iphone 4S 6.1.3. r-sim - internetova data nejdou nastavit

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

iphone 4S 6.1.3. r-sim - internetova data nejdou nastavit

Příspěvek od joxerveliky »

Zdravím a potřebuji pomoct.
iPhone 4s odemčený pomocí r-sim. Vše funguje až na data. Data jsou v nastavení povolena, i data-roaming. Pokusil jsem se novou konfiguraci nastavit přes unlockit.co.nz
Zadam zemi a operatora, potvrdim APN - instalaci profilu, ale objeví se hláška: instalace profilu selhala, nelze mít více než jednu nainstalovanou konfiguraci apn.
Jak mám tedy odinstalovat původní konfiguraci a nahradit ji novou? Dokáže někdo pomoci?
Děkuji

Ještě přidám, že v profilech není nic, co by šlo odinstalovat. Tedy složka profil existuje, ale je prázdná. Po obnovení nastavení sítě složka již neexistuje, nicméně vše se opakuje...
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: iphone 4S 6.1.3. r-sim - internetova data nejdou nastavi

Příspěvek od joxerveliky »

Odpovídám si sám, aby bylo jasné, že je problém vyřešen!
Pro ostatní, kteří spadnou do toho samého problému píši řešení, které pomohlo mně.
Myslím si, že nestandardní průběh byl způsoben přechodem z 2G na 4S, jako kdyby záloha 2G nebyla kompatibilní pro obnovu ve 4G (budu rád, když někdo potvrdí).
Bylo potřeba vytvořit čistou instalaci 6.1.3 bez obnovy původní zálohy. V čistém systému pak provést veškerá potřebná nastavení pro zprovoznění dat. Poté až teprve nahrát ze zálohy, což se nepovedlo na 100%, ale aspoň něco. Chybí původní SMS konverzace a také neakceptuje žádná čísla bez předvolby +420.
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

Odpovědět