jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
marthynovak
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon zář 01, 2008 11:58 pm

jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od marthynovak »

Tady jsem si to dovolil přeložit pro ty co neovladaj AJ tak dobre.


Pozor!!Pokud vam Quickpwn vypisi toho Správná inicializace (0xc0000135) se nezdařila. tak nainstalujte .NET framwork :wink:








iPhone | Jak jailbreaknout vas iphone :!: 3G :!: pomocí Quickpwn (Windows)

Tady jsou instrukce jak jailbreaknout vas iPhone 3G na 2.1 iPhone firmware pomoci Quickpwn na Windows.Nez zacneme ujistete se ze mate provedeny update na iTunes 8!!!!

1.Krok
vytvorte si slozku Pwnage na vasi plose

Stahněte si nasledujici soubory a ulozte do slozky Pwnage
Quickpwn 2.1 http://gymjs.net/~m.novak/QuickPwn21-1.zip
FW 2.1 http://appldnld.apple.com.edgesuite.net ... store.ipsw

Po stažení extrahujte QuickPwn21-1.zip do slozky Pwnage
Obrázek

2.Krok
:!: pozn. V tomto kroku se provadí restore na FW2.1 pokud ho jeste nemate.Ja jsem ho uz mel a tento krok jsem vynechal,kazdopadne je lepsi ho provest. :!:

Připojte svůj iphone k počítačí(připojte přímo nikoliv az za nejakym hubem atd.) a zapnete itunes(musí být 8!)
Obrázek

Vyberte svuj iphone z listu zarizeni nalevo.Nyni stlacte Shift a kliknete na restore.Restore je preferovano,protoze nevytvori zadne zbytecne misto na vasem iPhone.
Obrázek

Jdete do slozky Pwnage a vyberte FW 2.1 ktery ste stahli a klinete na otevrit.(Tim se spusti restore proces)
Obrázek

3.Krok
Az iTunes dokonci updatovani vase iPhone na verzi 2.1 muzete spustit program QuickPwn.exe z Pwnage slozky
Obrázek

4.Krok
Mate jiz spusteny program QuickPwn.exe.Ujistete se ze iphone je pripojeny k pocitaci a kliknete na modrou sipku.
Obrázek

5.Krok
Kliknete na Browse pro zvoleni FW
Obrázek

6.Krok
Zvolte firmware ktery jste stahli ve slozce Pwnage a dejte otevrit.
Obrázek

7.Krok
Quickpwn overi zdali je ipsw platne.Po zobrazeni velke zelene "fajfky" kliknete na modrou sipku.
Obrázek

8.Krok
Nyni si muzete zvolit co chcete pri jailbreaku pridat.Doporucuje se pridat vsechno.Az zvolite kliknete opet na modrou sipku
Obrázek

9.Krok
Pred pokracovanim se vasQuickPwn jeli iphone skutecne pripojen k pocitaci.Kliknete na modrou sipku pro potvrzeni.
Obrázek

10.Krok
Quickpwn nyni prevede vas telefon automaticky do obnovovaciho modu.Az se iphone do tohoto modu dostane budeme muset udelat par veci.Podrzet tlacitko home na 5 vterin.Bez pousteni tlacitka home stisknete jeste tlacitko power a drzte 10 vterin.Pak puste tlacitko power a drze jenom home dokud telefon nebude v DFU modu.

tyto ukoly sledujte peclive a postupujte podle nich.Je to velmi dulezite spravne nacasovat.
Obrázek

11.Krok
Jakmile zachyti Quickpwn vas telefon v DFU modu zacne proces jailbreaku.
Obrázek

12.Krok
Jakmile skoci jailbreak Quickpwn vas informuje o jeho uspesnem dokonceni.
Obrázek


Testovano na iPhone 3G jine sem nezkousel.Funguje i na WinXP
Naposledy upravil(a) marthynovak dne pon zář 22, 2008 1:12 pm, celkem upraveno 2 x.
iPhone 5 64GB BLACK
iOS 6 NO JB

