Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět

Ak bude JB na iOS 7, budete si ho davat?

Ano
43
50%
Nie
17
20%
Iba kvoli par aplikaciam a tweakom/widges, ktore nema iOS standartne
26
30%
 
Celkem hlasů: 86

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od 2L8 »

Ma este vyznam robit JB NA iOS 7. Jedina vec, pre ktoru ano je zrejme unlock, ale cim dalej tym viacej novsi a novsi iOS prebera niektore vlastnosti z jailbreaknuteho iOS. Takze sa pytam, co si myslite vy? Budete este o nom po tomto novom iOS uvazovat? :)

http://jablickar.cz/ios-7-jailbreak-cydia-uvaha/

Edit: pridana anketa :)
Naposledy upravil(a) 2L8 dne stř čer 26, 2013 5:41 pm, celkem upraveno 2 x.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od musashi »

Vzdycky jsem jel na JB, ale touha po zmene a zvedavost mi stejne nedaly a naskocil jsem do iOS7 i kdyz vim, ze tim o JB prichazim. Po kratke zkusenosti si myslim, ze porad zustane slusna radka tech, pro ktere bude mit JB stale smysl ...
Lepsi by podle me bylo ptat se, zda soucasna JB scena bude mit za danych okolnosti stale ochotu a chut se do tvorby JB poustet.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od xslide »

Já už nemám důvod dělat JB :-)
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od balda88 »

Já měl JB kvůli iBlacklistu což už nějaký iOS7 obsahuje. Takže JB budu za chvíli ztrácet smysl. Ale JB Apple posunuje dále, takže jestli bude na iOS7 tak ho určitě nasadim.
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od odleteldekel »

Bez JB bude Apple strateni bo nebude mat co vykradat..cize pre Apple bude lepsie ked JB bude..vsetcia tu šaleju s 3D tapiet..uplna kravina mal som to s JBku..nikdo iny okrem teba si to nevsimne ze to tam mas..
iPhone 6 ios 9.3.3 JB

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od jackherrer »

xslide píše:Já už nemám důvod dělat JB :-)

ja uz asi taky ne, ale bude mi chybet zaloha jiz odehranych her ktere do iphonu dokazu dostat (aniz bych hru znovu zahral a nechal pozice v backupu) jen s JB
I will maintain an attitude of open-mindedness.

veider
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: pát črc 11, 2008 9:56 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od veider »

balda88 píše:Já měl JB kvůli iBlacklistu což už nějaký iOS7 obsahuje. Takže JB budu za chvíli ztrácet smysl. Ale JB Apple posunuje dále, takže jestli bude na iOS7 tak ho určitě nasadim.


Bohužel co jsem se ale dočetl, tak blokovat půjdou pouze volání a emaily, sms ne. Pro mě je iBlacklist stále jeden z důvodů pro JB ano.
Iphone 4 - 16 GB - 6.1 - Jailbreak Evasi0n

saikan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: pát pro 30, 2011 4:02 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od saikan »

Veider: kde jsi se to docetl? Vsude pisi, ze blokovat jdou hovory, sms a facetime.

Muj zdroj:

http://www.iosmag.cz/s-novou-funkci-ios ... ne-ruseni/

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Julek »

Musim rict ze me JB zajimal v dobe kdy byl iPhone k prodeji pouze v USA a nas tu bylo 5 kde jsme se sesli pod lampou v Praze v Barbarce a blokovali iPhone pod TV kamerou :) dnes pro me ztraci smysl obecne JB uz od dob 3G

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od honziš »

veider: Blokovat jdou i sms.

golik
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř lis 12, 2008 8:06 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od golik »

jackherrer píše:
xslide píše:Já už nemám důvod dělat JB :-)

ja uz asi taky ne, ale bude mi chybet zaloha jiz odehranych her ktere do iphonu dokazu dostat (aniz bych hru znovu zahral a nechal pozice v backupu) jen s JB


Zkosel jsi iTools? Pres to zalohuju a obnovuju hry bez JB.

Jak by asi vypadal ios7 kdyby nebyla moznost JB v nizsich ios? JB tlaci ios kupredu. Kazda aktualize applu zaplatuje nejakou diru prave po JB. Okoukate nebo nelibi se grafika? Nevadi..nahrajete jinou atd.. Ikdyz ho nemam, tak ho podporuju..

