Provest aktualizaci iOs pred JB???

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od Kukin »

Zdravim - chystam se udelat JB na svem zarizeni a chtel jsem se zeptat - mam stale iOs 6.0.1 a jestli je lepsi(vyhodnejsi) pred JB udelat aktualizaci na 6.1 ( jestli to ma nejaky prinos), anebo tam nechat ten stary a JB provest na jeho zaklade? Jedna se mi o to, ze aktualizace by mela byt krok kupredu,ale ne vzdy tomu tak je :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od rony »

urob presne to, co hovori navod.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od Kukin »

Ano navod rika, at updatuji na iOS od 6.0 a vyssie, ale to mi moc nepomohlo k tomu, zda update na vyssi je k necemu prinos pred JB nebo ne, pokud me chapes... Iphone 5 je sice me prve zarizeni tohoto typu a je tu vse pro me uplne nove, ale pri tom jak vychazel nejaky update tak mel nejake klady , ale i zapory - a o to mi jde v teto veci jen, zda-li se vyplati update na 6.1 nebo ne, co se tyka rychlosti, vydrze apod. anebo zustat radeji na 6.0.1

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od Metalgirl »

Klidně updatuj, s iOS 6.1 nejsou nějaké výrazné problémy na iPhonu 5. Sama jsem žádné nezaznamenala. Spíš neinstaluj ze Cydie každou krávovinu, některé věci nejsou ještě s iOS 6 kompatibilní a některé se nesnesou s jinými a dělá to pak problémy.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od Kukin »

Dobra, dekuji, jeste predtim to cele obnovim at je to vse jak nove a bez nejakych dalsich starych blbosti,ktere tam mam a jdu na to a ze Cysie toho moc instalovat asi nebudu, uz jen jak jsem ji videl na videu, tak budu mit co delat s tim, abych tam neco vubec rozchodil a budu travit asi dost casu na forku ctenim ruznych temat co a jak delat :) ale jinak dekuji za pomoc zatim

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od ABAB »

Já od iOS 6.1,pociťují slabší WiFi příjem na iPhonem 5 a baterka mi vydrží méně. Já bych zůstal na iOS 6.0.1 Stejný problém má i kamarád.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od Metalgirl »

Ach bože, ty vaše menstruační problémy pořád (tím myslím ty vaše pocity z baterie). :D Nemám problém ani s jedním, to je zvláštní.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od ABAB »

Před iOS 6.1 skoro dva dny dnes cca 1 den. Ze Cydia pouze SBsettingstam mám. Restore jsem dělal už 2x.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od Kukin »

Tak s baterii jako tak problem moc nemam, pokud teda neustale nehraju hry atd ale s wifi mam problem vcelku ted se mi zda, chytam mene siti a s mensim signalem, nez treba pritelkyne,ktera ma taky iP 5 akorat 16gb ver, a dalsi vec, mam doma otevrenou wifi a kdyz jsem chtel stahnout Asphalt 7 a ani jednou se mi to nepodarilo, pokazde napsalo nejakou chybu, ze to neni mozne z Appstora stahnout a furt dookola a to jsem to zkousel asi 4x, vcetne 2x pres noc(stahovalo to v hodinach),pak jsem to zkusi na pristroji od pritelkyne a ta to stahla bezproblemu a to jeste ze nekolik malo desitek minut, tak fakt nevim.
Vim ze to sem nepatri sice,ale vcera jsem zalohoval kontakty(jen kontakty pres iTunes) pres outlook, nevim zda li to ma s tim co delat,ale ted jak otevru kalendar, tak tam nemam takove to "plusko"abych mohl pridat upominku a vubec netusim jak jsem to mohl nejakym zpusobem provest :(

endva3
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 118
Registrován: čtv pro 11, 2008 8:20 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od endva3 »

Ja osobne tiez pocitujem od ios 6.1 slabsiu vydrz baterie. s 6.0 a 6.0.1 to bolo lepsie. A niesu to len pocity ale je to fakt ;)

Kukin
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 06, 2013 2:56 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od Kukin »

mno tak uz jsem udelal up na 6.1 tak se uvidi, i JB. Jinak co jsem se bavil s kamaradem, tak mi rikal svuj postreh, ohledne baterie,ale ze by to melo byt spis po tom, co provedl JB, tak se mu rapidne stav baterie zmenil, ale ze by mela byt nejaka oprava snad, tak uvidime..

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od ipho4S »

Kamos na 3GS ma ten isty problem s wifi a menstruacny problem s baterkou.. :D
Takze ja by som na 6.1 zatial nesiel.. :)
Naposledy upravil(a) ipho4S dne ned úno 17, 2013 7:11 pm, celkem upraveno 4 x.
iPhone 8 plus 256GB

TomXasS
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: sob čer 26, 2010 9:02 pm

Re: Provest aktualizaci iOs pred JB???

Příspěvek od TomXasS »

Wifi signal sa aj mne zda slabsi ... Avsak pouzivam Wifi booster z cydie takze je to po jb ok
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi

Odpovědět