Ako použiť iPhone/iPod aj ako USB zariadenie?

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Sinedd.182
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 182
Registrován: sob říj 17, 2009 7:47 pm

Ako použiť iPhone/iPod aj ako USB zariadenie?

Příspěvek od Sinedd.182 »

Poznáte ten problém, že nemáte po ruke USB kľúč keď ho potrebujete? Pokiaľ máte po ruke iPhone alebo iPod touch máme pre vás riešenie :)

Obrázek

1. Otvoríme Cydiu, stiahneme a nainštalujeme USB Drive

2. Po inštalacií vypneme Cydiu a otvoríme USB Drive

3. Klikneme na Create disk a pomocou posuvníka si nastavíme kapacitu disku (môžeme ich vytvoriť aj viacej USB zariadení) a počkáme niekoľko minúť

4. Nastavíme USB Mode najlepšie na Drive + iTunes a rebootneme zariadenie

5. Pripojíme zariadenie k PC zariadenie nám zobrazí aj ako USB kľúč, ale aj ako plnehodnotný telefón alebo iPod, ktorý je plne funkčný (variantu USB kľúča môžeme formátovať, konvertovať, dokonca nastaviť ako bootovaci kľúč bez toho aby sme prišli o nejake dáta v iPhone / iPode)

Ja osobne som ho napríklad využil na preinštalovanie windowsu, kde som si z neho spravil bootovacií kľúč a popri tom som ho využíval ako bežný iPhone :)
Apple iPhone 7 Plus 32GB Silver
Apple iMac 21,5" i5-2400S, 12GB RAM, 500GB HDD
XBOX One 500GB

Odpovědět