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od parmin »

Poptávka po JB tady bude do té doby, dokud JB umožní nahrávání "nezakoupených" aplikací. Takoví uživatelé byli, jsou a budou...
Dokonce si myslím, že kdyby někdo přišel s JB iOS 7 a nabízel ho jako placený za nějakých 10, 20 dolarů, tak ta poptávka tady bude a dotyčný na tom může slušně vydělat.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Pr3dator »

Comex dostal za JBme dotáciami cez 40k dolárov...
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

PeterKiss

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od PeterKiss »

pre mna ma ale uz nie taky ako predtym.

spomeniem len safari upload enabler ten uploader od applu je nanic a ked si uroite JB mozete si prechadzat celu suborovu strukturu, data a subory si nahravat priamo do iphone (prehliadat ju mozete pomocou iFile) nieste omedzeny na apps tretich stran ( z appstore) ktore budu vzdy funkcionalne omedzene voci tym v cydii.

U mna bude mat JB zmysel pokial by neprislo apple z lesie riesenym spolocnym uloziskom dat a upravilo uz par jestvujucich funkcii ios ktore su skor ako slaba nahrazka.

lukasnemeckay
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 288
Registrován: ned čer 16, 2013 9:31 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od lukasnemeckay »

S tymi datami mas pravdu setko sa musi riesit cez synchronizaciu kniznic.Najvacsie minus iOS

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Metalgirl »

Už se umí iPhone v iOS7 zamknout, když ho položím displayem dolů a opět odemknout, když ho vemu do ruky (velmi užitečné, když někomu každou chvíli odpovídáte na iMessage atd.)? Už umí iOS7 quick reply na SMS a iMessage? Má v tom ovládacím centru rychlá tlačítka na 3G a data? Už umí v iOS7 přepínat mezi profily? Třeba když odejdu z dosahu wifi, tak se wifi vypne a automaticky se zapnou 3G a data? Ne? Tak do té doby bude mít pro mě JB stále význam. :) Na tyto věci jsem si už celkem dost zvykla.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Smrdaky »

Metalgirl píše:Třeba když odejdu z dosahu wifi, tak se wifi vypne a automaticky se zapnou 3G a data? Ne? Tak do té doby bude mít pro mě JB stále význam. :) Na tyto věci jsem si už celkem dost zvykla.


Jak by to mělo šlapat, prosím objasnit princip? Co třeba když na chvíli zajdu do sklepa, ztratí signál a telefon vypne mobilní modul? To je přece nelogické...

Zapnuté wifi zase až tak moc energie brát nemusí, záleží na implementaci. A zapnutá mobilní data neberou také skoro nic, dokud se data nepřenáší - nebo se pletu?. Pokud nemáš problem se signály, neumím si představit výhodu a proto prosím o objasnění, k čemu je to dobré?

2. A co sms doručenka, indikace přesměrovaného hovoru, umí ios7 něco z toho?

3. Četl jsem, že budou automatické aktualizace? To snad ne povinně?

parmin píše:Poptávka po JB tady bude do té doby, dokud JB umožní nahrávání "nezakoupených" aplikací. Takoví uživatelé byli, jsou a budou...
Dokonce si myslím, že kdyby někdo přišel s JB iOS 7 a nabízel ho jako placený za nějakých 10, 20 dolarů, tak ta poptávka tady bude a dotyčný na tom může slušně vydělat.


OT: A ty nezakoupene aplikace nemusi byt nahodou crackle? Muzes vzit normalne aplikaci nezakoupenou z disku (s jinym apple id klicem) a tu nahrat? Pokud musi byt crackle, tak nejen ze to je uz neprilis fair play, ale do iOS bych si ho nedal ani kdyby mi platili...

JB jsem nemel a asi mit nebudu, nechci totiz, aby mi nejaka aplikace vysala data z jine aplikace a nekam odeslala tomu asi nejde? na JB zabranit, anebo snad jde? JB bych si eoreticky udlal kvuli nejake feature, ale dosud jsem byl prilis liny a i schvalena app by mohla vpasovat nejake svinstvo, cekajic na JB a pak bum, kompromitace. Pokud to nemate jen na hrani, je to imho neakceptovatelne riziko. Doufam ze neni zakazane se zeptat, jinak to klidne zeditujte.

