Dotaz ohledně zkušeností s JB a Iphonu 5, 6.1.4 verze

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
flippy100

Dotaz ohledně zkušeností s JB a Iphonu 5, 6.1.4 verze

Příspěvek od flippy100 »

Ahoj nikdy jsem si na Iphonu JB nedělal ale moc bych chtěl. Pročetl jsem hodně diskusí článků a podobně a zní to skvěle ... Všichni říkají paráda super funguje, vidím výsledky bomba ale kamarád měl dáávno už iphone 3 a ten se mu uplně nezkutečně posral, zasekal se mu že plynule neprejizdel mezi plochami a podobně ... Proto prosím o radu nebo jestli máte zkušenost a jakou.

Na závěr ještě dotaz Pokud vyjde kompatibilní JB na verzi 6.1.4 a já si to jailbreaknu ... Jak na aktualizace telefonu ? Neaktualizovat nebo ano mobil aktualizovat ale hned po tom i JB nebo jak to prosím funguje ?

Převelice děkuji za odpovědi a vím že to tady jednou možná na foru někdo psal ale já tu čtu už hodinu v kuse a pořád mi to tak nějak na 100% neni jasný a jasný to chci mít než abych si zku.vil hračku za 20 Tisíc díky :)

Gylly
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 144
Registrován: ned říj 10, 2010 9:25 am

Re: Dotaz ohledně zkušeností s JB a Iphonu 5, 6.1.4 verze

Příspěvek od Gylly »

No, od iPhonu 3G už uběhla nějaká doba a s tím i hardwarové vybavení, takže se sekáním iPhonu 5 s jailbreakem se vážně neboj. Ohledně aktualizace, pokud někdy vyjde JB na iOS 6.1.4, tak po jailbreaknutí tohoto softwaru určitě neaktualizuj. Ztratil by jsi tím svůj jailbreak. Musíš vždy čekat, než vyjde Jb na aktuální verzi iOS.
______________________________________
iPhone 6 | black | 16GB | iOS 9.3

Odpovědět