Unlock pomocí T-Mobile.de

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Micus

Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Micus »

Zdravím, pročetl jsem si celé vlákno factory unlocku a stranky ohledně teto problematiky pomocí google.com. Momentálně mám iphone 3GS blokovovaný na T-Mobile UK. Chtěl jsem udělat Factory unlock pomocí http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2013/02 ... operatora/, jak to tady někdo zminoval. Postupoval jsem přímo podle návodu na zmíněné stránce, číslo jsem napsal ve formátu: 420-7xyz...., udělal jsem správně? A jak zjistím, že iPhone je již odblokován? Ať nemusím stále provádět Restore... Iphone nemam ani aktivován, poněvadž CZ sim to nelze po Restoru. Jen dodám, že iPhone je Warranty Expired a na T-Mobile.de mi to oznámilo, že unlock je možný.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Merfi »

Strcis donho kartu ktora pred tym nesla a aktivujes cez kabel,alebo wifi.Restornut ho uz nemusis

Draken08
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 203
Registrován: čtv črc 12, 2012 1:59 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Draken08 »

Zaujimalo by aj mna či tento sposob funguje a hlavne či funguje na iPhone 4.
ObrázekiPhone 6S 128GB Space Grey iOS 10.3.3 giffgaff UK
ObrázekiPhone 5 16GB Black iOS 10o2 SK
ObrázekiPhone 5 16GB White iOS 8.1 from UKo2 SK
Macbook Pro 13 2015

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Merfi »

Ano funguje.Ale funguje iba na cistom sw.Ak tam mas JB,tak itunes rozozna,ze je aktivovany a nebude ti ho vediet odblokovat

gabriel30
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: pát úno 18, 2011 10:30 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od gabriel30 »

ja som to skusal na iphone 4 aj na 3gs, lock na O2 uk a ani jeden mi neodblokovalo. Dokonca na napisani imei mi tam nahodilo ine verzie telefonov. Mam 16gb a na tej stranke mi ukazovalo 8gb co je podla mna cele zle.
iPhone 6 Plus 128gb Silver, iPhone 5s Gold, iPhone 3GS Black, MacBook Pro 13" 2012 unibody, MacBook Air 13'' 2012
'' I love good, I love Apple ''

Micus

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Micus »

No, mi to píše, že je unlock možný, dokonce se i trefili do velikosti paměti, číslo píši ve formátu 420-73... ale stále nic. Třeba dělám chybu v zadávaní čísla, možná má být jiný formát, každopádně jsem jim napsal email na technickou podporu, tak čekám a následně dám vědět.

codlx
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: úte srp 03, 2010 1:36 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od codlx »

Tak Micus, co jsi zjistil???

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Psychos »

poradte nekdo...postupoval jsem podle navodu a zasekl jsem se u toho zadani jmena a tel.cisla...nechce mi to vzit tel cislo ?? mam se nejak pres to dostat nebo uz byl pozadavek odeslany ?? pise mi to ze unlock je mozny a zdarma

screen :Obrázek

koldaci
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 146
Registrován: stř dub 02, 2008 3:25 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od koldaci »

Kdysi jsem taky odblokovával na tmobile.de a myslim, že číslo bylo ve formatu 00420-1234546789 :-)
iPhone 5s 64Gb Silver/Gold fw iOS 7.0.4
iPhone 5 32Gb White fw iOS 7.0.4
iPad Air 128Gb3G Black fw iOS 7.0.4
MacBook black 2,4 Mhz 4 GB RAM 500GB HDD OSX Lion 10.7.
Pokud něco nevíš zkus nejdřív hledat tady[/size]

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Psychos »

dik na tohle cislo uz to slo,ale asi sem neuspel...napsalo to tohle : Die Daten wurden NICHT erfolgreich übermittelt.

koldaci
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 146
Registrován: stř dub 02, 2008 3:25 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od koldaci »

To Psychos: Jestli umim trošku německy, tak mi z toho vychází, že nebylo předáno k dalšímu zpracování :-)

