Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Miesiwo
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 02, 2014 9:30 am

Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od Miesiwo »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak by šlo zjisit nebo zrušit heslo na Iphonu 4S.. Před asi čtyřmi měsíci jsem v Pendolinu našel na stolku Iphone 4S v koženém obalu, tak jsem šel hned za personálem vlaku. Řekli mi, že to dají na infokoutek nádraži, pokud se ale vlastník nenajde, pošlou mi ho na adresu, kterou jsem jim později zadal... před týdnem mi přišel, když jsem si zajel pro nabíječku a později nabil mobil, zjistil jsem, že je v Iphonu čtyřmístné číselné heslo.. Můžete mi prosím poradit, jak bych ho mohl zrušit nebo prolomit, protože, když už ho mám, chtěl bych ho používat. Děkuju za každou odpověď..

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od Julek »

Heslo prolomit nelze ... osobně bych telefon odnesl na policii

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od cuting »

Tím, že ten telefon máš v úmyslu používat znamená, že se přinejmenším podílíš na krádeži. Způsobů, jak jej vrátit majitelovi je X . Například tak, že použiješ IMEI telefonu , které najdeš na šuflíku pro SIM kartu . Vyhledávač ti zjistí, na jakého operátora je registrovaný, tomu operátorovi zavoláš, že jsi našel telefon, jestli by ti nemohli zprostředkovat kontakt s majitelem , rádi to udělají. A pak určitě potěšíš nejenom majitele, ale i sebe tím, že jsi někomu udělal radost. Slušní lidé to zpravidla tak dělají. Já osobně jsem takto potěšil majitele až ve Španělsku a dnes ám díky tomu i velmi dobrého kamaráada, ke kterému jedu mimo jiné na pěknou dovolenou.
Zde máš odkaz na vyhledávač podle IMEI , za pouhé dva dolary pak získáš informaci o operátorovi.
http://www.iphoneox.com/
 Apple hračky 

Miesiwo
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 02, 2014 9:30 am

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od Miesiwo »

Zapomněl jsem zmínit, že celý čuflíček i se SIM kartou nebyl v mobilu.. Co mám dělat v takovém případě?

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od cuting »

Jestli tam není šuflík, jedná se evidentně o čorku. A upřimně - nechápu, jak by jsi jej tedy chtěl používat....Někde koupit jiný ?
Ta pohádka o nalezeném telefonu bez SIM a bez šuflíku ,v koženém obalu na stolku v Pendolínu , je nějaká až moc pohádková......Ale budiž , pak by mělo být na iPhonu toto IMEI číslo vygravírované na zadnim kovovem krytu telefonu. Pokud jsi jej sám nešlohnul a chceš jej skutečně vrátit, tak se ti to jistě podaří. Pokud ne, tak věz, že přihlášením i kdo ví jak odblokovaného telefonu do sítě si v případě, že je hlášený, jako ukradený, říkáš o problémy. Ale to už je samozřejmě tvá volba. Poradil jsem dle svých vědomostí, dál už je to jen na tobě.
 Apple hračky 

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od mirmo80 »

Na 4S-ku zial IMEI vzadu nie je.
Odnes mobil na policiu a je to.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od Marthin »


cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od cuting »

To mu nepomůže. Nedostane se přes heslo ani do nastavení, telefon je evidentně zablokovaný a na počítači se mu heslo neobjeví. Nepomůže ani reset do továrního nastavení , nic. Vždy od něho bude chtít heslo telefonu a i kdyby se přes něj nějak dostal, tak pokud má telefon aktivni Findmephone, tak bude v dalším kroku chtít přístupové jméno - appleID a heslo k účtu. Takže ať už jej získal jakýmkoliv způsobem, o kterém si mohu myslet cokoliv, (Pondolíno, kožený obal, telefon bez SIM a bez šuflíku...) zkrátka má cihlu.
 Apple hračky 


cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od cuting »

Zajímavá informace. O této možnosti, jak se prokopat k IMEI zamčeného telefonu jsem nevěděl.
Tazatelovi asi nepomůže, pochybuji, že se ještě ozve, ale možná by stálo za to dát ji do návodů na tomto fóru. Co vy na to modi ? :)
 Apple hračky 

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Jak zjistit heslo od Iphonu 4S?

Příspěvek od Smrdaky »

Nestaci spustit TinyUmbrellu? Nezkousel jsem, zda musi byt tel. Odemknuty, ale ulozi z telefonu na disk vic nez jen SN...

Odpovědět