Lockinfo [Cydia - $7.99]

Aplikace jenom pro jailbreaknuté zařízení.
Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách z Cydia. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať. Nepleťte si tuto sekci s warez fórem!!
Odpovědět
Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Lockinfo [Cydia - $7.99]

Příspěvek od Honzam »

Ahoj,
na cydie je uz delsi dobu aplikace Lock Screen Info na zobrazeni nahledu mailu, sms, volani a kalendare na lockscreenu. Na teto strance http://macthemes2.net/forum/viewtopic.php?id=16794489&p=1 je tema, ktere je pouzitelne pro tuto aplikaci. Staci nahrat do /Library/Themes/ a pres Winterboard aktivovat. Udelal jsem k teto apliakci i preklad, ktery je na adrese http://www.mediafire.com/?a2mdjntqbmy. Soubor czech.js nahrajte do stejne slozky jako dane tema a v souboru lockbackground.html zmente english.js na czech.js...

Vice o funkcnosti programu patrne z obrazku...

Obrázek

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od ls8 »

Ve kterem repozitari je aplikace Lock Screen Info?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

repozitar v Cydii je http://david.ashman.com/beta/

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od ls8 »

Diky. Zkusil jsem to nainstalovat, vypis udalosti mi ale na locksceenu zacina uz od horniho okraje displeje, jde tedy pres velky ukazatel casu. Da se to nejak nastavit, posunout, opravit? Diky!
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

Stahnul jsi si tema z prvniho prispevku? Jas i stahnul tohle tema a to funguje spravne pod casem a datumem...viz http://macthemes2.net/forum/viewtopic.php?id=16794489&p=1

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od spachal_tmp »

Osobne se mi libi spise HomeScreen2.0, je to vpodstate to same (je mozne si volit, jake gadgety chcete mit zobrazene), designove mi sedi lepe :] ..

Obrázek

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

HomeScreen jsem taky zkousel. Tohle ma pro me vyhodu v tom, ze vidim rovnou na lockscreenu kdo mi volal, psal sms nebo mail a schuzky, aniz bych musel do iphonu a spoustet prislusne aplikace...

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Almi »

spachal_tmp píše:Osobne se mi libi spise HomeScreen2.0


máš po ruke niekde aj source do Cydie?
rád by som to vyskúšal ale nenachádzam to v Cydii.
Osobne zatiaľ používam StatusNotifier v kombinácii s Notifier Widget.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od spachal_tmp »

>Honzam: mam dojem, ze tohle je v homescreen mozne take, je to plne konfigurovatelne, na macthemes je k tomu pres sedesat stranek prispevku :].
A tim zaroven odpovidam i Almimu, podivejte se zde, jde to vcelku srozumitelne popsane: http://macthemes2.net/forum/viewtopic.php?id=16789820&p=1.

EDIT:

>ls8: ted jsem si hral i s LockScreen, vypada to opravdu mene libive, ale pouzitelneji :]. A k tomu problemu, prepokladam, ze jsi pouzil tu scroolovaci variantu, ta opravdu zasahuje moc nahoru, staci jen upravit soubor lockinfo.css, pridat k div#background hodnotu padding-top: 115px;, je to obycejny kaskadovy styl ..

Jo a drobnost, pri kazde uprave stylu i nastaveni je dobre udelat respring, jinak se neprojevi ;) ..

jenicekk

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od jenicekk »

homescreen 2 neukazuje prichazejici udalosti z kalendare? je tomu tak nebo se pletu, tohle je pro me asi nejdulezitejsi, nez kolik mam smeskanych hovoru a ze mam zaply silent mod....
za to lock screen to uz dokaze jak je videt ze sreenu...

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

Ja myslim taky,ze Homescreen neumi nahledy udalosti. Umi zobrazit cely kalendar, ale uz ne aktualni udalost...Temata na LockScreenInfo se daji taky upravit...stejne jako Homescreen...myslim, ze by slo spojit nejak obe temata dohromady...

jakubslu

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od jakubslu »

Jen se chci zeptat,todle je zadarmo a nebo se tam něco platí?? Díky

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

Je to zadarmo...

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od dodo_mt »

Zadarmo

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od ls8 »

spachal_tmp píše:>ls8: ted jsem si hral i s LockScreen, vypada to opravdu mene libive, ale pouzitelneji :]. A k tomu problemu, prepokladam, ze jsi pouzil tu scroolovaci variantu, ta opravdu zasahuje moc nahoru, staci jen upravit soubor lockinfo.css, pridat k div#background hodnotu padding-top: 115px;, je to obycejny kaskadovy styl ..

Jo a drobnost, pri kazde uprave stylu i nastaveni je dobre udelat respring, jinak se neprojevi ;) ..