Sorry samozřejmě, že nebylo to já jen neumim psát :-)
Naposledy upravil(a) koldaci dne pát bře 01, 2013 5:16 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5s 64Gb Silver/Gold fw iOS 7.0.4
iPhone 5 32Gb White fw iOS 7.0.4
iPad Air 128Gb3G Black fw iOS 7.0.4
MacBook black 2,4 Mhz 4 GB RAM 500GB HDD OSX Lion 10.7.
Pokud něco nevíš zkus nejdřív hledat tady[/size]

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Psychos »

to sem taky myslel ale nejak me tam mate to velke NICHT...to bych rek ze znamena ze NEbylo předano

Micus

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od Micus »

Zdravím, zjistil jsem prakticky nic. Mi na telefon normálně psali, že je odblok možný, nicméně se stále nic nedělo. Někteří mi údajně říkali, že telefon musí být zakoupen v Německu, ale to se mi nějak nezdá. Navíc pokaždé čekat 72 hodin je celkem dost dlouhá doba, zkoušíte-li to 3x a více. Pokud se to někomu povede, tak budu jen rád, nicméně o tom bohužel pochybuji. Zkusil bych to ještě osobně v Německu u Operátora, ale ne každý tam má cestu.

Závěrem bych doplnil, že je svůj telefon vyřešil nejlevnější cestou - Jailbreakem. Hrál jsem si s iPhonem celkem dlouho, googlil jsem návody týden v kuse a zkoušel. Nakonec pomohl downgrade basebandu, nasledný iPad ios, iPhone ios, upgrade firmwaru (aplikace podporují většinou ios 5 a více), a softwarová aktivace.

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od aschi »

Tak ja som to skusil, telefon je od slovenskeho tmobilu a dal som to oblokovat, vsetko to preslo az na to ze pisalo ze nesedi cislo, lebo som dal slovenske. Robil som to v stredu vecer a stale nic. Trva to 72 pracovnych hodin alebo normalnych? A fungovalo to uz vobec niekomu?

martes25
Host
Host
Příspěvky: 138
Registrován: čtv zář 16, 2010 2:37 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od martes25 »

skúšal som to na iphone 4 telekom SK a prešlo mi to celé ,, číslo som si vymyslel to tam nie je podstatné ani ,, a napísalo že údaje su predané applu a že bude odblok do 72 hodín ,,, ale ani neskôr sa nič nedialo takže som nakoniec skončil pri tom že som išiel do telekomu a tam mi to za minútu a 3,90eura odblokovali ... teda ,, len opísala imei do PC a na druhý deň som skúsil sim iného operatora pripojil k itunes a už vybehla ta tabulka aktivoval sa a hotovo. :)
Happle - Nokla - Mrkvosoft

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od aschi »

no ja som to povodne chcel spravit tak isto, lenze ked som prisiel do tmobilu tak mi tam povedali ze nie je mozne odblokovat moj telefon lebo to cislo na ktore bol brany sa prestalo pouzivat a tym padom neskoncila viazanost. Sestra ho chce pouzivat v Prahe ale ako tak pozeram nepojde to

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od dalzap »

T-mobile svk jde nicmene za penize

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od aschi »

Ano viem, ale su ochotni to odblokovat az ked skonci viazanost. Inak nie

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od dalzap »

Jde to i ve vazanosti ale je to drahe no

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od aschi »

skoda no

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od rony »

no ulakomil si sa na iphone, ktory bol zdanlivo lacny a uz sa ti nevidi doplacat pre teba dalsiu drahu sluzbu no. tak nejaky cas sice mas iphone ale nanic no. :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od aschi »

ja som sa na iphone neulakomil, dva roky som ho pouzival na tmobile a teraz som dostal 4S. Chcel som dat moj stary sestre ale je blokovany na tmobile tak nerob unahlene zavery :-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od rony »

tak ho daj oficialne pdblokovat

v mojom pripade to nebol unahleny zaver, len ty si nedal informaciu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od ipho4S »

Aschi ked mas IP dva roky tak chod do tmobile nech ho odblokuju.... moj je tiez blokovany.. :(
iPhone 8 plus 256GB

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: Unlock pomocí T-Mobile.de

Příspěvek od aschi »

neda sa, lebo bol brany na ine cislo a to sa potom prestalo pouzivat. Bol som v tmobile a mi povedali ze sa neda odblokovat, lebo na tom cisle ako keby neskoncila ta viazanost, lebo sa prestalo pouzivat takze mi nevedia pomoct

Odpovědět