iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
F_r_e_d

iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od F_r_e_d »

Nedaří se mi aktivovat můj iP 4s UK T-mobile. Dle návodů vytáhnu českou sim včetně r-sim. Vypnu - zapnu iP, spustím diktafon a nahrávání, vrátím se na plochu, zasunu CZ sim spolu s R-sim do iP. Naskočí aktivace a měl bych se vrátit přes stavový řádek nahrávání diktafonu do aplikace diktafon a odtud na plochu a v nastavení-telefon zadat kód svého CZ operátora a tím aktivovat. Nicméně jakmile naběhne aktivace na iP, tak kliknutí na stavový řádek nahrávání diktafonu nijak nereaguje.

Někdo nějaká rada?

Díky

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od Merfi »

namiesto spekulovania s diktafonom,si radsej pozri starsie temy kde sa to uz riesilo
viewtopic.php?f=135&t=60363

F_r_e_d

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od F_r_e_d »

I když se mi to na poněkolikáté podařilo rozchodit, tak dlouho vyhledává síť a pak Žádná služba :(

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od Merfi »

Rsim nieje kompatibilna s kazdou sim operatora.Prave preto na odblokovanie pouzivam radsej gevey,ktore su niekolkonasobne spolahlivejsie

F_r_e_d

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od F_r_e_d »

Práveže mi to dva měsíce fungovalo. Pak z ničeho nic se mi nedalo dovolat. Já jsem volat mohl. Udělal jsem tedy restore na 6.1.3 a už jsem to nerozchodil.

Jakou sim tedy přesně objednat pro bezproblémový unlock a aktivaci? Gevey ultra S V2.02?

Děkuji

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od Merfi »

aj rsim funguje s v6.1.3,ale gevey je jednoduchsia a spolahlivejsia.A ano 2.02

F_r_e_d

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od F_r_e_d »

Ovšem pokud aktivuju ip simkou původního operátora, na r-sim nastavím kód nového CZ operátora,vypnu, zapnu, vložím r-sim s cz simkou, tak to chce znovu aktivaci, ale v pozadí jde vidět že se signál chytl.

Pokud to udělám stejně a na r-sim nastavím kód původního UK operátora, tak sice s telefon pak s CZ simkou aktivaci nechce, ale nechytá se signál.

Nějaká rada?

Díky

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od Merfi »

Skus najskor vybrat operatora z ponuky rsim a ak nejde,az potom manualne 7miestnym imsi.
Ja by som urobil restore a skusal..ak nepomoze,tak kupa gevey

MareeqGTI
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 02, 2010 10:57 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od MareeqGTI »

Ale ty prece nikde nezadavas IMSI cz operatora? Musis zadat IMSI operatora na kteryho je ip blokovanej.

Alespon me to tak funguje na ip5 s Rsim7

F_r_e_d

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od F_r_e_d »

testuju a poříd nic. bez signálu...
ještě mi teď jeden prodejce z allegra nabízel x-sim, že je spolehlivější než gevey a to včetně aktivace. Jaký na to máte názor?

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od Merfi »

Nemal som este Iph 4s,ktory by som nevedel aktivovat a odblokovat s Gevey.Na rozdiel od rsim,tak naco skusat nieco ine,ak gevey urcite funguje?
A ako spravne poznamenal MareeqGTI.Nikdy sa nezadava imsi operatora,na akeho ten telefon chceme odblokovat,ale imsi operatora,na ktoreho je telefon blokovany.Treba si uvedomit,ze gevey ma telefon "oblbnut"a ten si ma "mysliet",ze je tam sim karta operatora na akeho je blokovany.

F_r_e_d

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od F_r_e_d »

Dnes dorazily Gevey sim a na dvou 4s s různýma zahraničníma operátorama naprosto bez problému včetně aktivace. Díky moc. Už jedině Gevey.

P.S.: Hláška o tom, že byl iphone odemknut, která se zobrazuje po každém zapnutí ip se nedá nějak zrušit?

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od joxerveliky »

Mám dotaz, tu Gevey ultra S V2.02 je možno objednat jakoukoliv? Na ebayi jsou totiž v rozmezí 10-55 dolarů? Nebo prosím o tip, kde jste objednávali? Mám iPhone 4S bloklý na rakouský Orange. Díky.
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

pcbuh
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:34 am

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od pcbuh »

Také by mně zajímalo kde koupit nejlépe v ČR.

Mám iP 4s s 6.1.3 blokován na Austria Hutchison tak doufám že by to šlo :)
Děkuji

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: iPhone 4s aktivace r-sim 5+

Příspěvek od joxerveliky »

U nás, jako kdyby to snad nikdo nenabízel a když už, tak za nehorázný peníze. Nakonec jsem objednal přes ebay z USA za 10dolarů i s poštou, tak doufám, že dorazí co nejdříve. Kdyby se to povedlo, tak jich objednám víc. Podle všeho by měl jít odblokovat jak rakouský Orange, tak i Hutchison.
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

Odpovědět