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Almi »

presunuté s diskusie do Návodov.
pekný prehľad.
ďakujeme :wink:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

E=mc2

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od E=mc2 »

Teda... Díky moc. Podle toho straršího qickPWN mi pořád nešlo přidat Cydiu. Moc si mi pomoh. Díky, ten návod je skvělej.

marthynovak
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon zář 01, 2008 11:58 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od marthynovak »

kdybyste cokoliv potrebovali dejte vedet.
iPhone 5 64GB BLACK
iOS 6 NO JB

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od mike0007CZ »

Nechci sýčkovat, ale pokud tento návod někomu nebude fungovat (mě nefungoval), tak je to způsobeno tím, že QuickPwn děláte s iTunes 8.0. Podle originálního návodu by měla po restore následovat odinstalace iTunes 8.0 a instalace 7.7. Já jsem to vyřešil tak, že jsem nainstaloval iTunes 7.7 na druhém PC, (nemusí se spouštět) a vše od kroku 3 jsem tam dokončil. Po posledním kroku se iPhone nenastartoval - jen jablíčko, ale po připojení k iTunes 8.0 na původním PC se rozeběhl. Aplikace, kontakty atd. zůstaly zachovány v iTunes i v iPhone.

Edit
1. Open iTunes 8, and update to iPhone firmware 2.1.
2. After you're upgraded to firmware 2.1, uninstall iTunes 8.0, and install iTunes 7.7.* from the download link here:
http://www.filehippo.com/download_itunes/
3. Click --> Download QuickPWN iPhone 2.1 Jailbreak <--, or use any of these mirrors if this link doesn't work:
...................jestli je někde novější návod - tak sorry
Naposledy upravil(a) mike0007CZ dne sob zář 20, 2008 6:09 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

wolfino

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od wolfino »

super prácička zmáknul jsem to jako nic a vše faká jak má ještě až vyde čj na 2.1 a bude spokojenej i tatík:)

marthynovak
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon zář 01, 2008 11:58 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od marthynovak »

mike0007CZ píše:Nechci sýčkovat, ale pokud tento návod někomu nebude fungovat (mě nefungoval), tak je to způsobeno tím, že QuickPwn děláte s iTunes 8.0. Podle originálního návodu by měla po restore následovat odinstalace iTunes 8.0 a instalace 7.7. Já jsem to vyřešil tak, že jsem nainstaloval iTunes 7.7 na druhém PC, (nemusí se spouštět) a vše od kroku 3 jsem tam dokončil. Po posledním kroku se iPhone nenastartoval - jen jablíčko, ale po připojení k iTunes 8.0 na původním PC se rozeběhl. Aplikace, kontakty atd. zůstaly zachovány v iTunes i v iPhone.


Myslim ze to tak neni.vzdyt je uplne nova verze delana na itunes 8.Driv si musel mit itunes 7.7 ptze to 8 nepodporovalo.


edit:
mike0007CZ:to co pises v editu je kus ze staryho navodu ten co sem dneska prekladal uz je v tomhle v pohode.bylo to kvuli nekompatibilite quickpwn s itunes 8.Dnesni nova verze quickpwn to jiz podporuje
iPhone 5 64GB BLACK
iOS 6 NO JB

samir

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od samir »

Zkoušel jsem to dlouho (asi 2 dny) s iTunes 8.0 a už mě to přestávalo bavit, protože to pořád nešlo. Nakonec jsem to nevydržel a do druhého notebooku jsem nainstaloval iTunes 7.7 a jailbreak klapnul napoprvé a bez jediného problému. Doporučuji všem stejný postup.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Almi »

takže som to včera už nevydržal a konečne jailbreakol svoj iPhone 3G pomocou quickpwn.
Pridávam zopár postrehov.

