iP5 neprihlasi sim

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

iP5 neprihlasi sim

Příspěvek od Kukin »

Cau vsichni - po instalovani a odinstalovani aplikace - naposled pri IcabMobile(nabehla mi a hned jakoby spadla-tudis odinstal), jsem restartoval telefon a uz mi nechce nacist sim - jakoze me to nevyzve at zadam PIN atd(predtim pomohlo vytocit operatora a vyzvu to udelalo hned na pin), ani hard reset nepomohl - predtim mi to taky udelalo - nejake restarty atd a jelo to - ale ted uz nad tim sedim nejakou hodku a stale nic . Nakonec jsem zkousel Obnovit nastaveni site - ale naskoci mi jabko, pod tim nejake zobrazeni prubehu a potom uz ale jen cerna obrazovka a nic ) a jen pres hard reset se mi pak podari iP zapnout) - vypada to ze se to obnoveni ani nedokonci :-( nevite nahodou jak by to mohlo jit bez nutnosti obnoveni iP pres iTunes(jelikoz na 6.1.3. ani JB nebude)? nejde treba v iTunes nejak obnovit sit - pres iTunes jsem nic nikdy nedelal a tak se v nem skoro vubec nevyznam.. dekuji. jinak jak jsem uvadel tak mam iP5(koupen u Tmobile CZ), iOS 6.1.2. a evasion JB 1.4.
Ps.: podle me neni problem v HW - jen to na necem, co se SW tyka drzi.
Dekuji
Naposledy upravil(a) Kukin dne pon dub 08, 2013 10:46 am, celkem upraveno 1 x.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

Příspěvek od ls8 »

DFU, restore a nedělat JB.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

Příspěvek od Kukin »

Jako me se iP prihlasi na iTunes, i ho zapnu, jen s tou sim je problem.. hledam nejake reseni, kde bych nemusel obnovovat pres iTunes nebo DFU, vis..
Rad bych JB totiz, pokud to bude mozne jeste v mem pripade :-(

neni treba nejaka moznost prehrani celeho JB? pripadne co by se stalo, kdybych na JB zarizeni aplikoval opet JB?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

Příspěvek od Metalgirl »

Vytáhnout a znovu zasunout SIM kartu jsi zkoušel? Zkus vypnout iP, vysuň SIM kartu, zasuň a znovu iP zapni. Neinstaloval jsi předtím nějaký tweak ze Cydie, který to může způsobovat?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

Příspěvek od Kukin »

i s tou sim jsem to zkousel - nekolikrat - a stejny problem, i od pritelkyne jsem tam zkousel davat sim a nic - mam za to, ze jak jsem daval tu obnovu nastaveni site, tak ten prubeh ani nedojede dokonce a pak nic - ze by mel dojet dokonce a telefon asi zrestartovat a mel by najet ze.. jakoby se to primo v tom nekde seklo vis.. jinak posledni vec kterou jsem instalovat tak to byl ten icabmobile, ktery mi stejne nejel, tak sel hned pryc.

kvasimodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: úte pro 29, 2009 9:44 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

Příspěvek od kvasimodo »

Tak to uz asi jedine to restore . Bud budes mit iPod s jailbreakem ,a nebo iPhone 6.1.3 bez jailbreaku .Nic jineho s tim uz asi nenadelas .

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: iP5 neprihlasi sim

Příspěvek od Kukin »

No tak jsem to nechal den, dva tak, potom par restartu a obnoveni site a nakonec vysledek - jede to :) mam radost, ze to sice jede a mam JB, ale radsi bych byl, kdybych mel zjistenou pricinu problemu. Jinak vsem dekuji za postrehy a podobne.

Odpovědět