Tohle by me ani nenapadlo kvuli placenym aplikacim delat, ono totiz posledni dobou mam prebytek kreditu a navic aplikace (jakekoliv:-) lze ziskat a neplatit za ne (bez JB a bez warezu, normalne pres appstore). V libovolnem mnozstvi... Postupu na to mam vyvinuto nekolik (napadaji me z hlavy 3 metody), da se rici ze mohu mit kdykoliv a libovolnou aplikaci a zadarmo :-)

Ps: lze nejak zjistit, kolik jsem applu zaplatil drive z kreditky? Neprisel jsem na zpusob, ten pres proklikani itunes je silene pomaly a nez proklikam na konec, session expiruje... Apple nema zajem ukazat zakaznikum: clkem jste u nas utratili 87654 usd -)
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne sob čer 29, 2013 9:20 pm, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Nepiš více příspěvků za sebou, sloučeno.

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od dalzap »

OT: exituje je pres jailbreak neco, co bude indikovat presmerovany hovor?

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od 2L8 »

Metalgirl ->> mas uplnu pravdu ;) este ma napada to, ze ako poriesia Auxo. Lebo tieto nove funkcie sedmicky mu to zhorsia. Predsalen sa Home tlacidlo aspon trosku odlahcilo v pouzivani.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

speedman
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 351
Registrován: pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od speedman »

Dalzap: kolko ešte?
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Metalgirl »

2L8 píše:Metalgirl ->> mas uplnu pravdu ;) este ma napada to, ze ako poriesia Auxo. Lebo tieto nove funkcie sedmicky mu to zhorsia. Predsalen sa Home tlacidlo aspon trosku odlahcilo v pouzivani.


To tezko rict. S temi gesty jsi mi pripomnel activator! Dalsi super vec. S nej tlacitka skoro vubec nepouzivam, mam nastavena gesta.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od 2L8 »

No vidis tak to je dobre riesenie, dobra volba. To ma nenapadlo ;)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

kiso
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pát srp 07, 2009 3:27 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od kiso »

Tak ja mam JB len kvoli activatoru, tlacitkami hlasitosti prepinam pesnicky, keby toto vedel aj iOS sam tak sa bez neho kludne zaobidem.

Kacin
Host
Host
Příspěvky: 103
Registrován: pon lis 17, 2008 3:22 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Kacin »

A umí 7dmičky něco jako iFile? A jiné ikonky?
IP5 64GB, FW 6.0.1. JB T-mobile CZ
IP4 16GB, FW 6.0.1. JB
IPAD 2 16GB, FW 7.?.? JB
IP3g 8GB JB

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Marek »

Osobne som s jaǐbreakom skončil pri iOS 6, odkedy vyšla beta verzia 6 a ja som ju hneď mal, som jailbreak akosi prestal riešiť. Raz na asi 2 dni som nahral jailbreak na 6.1.2, nahral si veci ako kedysi, upravil som si iPhone ako som chcel, a po 2 dňoch šiel jailbreak preč lebo mi začal padať do safe modu a nechcelo sa mi to riešiť. A zistil som že jailbreak vlastne ani nepotrebujem
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Kacin píše:A umí 7dmičky něco jako iFile? A jiné ikonky?


Právě ikony a celkově chuť po změně prostředí bude možná ten hlavní důvod pro JB u nového systému. :-)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od 2L8 »

Marek: ja mam JB na tomto iOS a zatial mi nepadol ani raz do Safe modu :) Musis si pravdepodobne spravne nakombinovat aplikacie, tweaty a pod. Ja ked som si to zle poinstaloval hociake appky a tweaky, tak to robilo neporiadok :) Ale kvoli par appkam si myslim, sa JB urcite este oplati. Vzdy bde iOS nieco chybat, ako napr. co sa tyka BT alebo radio ... :/
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

patolog
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát čer 28, 2013 6:57 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od patolog »

U mna bude mat JB zmysel pokial by neprislo apple z lesie riesenym spolocnym uloziskom dat a upravilo uz par jestvujucich funkcii ios ktore su skor ako slaba nahrazka.