Takže stav pred jailbreakom bol takýto:
iPhone 3G oficiálne zakúpený od t-mobile sk. Firmware 2.1. nainštalované iTunes 8.

urobil som všetko podľa návodu.
všetko prešlo na prvý krát. celé to trvalo zhruba 15-20 minút.

po jailbreaku cez quickpwn bol iPhone v presne takom istom stave ako pred jailbreakom, s tým rozdielom, že mi pribudol Installer a Cydia.

To znamená, že kontakty, sms, hudba, video, nainštalované aplikácie z appstore mi po prebehnutí cez quickpwn ostali v iPhone.
Čiže som nemusel do iTunes pridávať iPhone ako nový.
Po pripojení k iTunes sa správal rovnako ako pred jailbreakom.

Je to zrejme z dôvodu, že som mal už v iPhone fw 2.1
Čiže cez quickpwn mi urobilo iba samotný jailbreak, bez výmazu dát.

Takže môžem potvrdiť bezproblémovosť tohoto postupu.

Ak to niekomu nepôjde, musíte robiť nejákú banálnu chybu.
Pretože naozaj tento postup je asi najjednoduchší,ktorý som zatiaľ vyskúšal.

Takže záver: Doporučujem.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od unknown »

Ano potvrzuji ,ze pres QuickPwn je to jen radost delat ,a nebyl potreba ani restore ... :D
Obrázek iPhone3G White 16GB

RavenPM84

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od RavenPM84 »

Tak vy me fakt stvete. Uz jsem byl skoro pevne rozhodnutej ze jailbreak delat nebudu, protoze je to slozity a nerozumim tomu. A vy sem hodite tak skvelej a jednoduchej navod, kterymu musi rozumet uplne kazdej! Diky marthynovak - skvela prace! :cry: :D

Kudli3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 17, 2008 2:44 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Kudli3 »

Diky za navod je super, jednoduchej, takze doporucuju.
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od szoustal »

Dělal jsem to hned jak to vyšlo, ještě v angličtině (asi v pátek v noci) a úplně bezproblémový. Dělal jsem to na iPhone 2G. pokud chcete i odbloknout musíte si stáhnout ještě BootLoader BL-39 a BL-46. Quickpwn Jailbreakne a odblokuje a můžete vesele používat.
iPhone 3GS 32G FW 3.1.2, Nokia 6303

Sprajtek
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát bře 21, 2008 7:52 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Sprajtek »

zdravim, mam ted 2.1 a nemuzu si ho jailnout, protoze jsem mimo domov a nemam u sebe kabel :D. Ale tak se Vas zeptam, jestli je poznat nejakej rozdil po jailbreaku, protoze me ted prijde na FW 2.1 iP nadherne sviznej a bezproblemovej, predtim kdyz jsem mel JB 2.0.2 tak to bylo divny, obcas padaly aplikace, telefon byl pomalej, musel jsem ho obcas restartnout.
Naposledy upravil(a) Sprajtek dne ned zář 21, 2008 11:29 am, celkem upraveno 1 x.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Almi »

takže reagujem, nakoľko som to absolvoval.
nevidím žiadny rozdiel medzi stavom pred a po jailbreaku.
žiadne padanie aplikácii.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

marthynovak
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon zář 01, 2008 11:58 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od marthynovak »

Uplne stejny......kdyz jsem driv delal JB pres ten uplne prvni navod na JB 2.1 tak mi to padalo atd.Tedka sem udelal tento a vse uplne v pohode
iPhone 5 64GB BLACK
iOS 6 NO JB

Romanek

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Romanek »

ted jsem zkousel podobnej navod na 2g iPhone,kterej jsem nasel na zahranicnim servru.Vse funguje az do bodu ,kdy se telefon hodi sam do recovery modu a pak ho mam dat do DFU modu a to mi proste nejde,delam vse podle navodu,ale po chvilce mi vzdy zcerna displej a nic se nedeje.Nevite co delam spatne.Dik moc

Dave.6

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Dave.6 »

kontrolni otazka - muzu tento navod pouzit kdyz mam stale 1.1.4 a iphone prvni generace?

