Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od rony »

Pridaj zdroj do Cydia:
http://cmdshft.ipwn.me/apt/
Nainstaluj Push Doctor

This is NOT an application you run from SpringBoard or command line. It does all the work immediately while Cydia runs. If you install this to fix push, and you decide to uninstall the package it will not remove the push fix. Reinstalling will delete your ?old? certs and install new ones. You will not notice any difference, however.

viac info.

Poznamka, existuje jedno platene ale overene riesenie, toto je novinka. Ak ste ju odskusali a funguje, dajte vediet. Pod tymto navodom NEZIADAJTE o POMOC. Rozumiete dobre? Jedine, co sem mozete pridat: Skusil som, funguje to. Skusil som a push sa nerozbehol - s popisom konfiguracie v telefone. Pokial by sa vas prispevok mohol charakterizovat ako "prosim pomoc", tak si utekajte zaplatit to platene overene riesenie. Chapete?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od parmin »

Procetl jsem si diskusi pod clankem (viz. odkaz v ronyho predchozim prispevku) a ze zkusenosti, ktere tam uzivatele uvedly bych vybral dva podstatne:
- pravdepodobne zalezi, jaky nastroj jste pouzili na JB
- server, ktery prideluje certifikaty je pomerne pretizeny a instalace tak neni uplne hladka
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

jollyjoker

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od jollyjoker »

Vyzkoušeno, funguje spolehlive!! doporucuju pripojit se na IRC kanal, kde probiha pomerne ziva komunikace a clovek muze stihnout stahnout certifikat. Momentalne se generuje nekolik certifikatu za minutu. Mam 3G 8GB, fw 3.1.2 JB by blackrain, unlocked by blacksn0w. iPhone s funkcnim push je uplne jinej level. :twisted:

Jen doplním, adresa IRC serveru je: chat.osx86.hu kanál: #pushfix

Jelikož nějakej chytrák z několika strojů vykrádal celej den nově vygenerovaný certifikáty, zpomalil tím celej proces čekání těm ostatním, anethema (autor push doctor) uz ho bloknul (http://www.twitlonger.com/show/dlah5), certifikáty se generuji dal. Ti z vas co maji oficialne aktivovany telefon a chteli by pomoct s generovanim certifikatu, tady najdete navod jak na to http://www.cmdshft.ipwn.me/blog/?p=496 Preju vsem hodne zdaru a radosti z funkcniho push :)

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od parmin »

rony díky moc!!! Funguje!!!

odzkoušeno:
IM+ (ICQ)
Facebook

Můj HW: viz podpis
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Shark NX

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Shark NX »

Diky moc Rony ... Vyzera to ze to funguje bez problemu ... Uz som hodinu bez Cudzej Push Notifikacie ...
Sice ma mierne zarazila velkost instalacie ... Necakal som ze bude instalovat tolko Packages ...

//Vysiel Update Balicku 1.01 Ked chcete mozete spravit Update ... Iba meni sposob instalacie.
Ked vam Push Prestane Fungovat nic sa nedeje ... Podla vsetkeho len dosli Certifikaty

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od elka »

Radoval jsem se včera celý večer. Jelo mi vše kromě Facebooku. BeeJive, iSvatek, Occasions. Ráno jsem restartoval a už nic. Testuju to pomocí iPusher. Včera fungoval, dnes ne. Nechápu.

underbeat
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:56 pm

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od underbeat »

Jede a jsem moooc happy :) Tohle jediné mi chybělo k dokonalosti IP. Respect Ronymu !!
pozn. začal fungovat až po restartu

EDIT:

zjišťuji že se mi teď sami přičítají odeslaná data i když push vypnu v nastavení Nevím jestli to je tím... Ale předtím mi to nedělalo

upraven double post. toncek

Shark NX

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Shark NX »

Instaloval si Push Doctor na Cisty system?
Ja som ho instaloval hned po Restore a JB ... A je to jedina vec ktoru mam z Cydie ...
Za den mi napocita cca 100-500kB.
(Facebook, meebo, IM+)

underbeat
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:56 pm

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od underbeat »

