[Pravidla] Návody!

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Zamčeno
Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

[Pravidla] Návody!

Příspěvek od Julek »

Návody a postupy.

Návody uvedené v této části diskuze budou jasné, stručné a ověřené postupy na nejčastější Vaše otázky co se iPhonu nebo iPodu Touch týče. Často to možná bude duplicitní téma, ale věřím že to bude + tomuto fóru protože informace budou kompletní k určitému problému a zajistí to tak rychlejší orientaci pro uživatele který by se jinak musel prokousávat tunami příspěvků které tu jsou a uznávám, že ne každý umí efektivně používat funkci hledat. Návody budou zamčené aby to bylo neustále přehledné, budu je buď já, nebo ostatní moderátoři neustále aktualizovat aby byli co nejpřesnější. Názvy diskuze budou vždy co nevýstižnější aby popisovali přesně daný problém.

Budu rád když mi na PM pošlete nápady co by se v této sekci mohlo objevit a já sem tyto postupy přidám.

:arrow: Zpětně děkuji všem, kteří se zapojili a dělají toto fórum lepší a lepší

Sekce návody je opět moderovaná, tzn Váš návod musí schválit moderátor a teprve potom zde bude uložen a zobrazen nové návody už nebudou nadále zamčené a může zde pod návodem být diskuze k návodu. Moderátoři budou tvrdě vyžadovat aby diskuze v této sekci byla skutečně k danému tématu, budou bez upozornění mazat vše co sem nepatří.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: [Pravidla] Návody!

Příspěvek od Julek »

up

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Zamčeno