Dekuji

Sprajtek
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát bře 21, 2008 7:52 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Sprajtek »

tak muzu potrvrdit funguje to suprove
akorat bych pridal jeste do postupu, abyste meli iphone zapojeny primo v pocitaci a ne az za nakym hubem jako ja :D

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od szoustal »

Romanek píše:ted jsem zkousel podobnej navod na 2g iPhone,kterej jsem nasel na zahranicnim servru.Vse funguje az do bodu ,kdy se telefon hodi sam do recovery modu a pak ho mam dat do DFU modu a to mi proste nejde,delam vse podle navodu,ale po chvilce mi vzdy zcerna displej a nic se nedeje.Nevite co delam spatne.Dik moc


Udělej to podle tohoto návodu, co je psaný nahoře. Funguje to i na 2G. Pro přepnutí do DFU modu počkej až se začnou sekundy samy odpočítávt a jen pouštěj a mačkej tlačítka jak je psáno. Pokud to nemáš ještě odblokovaný stáhni si ještě Bootloadery, jak jsem psal o pár příspěvků výše.
iPhone 3GS 32G FW 3.1.2, Nokia 6303

jonas.tichy

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od jonas.tichy »

Ja mam 3G od TMCZ s FW2.1. Vse probehlo OK, i cestinu jsem stahl. Ale asi mi tam jeste neco chybi, protoze se neprihlasi SIMka na sit. Co delam spatne? Diky za pomoc.

firenz

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od firenz »

Sem totalni lamka, neschopnej idiot a technickej antitalent a zvladl jsem to v pohode za 15 minut, skvelej navod!

Diky

Tom

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Tom »

Úžasnej návod ale mám menší problém když chci spustit QuickPwn se mi zobrazí chyba aplikace "Správná inicializace (0xc0000135) se nezdařila.Klepnutím na Ok můžete asplikaci ukončit."

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od scorpi »

A co kdybys zkusil nainstalovat NET.framework do vidlí, hm?

koldaci
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 146
Registrován: stř dub 02, 2008 3:25 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od koldaci »

Tak jsem odzkoušel na nově koupeném iP a funguje na 100% a rychle bez problému u předešlého postupu. :D
iPhone 5s 64Gb Silver/Gold fw iOS 7.0.4
iPhone 5 32Gb White fw iOS 7.0.4
iPad Air 128Gb3G Black fw iOS 7.0.4
MacBook black 2,4 Mhz 4 GB RAM 500GB HDD OSX Lion 10.7.
Pokud něco nevíš zkus nejdřív hledat tady[/size]

pista

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od pista »

Super AKORAT sem se trapil cely večer s tou hlaškou NET.frameworks nebo co. Až sem to nainstaloval, tak oukhej. Dyky

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Gekko gecko »

Také bych rád provedl pomocí tohoto dobrého návodu JAILBREAK (zkušeosti mám...pře tři čtvrtě rokem jsem iPhone2G měl).
Chci to havně kvůli plné češtině odsud z fóra....měla být součástí nedávno vyšlé FW 2.1 ale ani H,je tam jen klávesnice a kdo ví jestli se ji dočkáme ještě v tomto roce. Diskutující zde se v příspěvcích nemoho shodnout zda stopy po JAILBREAKU budou v iPhone3G i po restore či přehrání či nikoliv...zatím je to tak půl na půl a v případě reklamace jdou mjitelé do servisu většinou kvůli krytu,displeji či HW problému....SW se dá spravit doma a záleží na technikovi zda bude v paměti pátrat aby měl důvod záruku neuznat.
Zatím počkám,nechci o ni skutečně přijít,snad bude čeština do konce roku v dalším FW.

