubec neinstalovat. Po tom, co me k tomu prinutil update Kirikae, tak skoro pri kazdem druhem odemknuti telefonu (!) mi telefon skocil do safe mode! Nevim, jestli se treba nebil s Sbsettings nebo s Lock calendar, kazdopadne bylo to dost neprijemne odpoledne, nez jsem prisel na pricinu tehle zavady. Pokud nekdo mate prijemnejsi zkusenosti, budte radi, ale ja Activator uz nechci ani videt!

scoty

Re: Activator

Příspěvek od scoty »

po odinstalovani activatora mi iphone ide podstatne rychlejsie zatazovalo mi to ramku

dair

Re: Activator

Příspěvek od dair »

ja mam zase ACTIVATORa po update BAKCGROUNDERa. Dokonca to ani nemozem odinstalovat pretoze s ACT... mi odinstaluje aj spominany multitasking... :(

eSko
Host
Host
Příspěvky: 147
Registrován: pon pro 03, 2007 8:43 pm

Re: Activator

Příspěvek od eSko »

Pouzivam activator uz tak mesic nebo dva a vse jede v pohode... Ani jednou kvuli tomu SpringBoard nespadl...
Previous: iPhone 2G 4GB (2007-2008), iPhone 2G 16GB (2008-2011), iPhone 4S 32GB (2011-2013), iPhone 5 16GB (2013-2014), iPad 2 (2014), MBP 13'' 2010 (2010-2012), 15'' Retina MBP 2012 (2012-2013)
Current: 15'' Retina MBP 2013, iPhone 6 64GB, iPad Air 2 64GB, Apple Watch Space Grey

Jokero

Re: Activator

Příspěvek od Jokero »

Je nejaka moznost ako odinstalovat Activator?Mne sa naistaloval spolu s SBsetting.

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Activator

Příspěvek od dwick »

Jokero: Neni, pokud chces mit stale SBSettings

Protoze:
1) Spolu s Activatorem se ti odinstaluji SBSettings
2) Bez Activatoru bys nemel jak aktivovat SBSettings :lol:
Life sucks. And then you die.

Jokero

Příspěvek od Jokero »

Jo to som uz zistil aj tak dik.

elroy

Příspěvek od elroy »

to neni pravda. ja som odinstaloval sbsettings a activator tam zostal. ;)

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Activator

Příspěvek od dwick »

elroy: Jenze on to chtel presne naopak. Odinstalovat Activator a ne SBSettings :P
Life sucks. And then you die.

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Activator

Příspěvek od Maximus-CZ »

Hola, měl bych dotaz, jestli existuje nějaká app která by za pomocí Activatoru, nebo i jinak, mohla upravovat jas displeje třeba slidnutím po statusbaru..
Slidnu doprava, jas se zvětší a naopak... Když nad tím tak přemýšlím, nemusí to bejt ani přes Activator, ale ten + nějaká app by to mohl zvládnout.. Neví někdo o něčem?:-)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Activator

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Nevzpomenu si na název, ale kdysi dávno jsem používal jednu aplikaci, která byla jakousi obdobou SBSettings a jestli si dobře vzpomínám , tak umožňovala změnu podsvícení právě slidnutím kdekoliv z menu. Pohyn nahoru zesvětloval a opačně se zase ztmavovalo. Byla to jedna z její funkcí. Jinak po nainstalování se projevovalala tak, že na samém spodu displeje svítil úzký žlutozlatý proužek přes celou šíři plochy. Na název si teď nevzpomenu a obávám se, že samotná utilita skončila v jistém zapomnění, takže s podporou iOS4 bych stejně nepočítal.

Edit: Tak mi to nedalo a byla to aplikace iHome. :)
Naposledy upravil(a) Chrono Leggionaire dne ned srp 29, 2010 9:25 pm, celkem upraveno 1 x.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Activator

Příspěvek od dwick »

Life sucks. And then you die.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Activator

Příspěvek od rony »

Mna zaujima ako dohladam dalsie doplnky pre Activator v Cydia. Ked hladam nieco pre SBsettings, dam hladat SBsettings ale autori doplnkov pre Activator na to akosi zabudli...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Activator

Příspěvek od Metalgirl »

rony zkoušel jsi v nastavení ťapnout na activator a tam v activatoru je položka more actions, díval jsi se tam?

EDIT: Ale koukám, jsou tam samé hovadiny.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Activator

Příspěvek od rony »

ANO. EDIT: ANO!!!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Ptak666
Host
Host
Příspěvky: 86
Registrován: čtv pro 02, 2010 11:23 am

Re: Activator

Příspěvek od Ptak666 »

Zdravím VAs, mohl by mi teda nekdo ČESKY vysvelit, k cemu ten Activator je? A jestli je vubec dulezitej pro muj iPhon? Cetl jsem, ze dosti brzdi ramky a tak. Tak jestli ho nevyuziju tak bych ho smazal. Ale potrebuju hlavne vedet na co je dobrej.

sie65
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 25, 2011 9:47 am

Re: Activator

Příspěvek od sie65 »

chcem sa len opýtať, kde zoženiem ten activator mimo Cydiu ? tá mi totižto nejde a nedá sa mi ani opraviť (PS: neposielajte mi návody, ako ju opraviť, nechcem ju)
iPhone 5 16GB iOS7 --> iPhone 2G 8GB iOS 3.1.3 WhiteD00R 6.1 --> iPad Wi-Fi+3G 64GB iOS 5.1.1 --> MacBook Pro 2.26GHz, 8GB RAM, 500GB HDD+120GB SSD, nVidia 9400M, Mac OS X MAVERIKS

