Zakoupení iPhonu 4, po aktualizaci se zablokoval.

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
monusa79
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 21, 2013 10:50 pm

Zakoupení iPhonu 4, po aktualizaci se zablokoval.

Příspěvek od monusa79 »

Dobrý večer koupila jsem iphone 4 32 GB kupovaný v UK, pán mi tvrdil, že je odblokovaný na všechny operátory. Nevím zdali se to povedlo mě nebo pán kecá, ale iphone je zablokovaný, jak mi potvrdili už ve dvou prodejnách. Dostala jsem ho zapnutý a když jsem spustila aktualizaci pak se už objevovalo jenom jablko :cry: \prodávající mi tvrdí, že jsem odstranila JB,který byl na ipohonu. Už jsem zkoušela ho odblokovat i přes německého operátora , ale asi neúspěšně, nedokončila jsem to přes itunes. Jsem zoufalá.Co stím??? Byla jsem se ptát na odblokováni na prodejně kde mi řekli až 3500 kč a prej není jisté zdali to bude fungovat. Děkuji všem za rady.

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: prosím o radu

Příspěvek od dalzap »

Bohuzel te podvedli. Je to iphone 4, ktery jde odblokovat pouze pres operatora, tedy za penize, navic telefon neni aktivovany, takze by byla potreba jej aktivovat.

Co se tyka operatora, ktery telefon blokuje tak na 99% to bude Orange UK. Tento operator totiz nelze odblokovat popripade lze spatne za cca 3500 kc a jak rekl clovek v servisu - nemusi to jit. Kdyby tl bylo blokovane na neco jineho, prodavajici by to neprodaval.

Jsou tedy 2 moznosti. Bud telefon prodat za smesnou cenu nekomu, kdo si s tim poradi a budes mit po starostech popripade s tim budes mit starosti ty a postup by byl nasledujici: zjistis si podle imei operatora, ktery telefon blokuje, poridis si sim kartu tohoto óeratora a telefon aktivujes, objednas si factory unlock a budes doufat, ze do par tydnu se telefon odblokuje.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Zakoupení iPhonu 4, po aktualizaci se zablokoval.

Příspěvek od Tony1 »

Nabízím ti zdarma zjištění operátora, pokud toto budeš vědět, tak se můžeš odrazit dál. Napíšu ti do zprávy můj mejl.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

monusa79
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 21, 2013 10:50 pm

Re: prosím o radu

Příspěvek od monusa79 »

dalzap píše:Bohuzel te podvedli. Je to iphone 4, ktery jde odblokovat pouze pres operatora, tedy za penize, navic telefon neni aktivovany, takze by byla potreba jej aktivovat.

Co se tyka operatora, ktery telefon blokuje tak na 99% to bude Orange UK. Tento operator totiz nelze odblokovat popripade lze spatne za cca 3500 kc a jak rekl clovek v servisu - nemusi to jit. Kdyby tl bylo blokovane na neco jineho, prodavajici by to neprodaval.

Jsou tedy 2 moznosti. Bud telefon prodat za smesnou cenu nekomu, kdo si s tim poradi a budes mit po starostech popripade s tim budes mit starosti ty a postup by byl nasledujici: zjistis si podle imei operatora, ktery telefon blokuje, poridis si sim kartu tohoto óeratora a telefon aktivujes, objednas si factory unlock a budes doufat, ze do par tydnu se telefon odblokuje.


Ahoj děkuji za radu, pán mi tvrdí že iphone rok používal a před odesláním fungoval, má nato svědky, jenom se chci ujistit zdali jsem ho nepoškodila já tou aktualizací. Prosím kde zjistím imei operátora jaké stránky??? a kde objednám factory unlock ? Jsem totální laik do iphonu :sorry: Díky moc

Odpovědět