Diky. Nevim o zadne skrolovaci a neskrolovaci variante. Pridal jsem do Cydia repozitar http://david.ashman.com/beta/ a nainstaloval balicek Lock Screen Info, jediny ktery tam byl. Ani zadne tema jsem neinstaloval, jen vychozi aplikaci.

EDIT: Super, pomohlo to. Diky. Jen pro upresneni doplnuji, ze cela cesta k souboru je /Library/Themes/LockInfo.theme/lockinfo.css
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

jakubslu

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od jakubslu »

Jak se zbavím aby když mě prijde SMS aby se mě to nezobrazovalo na display jako hláška od iPhone,ale aby to bylo jen v Lock Screenu? A taky vám to u SMS kde je jméno s diakritikou to jméno zkomolí?

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

S tim jsem taky zapasil...nakonec jsem si poridil iRealSMSQuick a tam to jde zakazat. Ale je to bohuzel placeny...

berkoff

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od berkoff »

Chodi bezvadne :), po uprave
/Private/var/stash/themes.xxx/lockinfo.theme/lockinfo.css na 115px

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od spachal_tmp »

Co se tyce toho posunuti horniho okraje, je zbytecny :] .. Tem, co maji s timto problem, se to deje proto, ze si neupravili soubor /User/Library/Preferences/com.ashman.LockInfo.plist, jak to je popsane v navodu uvedenem v prvnim postu. Jakmile si soubor upravite (scrolling z false na true), budete zase nastaveni horniho okraje mazat :P

A je fakt, ze LockInfo je 'praktictejsi', sice jsem uz skoro prinutil HomeScreen udalosti z kalendare ukazovat, ale nemam na to cas se s tim dal babrat ;] .. Takze jsem skoncil u scroll verze LockInfo Matte UI a dik za lokalizaci, je to sice blbost, ale potesi :].

jenicekk

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od jenicekk »

no me to nefunguj vubec, nevim kde je chyba, a zustala mi viset na lock screnu tmavsi oblast ktere se nemuzu nijak zbavit, porad nekdo jak ji dat pryc myslim to od hodin az skoro ke slideruObrázek

lock info sem odinstaloval, smazal z themes ve winterboardu a porad tam je

Juk-Ben

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Juk-Ben »

a než si to odinstaloval, zkoušel jsi tu scroll verzi, nebo tu default? :)

jenicekk

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od jenicekk »

napred defult, pak scrol, upravil sem tedy ten plist a hodnotu na true, ale bez vysledku...
edit: takze plocha je uz odstranena, mohl za to quick board, ale spis bych rad royhodil tento program lock screen a porad nevim jak na to

Juk-Ben

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Juk-Ben »

Mno stáhneš si z toho repa Lock Screen Info (k tomu se stáhne nějakej JSON...), pak si stáhneš třeba tohle téma. Vybereš si variantu tématu, pokud scroll tak upravíš soubor /User/Library/Preferences/com.ashman.LockInfo.plist z <false/> na <true/>, nakopíruješ si to do témat /Library/Themes/ popřípadně použiješ czech.js (od Honzam) a s tím edituješ lockbackground.html. A pak už jen zaktivuješ ve Winterboardu :)

jenicekk

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od jenicekk »

no to jsem delal vsechno stejne, a nic, takze nevim co udelat jinak, asi nic napred sem myslel ze se to bije s nejakym zbitkem homescreenu co sem mel v iphone ale ne. tak sem z toho jelen
jo jakmile nekdo vola je videt vse, ale v normalnim lock screenu neni videt nic

EDIT: mohl za to winterboard, stacilo preinstalovat

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

Tak se objevilo nove tema pro Lock Screen Info...
Ma v sobe pocasi...moznost prepinani mezi aktualnim dnem nebo predpovedi na 6 dni ( staci tapnout na pocasi ). Prepinani funguje i na kalendari...bud je skryto nebo zobrazeno.

Odkaz na tema...
http://macthemes2.net/forum/viewtopic.php?id=16794833

Cestina je zde http://www.sendspace.com/file/zkeev0
Soubor cs.js nahrajte do Private/lang a v souboru settings.js nastavte // var lang = 'cs';

Obrazek...
Obrázek

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od tvosi »

je to pekny...newite nekdo jestli to funguje na firmware 3.0?
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Juk-Ben

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Juk-Ben »

jenicekk: to je zajímavý, mě se to - pokud mi někdo volá, nebo poslouchám muziku - nezobrazí :(

mishal

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od mishal »

Pekná vecička, len by ma zaujímalo či sa tam dajú dostať neako slovenské mestá, teda určite sa dajp ale ako na to, skúšal som tam len zadávať názvy plus štát ale neako sa to nechytalo, podrpobnejšie nastavenie som tam nevidel a moc sa v tom nevyznám ale mohak by niekto zistil ako sa tam dá dať neaké iné mesto okrem toho ktoré sú tam budem vdačný.

