Brick, ipad mini nelze nic dělat

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
joker0cz

Brick, ipad mini nelze nic dělat

Příspěvek od joker0cz »

Tak jsem se těšil že si konečně vyzkouším jailbreak na ipadu mini, no, nainstaloval jsem ho na fw 6.0.1 a vše ok. Používal jsem ho nějakou chvílu, ale rozhodl jsem se, že by bylo lepší kdybych měl iOS 6.1 (blbé rozhodnutí, najivně jsem si myslel že je toto ošetřené).

Tak jsem tedy zalezl do nastavení, obecné a spustil jsem aktualizaci ipadu. Naběhlo logo s progressbarem, načítalo se a potom to spadlo a zůstalo to tak jak je to v momentálním stavu, čili logo itunes s káblíkem naznačující abych ipad připojil k itunes..

Tak tedy jsem připojil, a itunes my rovnou nabídl recovery mode, tak jsem ho spustil, ovšem po nějaké chvíli mi naběhl dialog s tím, že nelze pokračovat error 3194. Samozřejmě jsem googlil, ale fix s hosts nefungoval.

Nevíte jak z toho ven?

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: Brick, ipad mini nelze nic dělat

Příspěvek od Zemlicka »

Co cez DFU nahrat 6.1 ktoru si itunes stiahne celu.Problem mozno bude ze si na jb zariadenie chcel hodit 6.1 cez OTA ale to je len teoria.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Brick, ipad mini nelze nic dělat

Příspěvek od BlazingUFO »

Dfu musi pomoct, na brick bolo vzdy treba porobit vacsie hovadiny, toto sa isto da zachranit
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

joker0cz

Re: Brick, ipad mini nelze nic dělat

Příspěvek od joker0cz »

Díky, ale samotné dfu nepomohlo, celé to bylo o shsh blobsech, v ipadu ofiko fw 6.1 ale jailbreak to přebíjel 6.01. Na tyhle věci je třeba umbrella, ta to naštěstí vyřešila :)

Když už se hackeři dostali tak daleko že mají pod palcem unixovou soustavu ios, tak by konečně mohli vymyslet už nějakej kvalitní interface, jailbreak si do ipadu už nedám.

Odpovědět