Kacin
Host
Host
Příspěvky: 103
Registrován: pon lis 17, 2008 3:22 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Kacin »

Je tam tedy něco jako iFile?
IP5 64GB, FW 6.0.1. JB T-mobile CZ
IP4 16GB, FW 6.0.1. JB
IPAD 2 16GB, FW 7.?.? JB
IP3g 8GB JB

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Marek »

2L8: jasne nejaké aplikácie sa spolu asi nemuseli, ale nechcelo sa mi to riešiť a nakoniec som si uvedomil a zvykol byť bez jailbreaku. A hlavne updaty nemusím riešiť nič okolo jailbreaku. Nehovorím že sa neoplatí, iným áno, ale mne už nie
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

juraj1985
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: pát říj 12, 2012 7:45 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od juraj1985 »

No mne zopár tweakov chýbať bude, takže pokiaľ bude možnosť jb na iOS 7 tak do toho určite pôjdem.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od cczero »

já čekám co bude na podzim za telefon, jestli bude 5S, nebo 6 a jestli bude bude nový telefon natolik přínosný, abych ho vyměnil za 4S, tak chtě, nechtě o JB přijdu. Mě osobně by nejvíc chybělo photoalbums++, nikdy jsem si nezvykl na nemožnost přesouvat fotky a samozřejmě biteSMS kvůli quickreply.. nechápu, co je v tom za tak zásadní problém, že ani po x letech něco takové apple nemá vůli zařadit klasicky do iOS, tak za mě JB má rozhodně smysl. Ale protože je i JB hlavně kšeft a JB na IOS7 by logicky moc nových uživatelů, co si koupí tweaky nepřinese, protože je z většiny všichni mají už z dřívějších dob, moc nevěřím, že si s tím někdo tu práci dá...

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Anndy »

Ja zase nechapem preco sa kazdy ohana finkciou quick reply, ked tam taka uz je.

Ved ak mi pride sms, potiahnem ju doprava, tak si ju precitam a rovno pisem odpoved. Nerozumiem co je na tom nedostatocne.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od seamaster »

Musim len suhlasit, ospovedanie na vsetky druhy sprav je v iOS vyriesene fakt pohodlne. Kedysi som skusal JB na 4s, ale stabilita bola v haji a tak isielmprec a na iP5 uz som o tom ani nerozmyslal. Ano, centralne ulozisko a moznost vkladat akekolvek prilohy do mailu mi chyba, ale kvoli tomu JB robit nebudem.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Metalgirl »

U toho quickreply se nemusí odemykat celý iPhone a zapínat aplikace zprávy. Je to jen okno, z kterého se dá přímo odpovědět bez nutnosti odemykat iPhone. Velmi pohodlné. Odpovím přímo z lockscreenu.

Ale třeba na druhou stranu, aby to nebylo tak jednobarevné, tak na iPodu Touch už dávno JB nemám, na to, že tam přehrávám jen hudbu a nic dalšího od toho nepotřebuji, tak tam mi je JB zbytečný. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

speedman
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 351
Registrován: pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od speedman »

Tak to quick reply bude asi najmä o zvyku. Inak nevidim dôvod obchádzať lock telefónu kvôli správam.
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od cczero »

QuickReply je zásadni věc, co velmi zpohodlňuje používání … příklad scroluju ve Facebooku, nebo zrovna pišu tento příspěvek a přijde sms, v půl sekundě odpovím, aniž bych musel tohle okno opustit a dál píšu příspěvek. Zatímco jinak bych nahoře vidél řádek a buď bych musel počkat až tohle dopíšu a pak jít do sms, nebo rozepsaný příspěvek opustit a psát ho znova. A to nemluvím o třeba sledování youtube, nebo hledání v cydii …

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Metalgirl »

speedman píše:Tak to quick reply bude asi najmä o zvyku. Inak nevidim dôvod obchádzať lock telefónu kvôli správam.

Tak u mě to není jen ohledně zpráv, předtím jsem v tomto vláknu už psala, co vše je pro mě zásadní. :) Opakovat se nebudu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od Unown »

A co třeba quickmsg? Kliknutí na tlačítko přidání zvuku a okamžité psaní sms? To taky zatím není ...

DropaDred

Re: Ma vyznam JB na iOS 7? :)

Příspěvek od DropaDred »

osobne jedna z vecí, pre ktoré urobím sú emulátory...GBA hlavne od Roberta Brogilu (aspoň dufam, že si ešte pamätám jeho meno), prípadne keď už bude na najlepšej ceste NDS...to sú veľké nosníky pri JB, uznávam androidu že oni majú tie emulátory priamo v markete -_- + veci ako iFile, Fullscreen for iPad, RetinaPad...to sú veci ktoré sa zídu ale veľa vecí sa už neoplatí :)

Odpovědět