A ešte sa mi počasie zobrazuje na vrchu ned kalendárom alebo teda poznámkamy v kalendáre, ako sa to dá dať naspodok nad ten spodný baner alebo ako sa nazýva tá časť kde odomykáte iP.

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

Mesto na pocasi si najdi na http://weather.yahoo.com/. Pak jenom zadej v setting.js jmeno mesta, kod statu ( Bratislava, SK). Pak by se tam melo nacist pocasi. S tim posunutim na konec netusim. Ale tam bych to videl na upravu souboru css/lockinfo.css. Me osobne pocasi nahore nevadi...

jenicekk

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od jenicekk »

juk: jak rikam, tohle byla chyba winterboardu a ne lock infa, ale trvalo nez sem na to s pomoci jinych prisel :wink:

mishal

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od mishal »

Dakujem, ešte by som chcel vedieť ako zabrániť zobrazovaniu zmeškaných hovorov a nových sms čo zobrazuje originál iPhone. Moc po anglicky neviem a tu som nič nevidel tak dakujem každému kto to tu vysvetlí.

mirgi

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od mirgi »

Zdravim, mam otazecku ohledne winterboardu. Po nainstalovani winterboardu dochazi k rychlejsimu vybijeni baterie, kdyz ho odinstaluji tak pri normalnim provozu slape 2 dny a kdyz ho nainstaluji tak za dne je na nule. Mate ten samej problem? Diiik za o

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od dodo_mt »

Ano je to tak WB ma na rychlejsom vybijani podiel. Je to vseobecne zname a bolo to uz dost casto krat spominane aj na fore.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od spachal_tmp »

>mishal: na zmeskane hovory jsem neprisel (ale zrovna tohle mi nevadi, naopak), SMSky jsem vyresil vypnutim preview v mySMS ..

Ad vybijeni: dokonce mam pocit, ze i po instalaci lock info se mi vydrz snizila, nastesti je iPhone hodne casto v docku, tak to neresim, jeden den vydrzi bez problemu.

Tomxin

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Tomxin »

Mám takovej problém, že i když naistaluju lockscreen info, přidám témata, která jsem čerpal z http://macthemes2.net/forum/viewtopic.php?id=16794311, tak mi stejně funguje jen jedno téma, konkrétně jen na to počasí, ostatní dvě Matte UI deffault a LockInfo Matte UI scroll... mi vůbec nejedou, viz náhled

http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=vCtMD16Bhb.png

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od musashi »

Prikladam upraveny seznam s ceskymi svatky.
Dal jsem ho do kupy behem par minut a otestoval na par datumech. Snad bude OK. Kdyby neco nesedelo, dejte vedet ... pripadne sami opravte a znova postnete :)

nanux
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 16, 2008 7:05 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od nanux »

Ahoj, tak mám stejný problém jako jenicekk s tím rozdílem, že mě se tapeta ukáže jen když mi někdo volá - jinak černý lock screen... zkoušel jsem reinstall jak lockinfa tak i winterboardu, ale nic :( nějaký nápad?

Edit: tak už se to zobrazuje, nicméně mám černé pozadí, ikdyž tapetu mám nastavenou (ta se zobrazí jen když mi někdo volá) ... jak to máte uspořádané ve winterboardu? Dík
iPhone 5 16GB | FW 7.0.4 | O2
iPhone 4 16GB | FW 6.2.1 | Vodafone
iPhone 2 8GB | FW 3.0 | Vodafone

fblack

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od fblack »

Cau, mam dotaz, jestli nekdo neprisel na to jak zakazat defaultni upozornovani na neprijate hovory a nove sms iphonem na Springboardu, tedy aby to zustalo jen na lockinfu? Intelliscreen to ma tusim v sobe implementovane, tedy prevezme spravu na sebe..

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od Honzam »

Existuje aplikace Popup Blocker na Cydiy, ktera to umi. Je myslim v repo http://david.ashman.com/apt.

Umi blokovat:
Calendar Alerts
SMS Alerts
Voicemail Alerts
Location Requests
Accessory Warnings
Network Lost Warnings
App Deletion Warnings
App Store Ratings
Low Battery Warnings
Low Disk Space Warnings
Backgrounder Alerts
Call Failure Warnings

Vice na http://macthemes2.net/forum/viewtopic.php?id=16797771

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Lock Screen Info [Cydia]

Příspěvek od dodo_mt »

Neviem ci ma niekto este nainstalovanu tuto aplikaciu ale v poslednej dobe cca dva tyzdne dozadu az do tera sa tato aplikacia posunula velmi do predu a funguje skvelo.

Zobrazuje udalosti z kalendara, neprijate hovory, maily, sms a spravy z odkazovej sluzby.

Aplikacia ma jednoduche nastavenia a zobrazenie na lockscreene je velmi prijemne.

Naozaj odporucam pre kazdeho kto chce mat na lockscreene vsetky potrebne udalosti... ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Odpovědět