Padanie Iphonu 5 pri príjmaní hovoru

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
efsko

Padanie Iphonu 5 pri príjmaní hovoru

Příspěvek od efsko »

Dobrý den , prosim vás mám problem s padaním Iphone 5ky 6.1 jailbreak pri príjmaní hovoru . Myslel som si ze som to vyriesil odstranenim SBSetting , pretoze ked mi niekto volal zacalo mi to blbnut a raz zazvonilo a hned vyplo na ciernu obrazovku a jablcko ako ked sa zapína a napisalo exit safe mode , dal som restart springboard a nabehlo normalne a zase ked niekto volal to spravilo a dokola to isté. Tak som ju zmazal od vtedy dva tyzdne nic no dneska sa mi to stalo zase. ale uz nenapise restart spring board ale iba da ciernu obrazovku s uvodnym jablckom aplle. musim spravit hard restart a potom nabehne vsetko ok. Prosim vas kde je problem ? dakujem pekne

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Padanie Iphonu 5 pri príjmaní hovoru

Příspěvek od Metalgirl »

Problém nenajdeš, může to způsobovat jakákoliv aplikace ze Cydie. Nejlepší je provést čistý restore bez obnovení nastavení. A vše pěkně od začátku a hlavně, neinstalovat kdejakou věc ze Cydie.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

dominoSaxo

Re: Padanie Iphonu 5 pri príjmaní hovoru

Příspěvek od dominoSaxo »

Používaš iCallAnnounce??? mne presne toto robilo na IP4 6.1, ked mam zapnutý tichý režim a niekto mi vola ... sa mi zda že už bola v cydii akutalizacia na to, a zatial mi to nerobí , uvidim ako ďalej

Odpovědět