rozne errorove hlasky

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
iLovecraft

rozne errorove hlasky

Příspěvek od iLovecraft »

Uff...
Takze, na nedavno zadovazenom iPhone 3G (rovnaky model mi crashol) a zisteni, ze je tam iOS 3.1.3 (baseband 05.12.01) , som optimisticky chcel urobit upgrade na osvedcenu verziu 4.0.1, nasledne Jailbreak + Unlock, nakolko je iFon bloknuty na niekdajsi T-M a ja tam chcem mat O2.
Lenze, pri kazdom pokuse o update mi iTunes vyhodi error 3194. Skusal som aj Fix, ktory je tu na fore. A tak som sa napokon rozhodol skusit Custom FW, vybral som si konkretne tento --> iPhone 3G: iOS 4.2.1, jailbreak, hacktivace, bez updatu basebandu, kedze okrem JB potrebujem potom urobit znova aj Unlock.
Pruser je, ze v tomto pripade som dal iFon do DFU modu (cierny screen) a isiel urobit restore s Custom FW. Uz-uz som si myslel, ze to bude v pohode, ked to cele pre zmenu vyhodilo error 1600. Viem, ze tu na fore je rada aj ohladne tohto problemu, ale podotykam, ze som to skusal a konkretne aj teraz mi to zase vyhodilo 1600.
Uz si s tym fakt neviem dat rady, s**iem sa s tym uz vyse tyzdna a vysledok absolutne ziadny. :x

EDIT: Uz len podotykam, ze som vyskusal (najma v suvislosti s error 1600) rozne USB porty + dva odlisne USB kable, takze tipujem, ze v tom nebude problem.

EDIT2: Medzicasom som sa snazil vyskusat vsetky finty, ktore tu boli spominane v suvislosti s error 3194, ako i kopec dalsich postupov a stale nic... Uz som z toho fakt sialeny :evil:. Vobec nikomu na tomto fore nenapada, kde by mohol byt pes zakopany?

EDIT3: Paneboze, az teraz som sa viac zacal zaoberat tou SHSH problematikou. Spustil som TinyUmbrella a ked som chcel ulozit SHSH zalohu, tak mi server Cydie vyhodil hlasky, ktore vsetky FW tam uz skratka nemozem dostat. Zacinam mat dojem, ze jedina sanca bude prejst az na verziu 4.2.1, akurat tam uz asi unlock neurobim :no:

EDIT4: Fajn... zasiel som do Telekomu a nechal iFon 3G odblokovat, takze uz nemusim riesit Unlock. Tym padom som iDevice upgradol uz bez hlasky 3194 na verziu FW 4.2.1. Vsetko prebehlo bez problemov, az na jednu malickost, ktoru ked tak nacrtnem staby novu temu... Kazdopadne, tento topic mozete kludne uzamknut...

Odpovědět