Nene, právě jsem ho instaloval když už jsem měl v IP aspoň 3 obrazovky aplikací. To máš ještě dobrý, to mně jenom za noc odečetl 14 MB :( Všechny aplikace jsem odinstaloval, ale žádná změna a největší peklo je, že už na mým IP nemůžu udělat restore na 3.1.2, protože mám IP s novějším basebandem, takže by mi pak nešel JB. Takže nevidím jiný řešení než přejít na 3.1.3 Ale ještě počkám do zítra, třeba to tady na fóru ještě nějak vyřeším...

Necituj předchozí příspěvek - viz. pravidla fóra. toncek

lolek

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od lolek »

Funguje. Unlocknutej iPhone 3G. Firmware 3.0. Konecne zacaly Push Notifikace fungovat a chodit. Diky!

Hnykda

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Hnykda »

14 MB? To musíš mít špatně nastavený push v nastavení

daimos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: stř úno 10, 2010 1:26 pm

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od daimos »

iPhone 3GS 32GB. FW 3.1.2. JB blackra1n a unlock. ipusher hlasi ze works fine. ale skusal som FB aj nimbuzz a nic. tak neviem

Shark NX

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Shark NX »

Skus ho nainstalovat Neskoro vecer. Mozno nebol volny Certifikat a nainstalovala sa len Aplikacia.

Pre overenie stiahni z AppStore program Pusher.

Mere Cypher

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Mere Cypher »

Jakou delku platnosti maji tyto certifikaty?

Shark NX

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Shark NX »

Neobmedzenu. Certifikat je funkcny po celu dobu vyuzivania iPhone. Az po Restore sa maze.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od ls8 »

Pokud si před Restore chcete certifikát zazálohovat, stačí si do počítače zkopírovat soubor /private/var/Keychains/keychain-2.db, a ten po restoru zase vrátit zpátky. Mám to vyzkoušené.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

patrikuv
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: čtv dub 15, 2010 8:43 pm

Příspěvek od patrikuv »

Prominte, ze se ptam, ale k cemu to je dobre?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od ls8 »

Zprovozňuje to nefunkční Push notifikace na hacktivovaných (odblokovaných) iPhonech. Ty máš iPhone koupený v ČR, takže se tě to netýká.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

patrix242
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: úte čer 02, 2009 4:02 pm

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od patrix242 »

Nielen odblokovaných... Ja mam iba JB, nemám odblokovanie a bez tohoto mi nejdú korektne PUSH správy.

Oozz
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: ned pro 12, 2010 9:07 am

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Oozz »

Plne funkcni (ozkouseno Palringo, FB, iPusher) dokonce mi jde i Youtube. Jsem zvedavej, co to provede s baterkou.. Ozkousim a dam vedet.. :)
Instaloval jsem to na vcelku zapraseny iP s tunou aplikaci..

Diky za tip..

Petr1
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 636
Registrován: pon lis 01, 2010 7:01 am

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od Petr1 »

Můžu se zeptat jestli je to za potřebí na iP4 iOS 4.1 ... Push notifikace docela jedou jedine co me zlobi je Facebook :( tak jestli to zlepší?
Omlouvám se,za trapné dotazy nebo příspěvky,prosím :), mějte se mnou strpení !?
Co vím, napovím.
Co nevím, vymyslím !

[iPhone 4 black 16GB, iOS 5.0.1 JB]
[iPhone 5 black 16GB|iOS 8.1|JB|02|Monster beats tours]
Citizen Eco-Drive Skyhawk Flight Chrono JY0000-53E
ASUS G55V|WIN7

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Push Doctor: Fix push na jailbreaknutom telefone [Cydia]

Příspěvek od rony »

ak ti push ako taky chodi, tak to, ze FB ti ich neposiela vzdy, tak je vecou FB.

tento fix spojazdnil ABSOLUTNE nefunkcne push.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět