Zablokovaný i-phone 4s

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Heith

Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od Heith »

Zdravím, můj taťka mi nedávno přes kamaráda koupil od jeho známého z Anglie zablokovaný IP 4s. Jsem úplný lajk a přímo v servisu iphone mi řekli, že jsem si koupila zablokovaný iphone a přesvědčili mě, že není kradený.
Když ho zapnu, naběhne mi výběr jazyka a země, potom to po mě chce připojení k Itunes, tak ho tedy připojím a vyskočí mi hláška o vložení simkarty, tak ji tedy vložím. poté se mi zobrazí toto:

The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported.
This iPhone is not currently setup to work with carrier you're attempting to use. Please insert another SIM card from a supported carrier or request that this iPhone be unlocked.

mobil stále ukazuje: připojit k itunes a nic se neděje.

pokoušela jsem se o jailbreak pomocí návodů na internetu, ale zatím bez úspěchu.
Ani netuším, jaký IOS je v mobilu nainstalovaný a aktualizaci na IOS 6.1.3 nechci riskovat, protože na něj prý zatím neexistuje jailbreak.
Mobil je mi zatím tedy k ničemu.

Můžu tedy někoho poprosit radu, jak bezplatně zjistit a následně odblokovat IP, jelikož jsem na střední a nemám moc peněz.

Děkuji, Heith.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od rony »

mozes si len najst factory unlock a za pomerne vela penazi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od dalzap »

Bezplatne nijak. Jailbreak ti nepomuze takze jedine gevey nebo factory unlock

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od Filas1 »

Kamarád taky dostal zablokovaný iPhone 4G, Model MC603B, SW 6.0, baseband 4.12.02, zatím jsem zjistil, že je to blokované na O2 v Anglii. Lze to nějak odblokovat, ať už bezplatně, či za peníze?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od rony »

1. ak je este pod zmluvou, tak je to drahe a neodporuca sa hladat po internete aj ked uskutocnitelne sposoby (skoda penazi)

2. ak je po zmluve, tak si najdi nejakeho dilera zaplat mu odblokovanie. Je to drahe.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od dalzap »

Neni problem odblokovat i kdyz je pod smlouvou, u overenych poskytovatelu odblokovani problem nebude

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od Filas1 »

Co se mi podařilo zjistit, je pod smlouvou do 7.9.2013

hrefo
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 04, 2013 10:41 pm

Re: Zablokovaný i-phone 4s

Příspěvek od hrefo »

Zdravým a kde zistim aký je model iphonu nech viem či je pod zmluvou a akému operátori patril ak sa mi nedá v mobile nič robiť a ani v Intunes?

Odpovědět