Chyba 1015 jailbreak

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
revenant

Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od revenant »

Udělal jsem velkou chybu, když jsem napojil Iphone 3g 8GB do PC a přes Itunes zbrkle zmačknul obnovit. Tel mám asi týden. Bohužel se vše seklo. Iphone má na displey pouze , že se má připojit k Itunes. Po obnově se ukáže na PC, že došlo k chybě 1015 nebo -1 a obnova nebyla dokončena a je nutná udělat. Bavil jsem se s prodejcem a zjistil, že mi zapomněl říci, že telefon má jailbreak!! Moc Vás prosím o postup, jak na to a tel zase zprovoznit. Klidně bez Jailbreaku. Jinak verze Ios 4.2.1 a ta 6.15.00. Jestli bude někdo tak hodný a poradí krok po kroku, případně, co je nutné kde nahrát. Budu Vám moc vděčný a případně mohu poradit v jiných věcech na oplátku.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od rony »

najprv si medzi Navodmi vid vyssie na stranke v menu najdi postup ako sa zbavis toho ipad basebandu, uz ho netreba.
len si tie navody najdi, daj sem na ne odkazy a my ti potvrdime, ci je to spravny postup.

zvysok ti poradia dalsi, co ovladaju detailnejsie navody.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

revenant

Re: Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od revenant »

Jsem v práci, bohužel ted nemohu procházet spousty témat, nanejvýš každý radí něco jiného. Proto jsem chtěl poprosit, zda by mi někdo neporadil rovnou krok po kroku, případně nenapsal , co mu pomohlo. Věřím, že v této situaci nejsem a nebyl jsem sám. Nějaké příspěvky jsem našel, ale byly z roku 2010 a od té doby se asi dost věcí vylepšilo a vyladilo. Moc děkuji.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od rony »

tak musis cakat, kym niekto pride a spise ti to. povedal som hladaj hotove navpdy, nie diskusie. a ked nieco najdes SEM daj link a lahsie ti potvrdime, co je pre teba pouzitelne. usetrime vsetci cas. ale mozes aj nic nerobit a len pockat. za den, dva sa niekto najde.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

revenant

Re: Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od revenant »

Děkuji, ony ty návody jsou i v diskuzích. Ale právě každý radí něco jiného a nechci něco pokazit. Myslím, že jsem toho pokazil dost. Problém je ten, že nejsem žádný IT, navíc je to můj první Iphone, takže nejsem žádný profík, ale laik. Zatím jsem narazil na radu stáhnout Tinyumrellu a dát exit recovery. Ale říkám, jsou to návody staré z roku 2010, tudíž jsem myslel, jestli není něco aktuálního. Děkuji

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od rony »

Takze najskor hladas co najnemoznejsiu cestu, ktora vedie cez nejasne diskusie, miesto toho, aby si prezrel hotove navody? Uz rozumiem. Vlastne, chces, aby sme stravili cas googlenim, aby si ty nakoniec aj tak vyskusal najprv nespravne navody a az potom tie, ku ktorym ta smerujeme? Tak je to alebo naozaj hladas spravny navod? :-)

Googli napr toto: iphone 3G downgrade ipad baseband

najdes trebars toto

http://www.whited00r.com/tutorial-downgrade3g

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=22652

ale rozhodne na fore je kopec aktualnych veci ako viewtopic.php?f=96&t=24789&p=415467&hilit=ipad+baseband#p415467
mozno aj viewtopic.php?f=96&t=58653&p=546435&hilit=ipad+baseband#p546435

alebo ako som povedal, pockaj, niekto sem casom pride a potvrdi ti aktualny postup. Ak nemas cas, tak cakaj, nemusis opakovat, ze v diskusiach si zmateny. Preto mame sekciu NAVODY a v nej by mali byt hotove navody. Ak tam nejaky nie je, ked vyriesis svoj problem, mozes nam ho tam napisat ako navod.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

revenant

Re: Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od revenant »

Děkuji za odkazy, určitě je prostuduji. Je tady hodně lidí, co tomu rozumí a s něčím podobným se už setkali a mají něco odzkoušeno. Proto jsem se ptal odborníků, jelikož přesně nevím, co ani hledat. Jakmile dám Iphone do kupy, určitě napíšu, který byl nejlepší a snad pomůže více uživatelům, laikům, jako já. Nikdo chytrý z nebe nespadl. Doposud jsem používal Samsungy a také radil uživatelům, jelikož ty zkušenosti z reálu jsem měl. Ale děkuji ti za ty odkazy. Aspoň něco, od čeho se můžu odrazit a vím, že jsem na správné cestě.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Chyba 1015 jailbreak

Příspěvek od rony »

preto ti hovorim cakaj. ja k hentomu neviem nic povedat, nikdy som to nerobil
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět