[win] jak dostat mp3 audiobooky do iphone

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Zamčeno
drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

[win] jak dostat mp3 audiobooky do iphone

Příspěvek od drsny »

chtel jsem si do iphone dat namluvene knizky ve formatu mp3 a chtel jsem, abych je mel v iphone v kategorii audiobooks.

ipod > more > audiobooks

Obrázek

nevedel jsem jak na to, tak jsem se zeptal tady a na zaklade ziskanych informaci a jejich otestovani pisu tento navod. podotykam, ze jsem to delal na pc s os windows xp.

tady uz je samotny navod

1) stahni MP3 to iPod Audio Book Converter ze stranek http://www.freeipodsoftware.com/ a nainstaluj.

2) spust MP3 to iPod Audio Book Converter a pomoci tlacitka [add] vyber *.mp3 soubory s audioknihami. pomoci tlacitek [move up] a [move down] je pripadne serad.

Obrázek

3) v moznostech (options) nastav zda se ma, ze vsech souboru udelat jedina audiokniha (convert all input files into one big output file), nebo zda ma byt kazdy soubor zkonvertovan zvlast (convert each input file into a separate output file)

4) klikni na tlacitko [start conversion]

5) budes dotazan kam se maji vygenerovane soubory ulozit a pote se spusti konverze. po zkonvertovani pretahni zkonvertovane *.m4b soubory do itunes. tam se objevi nova knihovna (library) audiobooks a v ni budou pretazene audiobooky.

Obrázek

6) v nastaveni synchronizace si nastav, ze chces synchronizovat i tuto knihovnu, nebo jako to mam nastavene ja, ze chces synchronizovat vsechno audio

Obrázek

7) sesynchronizuj iphone

po synchronizaci jiz bude v kategorii audiobooks vse, co bylo v knihovne audiobooks v itunes

Obrázek Obrázek Obrázek


na zaver jedna poznamka:
na dve nastaveni, ktera jsou u audiobooku dulezita, autor nezapomel. pri konverzi pomoci MP3 to iPod Audio Book Converteru je u konvertovanych souboru automaticky nastaveno, ze se nemaji prehravat v rezimu shuffle a rovnez, ze se u preruseni prehravani ma ulozit pozice, kde prehravani zkoncilo a pri novem spusteni prehravani zacina od teto pozice.

pripadna diskuze tady

Zamčeno