Stejně je to divmé a APPLe má nejspíš nějakou vyjimku: Pokud se nepletu tal podle naši legislativy,má dovozce/prodejce/operátor zajistit u mobilniho zarizeni ceske prostredi a navod.U O2 je strucna prirucka pro prvni kroky a na netu navod v PDFku talze stejne jako u venk prodavanycvh kusu.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

nezbi

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od nezbi »

nevyšlo to a musel sem iphone při načítání toho softwaru vypojit a ted když ho zapnu najede jen tmavě šedá obrazovka lidi pomoc jak se v rátit na začátek :(

Karloss

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Karloss »

Super návod. Opravdu funguje i na starej model.
Díky :!:

derik
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: pon dub 14, 2008 4:38 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od derik »

mam iphone prvej generacie a prechadzal som na fw 2.1 z fw 1.4.
podelim sa s mojou skusenostou (ak by niekto mal podobny problem).
jediny problem ktory som mal pri prechode bol ten, ze v pripade ze som pre restore v itunes vybral subor ktory je na stiahnutie v prvom prispevku, tak mi itunes davalo len eror a restore nepreslo.
avsak po stiahnuti fw 2.1 priamo cez itunes restore prebehlo v poriadku a nasledne podla navodu jailbreak pomocov qwickpwn.

vdaka za navod.
iPhone

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od scorpi »

Že ti to házelo error je celkem pochopitelné, když je firmware určen pro 3G a ty máš jak píšeš 1st generation.

Paavo

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Paavo »

Zdravim,

mohli byste mi prosim pomoct? Udelal jsem jailbreak podle navodu marthyhonovaka a vsechno klaplo bez problemu, ale uz cely jeden den mi iphone nenasel operatora. A v nabidce nastaveni zmizela polozka Carrier, tak nevim jak sit najit. Moc diky za radu.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Almi »

skús v nastaveniach, network, dať položku Enable 3G na OFF.

toto urobilo aj mne.
pokiaľ nie si v pokrytí 3G siete,nenájde ti to zrejme tvojho Carrier.
takže po vypnutí 3G by sa ti mal vrátiť signál.
mne to aspoň takto fungovalo (pretože tiež nie som v pokrytí 3G)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

pilot504

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od pilot504 »

Tak já taky moc děkuji za překlad, vše proběhlo v pořádku a zatím funguju bez problémů ;)

dalko

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od dalko »

Mám rovnaký problém. Ani mne sa nechce prihlásiť do siete.

Prispevky v teto sekci podlehaji schvalovani, proto se tvuj post neobjevil hned. Priste to neposilej petkrat po sobe, musel jsem to po tobe mazat.
ls8

axelx1

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od axelx1 »

Ahoj jak jsem psal jiz v jinych vlaknech tak napisu co pomohlo me.
Musis nainstalovat CZSK.2.21.N.ipsw pokud mas 3G, je to ke stazeni od whyskyho (pro 2G ma whyskey taky odkaz). Najdes to ke stazeni viewtopic.php?f=82&t=8619&start=0 . Mam taky oficialni iphone 3G od O2 a kdyz jsem v itunes dal shift+restore a vybral tenhle fajlik a pote vypni 3G sit v network a bude vse ok.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od ls8 »

Diskuze na tema nefunguje operator po pouziti QuickPWN prosim reste zde: Po jailbreaku quickPwn nefunguje operator.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Dave.6

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Dave.6 »

Chtel bych podekovat za super dokonalej navod na tento fw.
Mam iphona prvni generace a mel jsem fw 1.1.41 a pomoci updatu na fw 2.1. a nasledneho pouziti Quickpwn vse jede naprosto na vybornou. At uz Cydie installer, youtube nebo appstore a nakupovani z mobilu. Oproti navodu jsem si dotahl fakt jen ty bootloadery a jede to na vybornou.

Dlouho jsem vahal s prechodem na novy fw ale tento navod me presvedcil.

Dekuji

knicker

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od knicker »

Vsem co maji problemy se siti GSM, operatorem,
doporucuji "reset all settings" v settings/general/reset...
good luck :wink:

LOSKY

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od LOSKY »

nejde mi 7.krok a nic mi to nehlasi cim to muze byt?

Odpovědět