FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
genezis_shadow

FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od genezis_shadow »

Po Jb/unlocku fw 3.1.2 blackra1nem se často vyskytují problémy

-
s připojením k wifi - nevidíte ji, ikdyž ji máte přidanou, někam odejdete a vrátíte se, tak iphone wifi nevidí.

- iphone přestane přehrávat v safari na youtube.com a samotná aplikace youtube.app také nefunguje

-problémy s GPS

V cydii:

jděte do manage -> sources ->edit ->Add
a přidejte zdroj "http://fishbone.ge" (bez úvozovek)

Obrázky sou pouze orientační, přidejte zdroj viz ^^^

Obrázek

Po přidání si otevřete zdroj a jeho nabídku souborů
mezi nimi najdete "Fix Push Notifications"


Obrázek

klikněte na něj a nainstalujte

Obrázek

Po instalaci klikněte na "Reboot Device"
iphone se restartuje a máte konec problémů s připojením k wifi, přehráváním na youtube a gpskou.


+++ pokud po instalaci push fix notifications budete mít někdo stále problémy, dejte mi to sem vědět díky.

Upraveny nazov temy. Zbytocne pomlcky som odstranil. Paly
Naposledy upravil(a) genezis_shadow dne pon lis 09, 2009 9:04 pm, celkem upraveno 8 x.

7luke.com

Re: --FIX-- 3.1.2 JB WIFI + YouTube + GPS --FIX--

Příspěvek od 7luke.com »

GeoHot dále sám zmiňoval mnohokrát úspěšně ověřenou věc = udělat po zásadní změně v iPhone obnovu nastavení sítě - je to v nastavení.

Shark NX

Re: FIX pre WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od Shark NX »

V Cydii som Push Fix nenasiel ... Bola tam praveze polozka YouTube Fix ... Ktory funguje bez problemu.

genezis_shadow

Re: FIX pre WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od genezis_shadow »

Shark NX píše:V Cydii som Push Fix nenasiel ... Bola tam praveze polozka YouTube Fix ... Ktory funguje bez problemu.


youtube fix = prejmenovany Push Fix, prave sem to odzkousel
e: diky za upozorneni

apredsa

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od apredsa »

zdravim, pridal som si v cydii > source > cydia.iphoneil.net a pushfix a ani youtube fix som ta nenasiel...

wert

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od wert »

také jsem nic podobného nenašel :-(

genezis_shadow

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od genezis_shadow »

diky za upozorneni, sem dneska doma a doma nemam wifi tak to nemuzu zkouknout, zitra uz budu u mlade tak pohledam prozkousim zprovoznim, updatnu navod. pro ty ktery to potrebujou ted hned aktualne tak reset network settings a reboot.. zitra snad nejak tak do 18:00by tu mohl byt zas funkcni navod na trvaly fix

e: co sem pokoukal tak oba fixy z repa zmizely.. nicmene i ten reset by mel byt funkcni

Obrázek
Naposledy upravil(a) genezis_shadow dne ned lis 08, 2009 8:47 pm, celkem upraveno 1 x.

7luke.com

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od 7luke.com »

Více k PushFixu je zde :arrow: http://www.pushfix.info/

Více k YouTubeFixu je zde :arrow: http://code.google.com/p/iphone2/wiki/YouTubeFix

Rada přímo od Apple k WiFi :arrow: http://support.apple.com/kb/TS1559

Shark NX

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od Shark NX »

No bohuzial robil som si poriadky v iP a potvrdzujem, YouTube Fix aj Push Fix zmizol ...
Skusal som aj Obnovit Nastavenia Siete ... Push sice Funguje ale bohuzial sa nedokazem napojit na YouTube ...
Odstreli ma hlaskou: Neda sa pripojit na YouTube.

matrix999

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od matrix999 »

Mě po instalaci youtube fix následoval restore, vůbec nenaběhl iPhone. Takže pozor na to. A mám jeden dotaz . Instalace sb setting ale problém v tom že nemůžu ikonu ssh dostat do menu abych ji mohl vypnout nebo zapnout . Za případné rady díky

genezis_shadow

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od genezis_shadow »

update nahoře

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od cicolably »

ty genezis kukni ešte na nazov temy či ti tam všetko sedi hlavne FW číslo :D
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

genezis_shadow

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od genezis_shadow »

=D žijeme budoucností ne? =D

e: se mi to asi líp odťukávalo to 3.2.1 =D jeste tam chybělo BUM !! =D

apredsa

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.2.1 JB

Příspěvek od apredsa »

Tak som skusil http://fishbone.ge do Cydie ... did not find repository :(

genezis_shadow

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od genezis_shadow »

divný, třeba byly jenom dočasně mimo provoz

Shark NX

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Shark NX »

Iphoneil zas funguje. Vysiel novy balicek: Push Fix & YouTube
Funguje bez problemu :)
Push Fix ide hned po restarte ale YouTube nemusi nabehnut. Hned po instalacii to vyskusajte a ak nepojde tak Reinstalujte Package v Cydii

Cenayus

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Cenayus »

riesi problemy s GPS?
mam to chapat tak ze ma konecne zameria aj satelit?
lebo uz asi dva mesiace sa minedari tento problem vyriesit...ziadna blikajuca gulka:-(

genezis_shadow

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od genezis_shadow »

jop, ten push fix by to mel resit.. ale taky musis povolit location

Showit

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Showit »

tak u mě "push fix" GPS neřeší...

apredsa

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od apredsa »

Tak som si nainstaloval push fix & youtube a youtube mi nabehol, nainstaloval som aj navigon a gps mi nejde...

apredsa

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od apredsa »

Tak som si nainstaloval push fix & youtube a youtube nabehol, nainstaloval som tiez navigon a gps mi nejde...

Shark NX

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Shark NX »

No mne vsetky GPS Aplikacie funguju bez problemu.
Od klasickych Google Maps az po iHud a iGo

apredsa

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od apredsa »

Mne google maps ide priblizne ale to je triangulaciou od operatora ale igo ani navigon mi nejde, vobec nie je gps signal

apredsa

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od apredsa »

Teraz som si nainstaloval GPS motion x a ten signal chytil... ale navigacky mi nejdu

korren

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od korren »

Takze youtube, wifi a magnetometr jedou po instalaci Push & youtube fix uz dobre, ale GPS modul ne.. Motion-X taky vyuziva triangulaci, takze to nejakou polohu plus minus autobus hodi vzdycky - tobe chyta i GPS signal??

Shark NX

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Shark NX »

Samozrejme ... Triangulacia (A-GPS) bezi stale. Ale nemam jediny Problem aj s Navigaciou cez GPS.
Ked Telefon necham asi 1min vonku tak hned chyti satelity a slobodne sa Navigujem.
Akurat niekedy (Raz za par dni) sa mi stane ze Nevidi ziadne Satelity ... Ale to mi staci vyjst z App zapnut Maps ... Pockat nato aby chytil Satelity a potom sa len Spat prepnut na povodnu App.

apredsa

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od apredsa »

Tak som skusil vybrat simku aby som obisiel triangulaciu a nejde uz ani gps motion x, takze po jailbreaku blackra1n mi stale gps nefachci

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od mikis.m.s »

Tak mě nepomohlo nic zkusil jsem snad vše a wifi stále nefunkční ani po push fix and youtube, máte někdo stejný problém??
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

pravirgil
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 26
Registrován: sob zář 05, 2009 12:28 am

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od pravirgil »

Pozor, po odinstalaci push fix mi uplně zamrznul iPhone, takže restore. Jenom varování pro ty kdo by se to snažil odinstalovat.
iPhone 8GB 3.1.3 US Spirit
iPhone 4S 64GB 7.0.4 DE evasi0n
MacBook Pro 2,26 GHz, 8GB RAM, OS X Yosemite

iPad 2 32GB 7.0.4 CZ evasi0n

shakin

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od shakin »

iphone funguje pouze 3G jinak žádný signál.Nevím co s tím?
Poradí někdo?Záruka již samozřejmě není a byl koupen v čr.

djkvido

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od djkvido »

Pomoc.Přidám do cydii repo,dam find,source tam je ale fix mi to nenajde. Nevite co s tim? popřípadě kdyby někdo věděl jak se to jmenuje ,jestly to treba nemá new nazev diky
Edit
Už to mám jenom sem to hledal do slova podle toho jak je to tu napsany a ono to je v cydii dohromady sorry :)
Opraveno :D
Naposledy upravil(a) djkvido dne ned lis 29, 2009 12:32 pm, celkem upraveno 1 x.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od 2L8 »

Cautr ja som si nainštaloval ten push notification fix (tak sa to vola v tím repo) a teraz odo mna chce aktualizaciu stále v Cydii. A keď ju dám, tak mi nainstaluje a rebootne a znovu tam mám tu aktualizaciu. Čo mám s tým robiť?? Dikess.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

stealth.man

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od stealth.man »

2L8 píše:Cautr ja som si nainštaloval ten push notification fix (tak sa to vola v tím repo) a teraz odo mna chce aktualizaciu stále v Cydii. A keď ju dám, tak mi nainstaluje a rebootne a znovu tam mám tu aktualizaciu. Čo mám s tým robiť?? Dikess.

a je to aj ten fix? lebo ja som si nahodil a ten isty problem ako pise ale to nevadi skor bol problem ze nefungovalo wifi a ani GPS co je podsttnejsie preto siel prec.


o par prispevkov t niekot pisal ze ten fix nasiel v cedii ako sa volal? mrzi ma to GPS ak to neporiesim v priebehu par dni kaslem na jailbreak a kupujem IGO normalne :)

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od 2L8 »

No v prvom príspevku je repo na cydiu, kde sa dá nájsť ten fix. On sa vola push notification fix. Nič iné tam nevidím, čo by s tým suviselo. Ono mne išiel blbo YouTube a po tomto mi ide celkom fajn. Len nechápem prečo to chce akyualizovat, keď je aktualizovaný. ;)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

wikino

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od wikino »

potvrdzujem, tiez mam problem s wifi, odkedy som nahodil fw 3.0, skusal som vsetky mozne postupy z netu (vratane vybratia sim, obnovy nastaveni, vymazania sietovych nastaveni, zapnutia vypnutia 3G) - stale nic :(
vcera som spravil cisty restore na 3.1.2 a wifi stale nejde, potom blackrain a fix, a stale nejde :(
odskusane teda na 2 roznych fw, na vela roznych free routeroch, aj public aj s heslom aj bez hesla, aj blackrain aj JB, chyba je zrejme niekde inde.

jedina vec ktoru som nasiel a este neskusal (okrem reklamacie) je skusit iphone schladit (odporucaju mraznicku na 10-20 min.), ale toho sa dost bojim, tak neviem...

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od 2L8 »

Coze schladit? :) to som este nepocul. Ja by som ti radil, ked uz nic nepomaha jedine dat reklamovat.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

wikino

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od wikino »

na slovensku by mala podla mojich info servisovat iphone pre t-mobile spolocnost CMS, ale musi to ist vzdy cez operatora :( skusal som ich kontaktovat, a podla toho co som im napisal to vyzera na vymenu swap modulu, pokial budem splnat zarucne podmienky.

Vcera som skusal pomocou prikazou cez terminal zmenit rucne ip a mac adressu wifi modulu, islo to, ale ziadnu siet stale nenajde.

Rozmyslam ci mi ale tyzden a viac s rizikom neuznania zaruky za to stoja...

drtalec

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od drtalec »

iPhone 3Gs 32GB 3.1.2 CZ
tak jsem zkusil úplně všechno a pořád mi to píše, že "Není wi-fi"

SBSettings mi nabídne možnost zapnout/vypnout wi-fi, ale pořád mi to ukazuje wi-fi IP address N/A

nevíte ještě o nějakém triku?

rohe
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pon črc 13, 2009 10:24 am

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od rohe »

Mám sice jen 2G iPhone, ale včera se mi "FIX..." chytil až na potřetí. Taky už jde byl zoufalej.

stealth.man

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od stealth.man »

a akosa vola ten fix co si tam instaloval?
Naposledy upravil(a) stealth.man dne sob pro 05, 2009 9:44 pm, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno