banner_top.jpg, 80kB
* Přihlásit se   * Registrovat


Poslední návštěva:
Právě je Sob Zář 04, 2010 10:06 am
Zobrazit nezodpovězené příspěvky
Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


V tejto sekcií nájdete hotové návody. Pred otvorením novej témy alebo pokiaľ chcete reagovať na zverejnené návody si prečítajte Pravidlá iphone.cz. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Slideshow fotiek s hudbou pre iPod/iPhone (Windows)
OdeslatNapsal: Pát Srp 22, 2008 11:47 pm 
Host
Host
Model: nezadáno
Registrován: Stř Led 02, 2008 5:37 pm
Příspěvky: 16
Bydliště: Bratislava
Možno aj vy riešite, ako zo svojich fotiek a video sekvencii z dovolenky alebo rodinnej oslavy vytvoriť slideshow prezentáciu s hudobným podmazom a správnym časovaním, a ako ho potom prehrať na svojom iPhone alebo iPode ako video. Existuje samozrejme niekoľko spôsobov a softvérov, toto je môj recept s použitím zadarmo softvéru pre windows.


Na prípravu budeme potrebovať:

1. Windows Media Player a Windows Movie Maker (súčasť inštalácie Win)
2. Media Coder

1) V prvom kroku si vytvoríme video z fotiek pomocou Win Media Maker- WMM, ktorý je súčasťou bežnej inštalácie XP Pro. Na podmazovú hudbu použijeme nejaký wma audio súbor (dá sa vytvoriť z CD alebo MP3 pomocou Windows Media Player). Tu si treba dať pozor na názov audio súboru- iTunes zvykne použiť ako ako finálny názov videa práve pôvodný názov audio súboru. Uložíme ako projekt a uložíme na PC (Save to my computer)

2) V druhom kroku pretvoríme WMV súbor na finálny MP4 s použitím softvéru MediaCoder, ktorý je zadarmo stiahnuteľný tu:http://mediacoder.sourceforge.net/device/ipod_touch.html. Je to výborná aplikácia pre konvertovanie akýchkoľvek video súborov (aj filmov) a pre iPod Touch a iPhone má dokonca špeciálne vydanie.

No a na záver len pridať súbory do iTunes a synchronizovať s iPodom.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
template by iphone.cz
Český překlad - phpBB.cz