Neustálý reboot dokola na 6.1.6 3GS Old Bootrom

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Neustálý reboot dokola na 6.1.6 3GS Old Bootrom

Příspěvek od Arcane »

Zdravím, chtěl jsem updatnout iPhone 3GS s old bootromem na 6.1.6 a JBknout přes Redsn0w a p0sixspwn. Postupoval jsem podle tohoto návodu. http://www.iphonehacks.com/2014/03/jail ... xspwn.html

Přes DFU jsem nahrál 6.1.6, spustil, provedl prvotní nastavení, stáhl redsn0w, vložil do ní iOS 6.0 IPSW, provedl JB a tady už jsem se trochu lišil od návodu..už jsem byl rovnou v lock screenu a měl Cydii nainstalovanou. Tak jsem spustil Cydii, stáhl essential updaty, restartnul Cydii, stáhl p0sixspwn a pak ještě dotáhl zbytek updatů. Jenže pak to po mě chtělo reboot a zařízení mi prostě skončilo v nekonečné smyce pokusu o boot. Mám jen logo Applu a zkouší se to nabootovat neúspěšně. Zkoušel jsem trik s Volume up, zkoušel jsem přes redsn0w jsut boot, zkusil jsem to ještě jednou kompletně podle toho návodu a prostě už asi po 5. jsem skončil v otm samém případě. Nevíte co by se s tím dalo dělat?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Neustálý reboot dokola na 6.1.6 3GS Old Bootrom

Příspěvek od Tony1 »

Zmněň postup a znovu
-v redsn0w JB
-reset iPhone nebo vypnout zapnout i přesto že rám máš cydii
-pak just boot s vloženými iOS 6
- a teprve z cydie a p0sixspwn.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Neustálý reboot dokola na 6.1.6 3GS Old Bootrom

Příspěvek od Arcane »

To je zvláštní...stačilo udělat JB přes redsn0w a vypadá to, žem ám normálně untethered JB. Neni to tim, že to stačí u 3GS s old bootromem? Prostě zkoušel jse mrestarty, Cydia tam furt je, vše funguje. p0sixspwn jsem neinstaloval

1dream24
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pon lis 23, 2009 3:22 pm

Re: Neustálý reboot dokola na 6.1.6 3GS Old Bootrom

Příspěvek od 1dream24 »

potvrdzujem ze na iphone 3gs old bootrom som tiez nepotreboval p0isxpwn a mam untethered jailbreak cez redsn0w, restartovania atd. vse funkcne ..asi to fakt staci :)

Odpovědět