iP 4S, australský Vodafone/Three, unlock?

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
tLustej.miCin
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 26, 2013 6:12 pm

iP 4S, australský Vodafone/Three, unlock?

Příspěvek od tLustej.miCin »

Ahoj,

mám dovezenej telefon od kamaráda a nejde mi tu česká vydřiduch-opka. Konkrétně O2. Lítal jsem po iStylech, iWorldech, iWantech a všude říkají něco jiného, načež pak nastává otázka, opravdu pracují pro jednu a tu samou společnost? Měli by se přejmenovat na iNevím.

Mezinárodní záruka je skvělá, jenže je kontinentální a jsou tam ještě výjimky. Takže USA, Austrálie nas*at - prý. Což chápu, šedivky.

Tento telefon ležel ve skříni celou dobu od půlky minulého roku, používán byl 3 týdny. Volal jsem nakonec na apple a tam první zcela informovaná osoba mi řekla, že telefon je blokovanej na australského Vodafone. Nastává otázka OPRAVDU? Bylo to ale kupované ve značkové Apple prodejně.

IMEIko jsem vložil na australské stránky pro unlock telefonu a telefon u nich registrovaný není. NECHÁPU.

Telefon mi teda nebere české O2, ale po vyndání karty telefon normálně mohu používat se vším-všady krom mobilních dat a gsm sítě. Takže je asi aktivovaný, jen nebere českou sim?

Mezinárodní záruka už ale stejně neni - navíc je šikovně kontinentální..., je po ní, kontroloval jsem to. Potřeboval bych vědět, co se teda dá udělat. JB mít nemusím. Vše si kupuji.

Mám tu fw 6.1.1, JB nebyl proveden a verze bb je 3.4.02.

Jam3ss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 260
Registrován: pon říj 19, 2009 8:26 pm

Re: iP 4S, australský Vodafone/Three, unlock?

Příspěvek od Jam3ss »

Zkoušel jsi tuhle stránku na odblokování ?

https://unlock.vodafone.com.au/voila/handsetunlock/self-service.html?method=selectService

Pokud by si měl zájem, muzu zkusit proklepnout tvoje IMEI. Napis mi kdyz tak.

Odesláno z mobilu
iPhone 5S 16GB Champagne Gold Obrázek

tLustej.miCin
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 26, 2013 6:12 pm

Re: iP 4S, australský Vodafone/Three, unlock?

Příspěvek od tLustej.miCin »

Ano přesně ty jsem zkoušel a píše to, že telefon u nich není. Mám ho za skvělou cenu, moc se mi ho vzdát nechce, ale fungovat s ním musím :-/

Jam3ss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 260
Registrován: pon říj 19, 2009 8:26 pm

Re: iP 4S, australský Vodafone/Three, unlock?

Příspěvek od Jam3ss »

Potřeboval bych imei, abych byl chytřejší. Me samotnému se podařilo odblokování iP 4 na rakouský t-mobile..

Odesláno z mobilu
iPhone 5S 16GB Champagne Gold Obrázek

tLustej.miCin
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 26, 2013 6:12 pm

Re: iP 4S, australský Vodafone/Three, unlock?

Příspěvek od tLustej.miCin »

Veřejně ho postovat nechci, klidně ti ho dám. Ale jsem tu novej na foru tak nějak nevidím možnost soukromé zprávy.

Ozvi se mi do meho spam mailu: iamhotuarenot gmail

V sobotu ho muzu jeste vratt ale byla by to skoda.

Odpovědět