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Activator

Příspěvek od rony »

Ptak666 píše:na co je dobrej.


precitaj si prvy prispevok viewtopic.php?p=237712#p237712 a teraz nam rychlo povedz, comu z toho napisaneho si nerozumel ale napis nam to, aby sme vedeli, comu si napisanemu nerozumel,
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

wosky
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: sob zář 06, 2008 7:59 pm

Re: Activator

Příspěvek od wosky »

zdravim

Nechápu jak fungujou ty gesta, asi si to neumíl pořádne pořeložit
poradí mí nekdo?

drag onto screen from blow, bottom-left, bottom-right

díky

-----

konečne sem našel nejakej schopnej video návod, má to fungovat vjetí do display ze spodu zleva/zprava z rohu?

ale i tak nic, je možné že na 4.2.1 to nejde?

michalfilip1111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: úte led 11, 2011 8:05 pm

Re: Activator

Příspěvek od michalfilip1111 »

Jen kvůli téhle App mám jailbreak. Snad to mluví za vše. Doporučuji

miro12345
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: úte zář 23, 2008 10:53 am

Re: Activator

Příspěvek od miro12345 »

Po aktualizácii aktivatoru sa už da nastavit spustenie aplikacii pri zamknutom mobile.Napríklad dvakrát stlačenie home -zapnutie fotoaparatu.Super vec!

pimbus

Re: Activator

Příspěvek od pimbus »

po aktualizacii 1.5.8 mi nejde stisit zvuk alebo vibracne ked mi niekto vola... neviete ako to nastavim aby mi to znova islo?

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: Activator

Příspěvek od mookie »

mě poslední aktualizace activatoru pro změnu znefunkčnila jinej balíček z cydie, MobileVolumeSound... jak na ipadu, tak na iphonu... mail autorovi zatím bez odezvy

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: Activator

Příspěvek od ipho4S »

Neda sa nastavit activator, aby ikonka na ploche bola ako nahrada za home button,???Dost dobre to vyzera v docku :D
Napr 2x tapnem na ikonku a otvoria sa spustene app??
(viem ze existuje Zephyr, ale ten je drahy na to aby som ho pouzival iba kvoli jednej funkcii)

Obrázek
iPhone 8 plus 256GB

Petr1
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 636
Registrován: pon lis 01, 2010 7:01 am

Re: Activator

Příspěvek od Petr1 »

jj to máš pravdu že ta ikonka vypadá fakt moc hezky, ale bohužel ať přemýšlím jak přemyšlím tak to asi nepůjde. Opravte mě pokud ano.

OT: zephýr má svojí cenu, ale pokud nemáš rad když Ti aplikace běží na pozadí a často je vypínaš, tak Ti to do budoucna dost ušetří to tlačítko home button
Omlouvám se,za trapné dotazy nebo příspěvky,prosím :), mějte se mnou strpení !?
Co vím, napovím.
Co nevím, vymyslím !

[iPhone 4 black 16GB, iOS 5.0.1 JB]
[iPhone 5 black 16GB|iOS 8.1|JB|02|Monster beats tours]
Citizen Eco-Drive Skyhawk Flight Chrono JY0000-53E
ASUS G55V|WIN7

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Activator

Příspěvek od Metalgirl »

Tak co se týče toho, tak mám nastavené v activatoru pro springboard slide from screen bottom a aktivuje se mi switcher. Což je ta MT lišta aplikací. Co se týče té ikony, to nepůjde. Ta slouží jen pro otevření activatoru samotného.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

farbakp
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 64
Registrován: pát úno 05, 2010 7:28 pm

Re: Activator

Příspěvek od farbakp »

Da sa v Activatore nastavit to, aby sa vypol displey na iPhone namiesto stlacenia sleep buttonu takym sposobom, ze prilozim palec a ukazovak na displey iPhonu a rychlym pohybom ich spojim klznutim po skle..? iPhone sa tymto sposobom uzamkne. Videl som to na youtube, ale neviem ci a ako sa to da nastavit.. Pozna to niekto..? Hladam nieco namiesto appky QuickLock2, ktore zatial nie kompatibilne s iOS 6..
iPhone 6 plus, 16 GB, grey
iPad 4, 64GB, Black
Macbook Pro 13 Late 2013, OSX Mavericks 10.9.5
Apple TV 3

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Activator

Příspěvek od Metalgirl »

Dá se to nastavit, ale bohužel min. pro tři prsty. Je tam three finger pinch, to je to, co popisuješ, akorát ne se dvěma ale třemi prsty.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

farbakp
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 64
Registrován: pát úno 05, 2010 7:28 pm

Re: Activator

Příspěvek od farbakp »

Dakujem.. ako vravis, bohuzial, ze min. tri prsty.. skusal som to a je celkom problem sa trafit tromi bruskami prstov na sklo, aby to zakazdym bezchybne fungovalo.. idealne by bolo keby stacili dva prsty..
iPhone 6 plus, 16 GB, grey
iPad 4, 64GB, Black
Macbook Pro 13 Late 2013, OSX Mavericks 10.9.5
Apple TV 3

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Activator

Příspěvek od Metalgirl »

Bylo by to ideálnější, s těmi třemi je to problém. Ale asi jen se dvěma to v activatoru nelze ono spread a pinch dvěmy prsty jsou základy ovládání některých aplikací v iOS.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět