synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
mishal

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od mishal »

tak vám to asi funguje ale robil som to trikrát a dôklade, prehadzoval som tie 16 miestne čísla z jedného PC do druhého, iTubes bol zavretí, mobil odpojený, skúšal som aj po dokončení reštart PC nepomohlo a to som ronil všetko podla návodu. Mám windows, iTunes 8.

Zapnem iTunes pripojím mobil vyberiem manually manege music and videos a vyskočí mi hláška že iphone je už s jedným PC synchronizovaný a že či to chcem zmazať a synchronizovať s novým iTunes, teda tá tvoja prvá príloha.

Nechápem čo s tím viacej a ked to ostatným ide podla tohoto návodu tak mne to aj tak nejde.

Chcel si hodiť neaké video do iP ale asi sa mi to nepodarí.

Návod je to pekný a asi vela ludom pomohol ked sú tu neni žiadne príspevky ale mne nejde, idem ešte hladať snád niečo vypátram.

mishal

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od mishal »

Ešte jedna otázka som zaneprázdnení a tak sa to opýtam, je tento návod určený aj pre iTunes 8 alebo to funguje len na iTunes 7. Mám iTunes 8 a nemám čas inštalovať 7 preto si radšej počkám na odpoveď.

Dakujem.

mishal

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od mishal »

Aha tak už len jedna a posledná otázka, všimol som si že máš MAC, tak otázka znie funguje to aj na windows, teda skúšal to niekto aj na windows.

Ak áno tak to bude všetko odomna a dakujem za ochotu.

mishal

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od mishal »

Poprosil by som o prepáčenie :oops:. Ospravedlnujem sa vám všetkým. ktorých som so zaneprázdnil totu mojom kravinou. Stala sa neskutočná chyba ktorú si ani ja neviem vysvetliť.

Ide oto že ja som to robil podla toho originálneho návodu a aj podla tohoto je to aj tak to isté len v tom originálnom je toho viacej popísané také tie rečičky okolo toho,

Čo sa stalo?
Ja som užívateľ iPhone dosť krátku dobu teda asi mesiac synchronizoval som ho s nootebookom a teraz som zabudol že som to synchronizoval s tým nootebookom a myslel som si že som hosynchronizoval s tým PC ktorý bežne používam. Teda používal som to číslo správne všetko ako sa má len som to číslo, ten kód bral z nesprávneho iTunes-u.

Ešte raz sa ospravedlnujem a je mi lúto že som vás otravoval ked chyba bola medzi stoličkou a monitorom.

Poprosil by som zmazať túto diskusiu a ponechať iba návod ako to bolo na začiatku kým som sem začal písať sprostosti, moj problém vlastne ani neexistuje a teda je zbytočné to tu nechávať.

S pozdravom ja lama. :roll:

marej

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od marej »

Ja mám tiež jednu otázku k téme. Mám toto všetko porobené (nepýta to žiadnu hlášku). Nainštaloval som iTunes na druhý komp a pomenil tie ID čísla. Nový iTunes je prázdny. Dokážem do neho niako dostať tie veci čo mám v iP ? Druhý počítač nieje pripojený na internet.

Vďak za každú dobrú radu ...

marej

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od marej »

Vďaka za info , ale ja som hľadal free variantu ...

M1No
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 153
Registrován: stř zář 10, 2008 1:06 am

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od M1No »

mozem tak pretahovat aj aplikacie z Iphonu do toho 2 PC ?? Ak ano pls napiste co mam presne spravyt v itunes alebo niekde inde

Dolfi

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od Dolfi »

Kdyz mam PC, tak pouzit Ultraedit a zaskrtnout ASCII?

maxmilian
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: čtv kvě 15, 2008 6:02 pm

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od maxmilian »

mohl by z toho někdo udělat jakýsi patch, ten návod mě až tak rychlí(ne jednoduchý) nepříde. představte si ře potřebuju rychle jedno video z kamaradového ntb a budu si někde opisovat nějaká čísla :)

kdybi někdo něco takoveho vydal byl bych asi štastný až na půdu :roll:

vlastamb
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: stř črc 22, 2009 8:07 pm

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od vlastamb »

Na vistach nejak kyzeny soubor s cislem nemuzu nait - nevite nekdo jak na to?

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od pegancr »

Tak tady mate k vanocum utilitku na automatickou zmenu cisel :-)
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=71&t=24086

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od Teedok »

můžu se zeptat kde je ten návod?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: synchronizace hudby a videa iPhone se dvema pocitaci - navod

Příspěvek od ls8 »

Bohuzel vsechny Juramacovy prispevky byly smazany pri jeho odchodu z fora letos v lete, a zaloha neexistuje.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět