Ako natáčať s iPhone 3G[S] HD videa?

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Sinedd.182
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 182
Registrován: sob říj 17, 2009 7:47 pm

Ako natáčať s iPhone 3G[S] HD videa?

Příspěvek od Sinedd.182 »

Chýba vám na vašom iPhone 3G[S] natáčanie videí v HD? Tak tomu je myslím koniec :)

Obrázek

Návod je veľmi jednoduchý.

1. Otvoríme Cydiu, nainštalujeme "3GS HD Enabler"

2. Rebootneme zariadenie a užívame si natáčanie videa v HD :)

Pre porovnanie si pozrite rozdiel medzi klasikou a HD kvalitou kliknite sem.
Apple iPhone 7 Plus 32GB Silver
Apple iMac 21,5" i5-2400S, 12GB RAM, 500GB HDD
XBOX One 500GB

Bajzik

Re: Ako natáčať s iPhone 3G[S] HD videa?

Příspěvek od Bajzik »

Len pripomeniem že je potrebné mať medzi zdrojmi http://repo.[zakázáno].org ;)

H_E_C_K_E_R
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: ned lis 13, 2011 9:27 pm

Re: Ako natáčať s iPhone 3G[S] HD videa?

Příspěvek od H_E_C_K_E_R »

No neviem ako vy ale ja som si pridal repozitár ale 3GS HD Enabler som tam nenašiel.

Bajzik

Re: Ako natáčať s iPhone 3G[S] HD videa?

Příspěvek od Bajzik »

Trošku som pátral a ten návod je starší, a trochu nefunkčný s iOS 5. Nahrádza totižto N88AP.plist, ktorý rieši rozloženie plochy v Springboarde, no problém je v tom, že všetky sú kompatibilné s iOS 4. Preto bol možno aj s repo stiahnutý. Naviac ja som po pridaní jedného z návodov ktoré som našiel na nete musel robiť restore, lebo mi zmizla ikona foťáku a telefónu z plochy.

Rozdiel ? V N88AP.plist, a v tom, že súbory ktoré sú obsiahnúte v repo/rar/zip sa majú skopčiť do System->Library->PrivateFramework->Celeste a pritom v iOS 5 už tieto súbory sú v System->Library->PrivateFramework->MediaToolBox. Takže je tam pár rozdielov no na iOS 5 by som to osobne neskúšal ;)

Odpovědět