Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Pre všetky staršie verzie iOS.
2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od 2L8 »

Ja mam evasi0n 6-0-6-1 Untether 0.3-1 UIKit Tools 1.1.7, je to najnovsie? Lebo mne to stale nejde :(
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Electropunker
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 07, 2009 10:48 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od Electropunker »

Byt tebou udelam new JB..... je ted ve verzi 1.3 a vse slape jak ma.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od 2L8 »

Ale niekto tu pisal, ze urobil znovu JB a nepomohlo to.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

endva3
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 118
Registrován: čtv pro 11, 2008 8:20 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od endva3 »

Tak mne po pár dňoch prestalo opäť fungovať počasie...
Robil som nanovo jb 1.3. Všetko išlo v pohode. Po pár dňoch zrazu počasie nejde. (Nic som medzi tým nainštaloval ani z cydie ani inde)

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od benitoSVK »

Mám 6.1.1 a počasie bez problémov.evasi0n 1.3
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od FilemoniCZ »

me to taky nejde ale mi to jedno.. pokud by to mela byt cena za jb tak ji rad zaplatim.. navic tech programu na pocasi je dost

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od S474N »

Tak jsem si koupil petku, udelal jsem vse jako na ctyrce a Pocasi funguje. Takze je to opravdu magie.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

miquel
Host
Host
Příspěvky: 108
Registrován: čtv črc 02, 2009 9:22 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od miquel »

Neni to magie, taky mi to neslo s jb evasion 1.1 tak som dal restore, jb evasion 1.3 a uz ide vsetko.

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od FilemoniCZ »

myslim si spravne ze pokud udelam - backup pres pkgbackup, potom backup v itunes, potom restore 6.1 fw pak jb 1.3 a zase vratim ty zalohy ze vlastne o nic neprijdu? to pocasi me tolik nezajima spis me zajima zda jsem timto postupem schopny vratit telefon do puvodniho stavu

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od S474N »

No na iPhone 4 mi to nefunguje, na druhy ctyrce (me polovicky) to funguje. Takze magie to je porad.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

endva3
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 118
Registrován: čtv pro 11, 2008 8:20 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od endva3 »

Tak v piatok urobený restore nanovo následne jb evasion 1.3. Počasie išlo. Dnes večer prestalo opäť ísť. Pritom ráno ešte išlo na 100%. Nic neinstalované medzi tým.
Záhada :D

Pasis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 364
Registrován: sob čer 06, 2009 7:55 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od Pasis »

Stačí hard reset telefonu a počasí nejde. Ostatně ani klávesové zkratky.
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od S474N »

Takze po update petky na FW6.1.2 naskocil problem s Pocasim. Jak rikam, magie :-)
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od ABAB »

Tak dnes restore na iPhone 5 iOS 6.1.2 a JB. Počasí funguje.
Naposledy upravil(a) ABAB dne stř úno 20, 2013 7:43 pm, celkem upraveno 1 x.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od S474N »

Podarilo se mi to rozchodit, mam i navod, jak to poresit, ale bohuzel pry navod je nabadani k warezu (?!?). Vzhledem k tomu, ze respektuji rozhodnuti dotycneho moderatora, tak mohu poradit pouze soukrome.

[mod=rony]ale nie na tomto fore. Pokial mas naozaj odvahu poskytovat riesenia hlupym zlodejom, ktori su natolko tupi, ze potrebuju pomoct s tym, aby mohli dalej kradnut, nech sa paci ale kompletne na tvoje riziko. Nechceme aby si ako komunikacny prostriedok pri tomto pomahani pouzival toto forum. Pokial ti nedoslo PRECO nechceme, mozem znova vysvetlit.[/mod]
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od Metalgirl »

Ano, je to warez a jelikož kdo používá takovouto app, tak warezí a krade, takže je to warez. A dávat tady repo na danou warezovou aplikaci a ještě radit, že nainstalovat warezovou aplikaci zpět, no nezlobte se na mě, jak se ještě můžete divit? Nekraďte aplikace a počasí vám padat nebude!
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od S474N »

Metalgirl: jasne a kdo ma varlata a penis, tak je automaticky znasilnovac zen (protoze ma nastroj?), stejne jako kazdy majitel noze je vrah!

Mimochodem, kdyz uz si to tady nakousla, tak si rekla A a ja reknu B. Nikdy jsem nikoho nikde nenavadel na kradeni, to je individualni vec kazdeho, jak se k tomu postavi. To, ze si nekdo udela JB nebo neco nainstaluje, je taky jeho vec. To, ze je zde nejake slovo na blacklistu jeste neznamena, ze JE TO WAREZ! Neni, tak jako vlastnictvi noze nedela z cloveka vraha!
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od Metalgirl »

Aha, tak mi řekni, za jakým jiným účelem by si někdo instaloval app sync, když má jeden jediný účel. Můžeš mi jako vysvětlit, k čemu jinému daná appka jako slouží? Na ozdobu? Pro dobrý pocit, že ji má někdo nainstalovanou? Prosím, vysvětli jasně, k čemu jako jinému ta daná app je. By mě tedy zajímalo. Jaké má ještě jiné využití krom toho, že dovoluje člověku nainstalovat kradené aplikace. A proč by si ji jako člověk, tedy pokud nemá úmysl instalovat kradené aplikace, danou aplikaci do iDevice dával. Za jakým jiným účelem.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od S474N »

Metalgirl: ale vzdyt to je kazdeho vec, proc si to instaluje, nemyslis? Treba si chce nekdo vyzkouset nejaky program, nez jej realne zakoupi. Nebo se muze jednat o nejakeho developera, ktery si muze nasimulovat chovani sve aplikace pri nejake konfiguraci iPhone. Moznosti je spousta, ale ja bych se nerad poustel do jakychkoliv spekulaci.

[mod=rony]my nemame priestor na spekulacie: v pravidlach mame totiz jasno, temy spojene s warezom su zakazane.

Ak to chces obsirnejsie nech sa paci: Problem si sposobuju ludia, ktori si vedome nainstaluju jailbreak, co je potialto v poriadku, lenze vzapati si pri plnom vedomi nainstaluju warez podporu a v ten moment uz su mimo pravidiel. Ak sa dodatocne ukaze, ze za ich problem moze ich warezacka aktivita, tak chceme, aby isla z fora prec. Niet naozaj co riesit, ziadne vynimky, ziadne pseudodovody alebo ani ziadne "developerske" potreby - prepac, developer je clovek, ktory musi mat v hlave a dojde mu cim si sposobil problem.[/mod]
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od Metalgirl »

Mě je osobně jedno, na co si to kdo pro co instaluje, toho developera nevím, údajně jeho appku do iPhonu ani přes toto nedostane. Ale na tomto fóru se warez neřeší. Je to jasně v pravidlech fóra.

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Tu jde o to, že při vstupu na zdejší fórum jste souhlasili s nějakými pravidly fóra, každý z vás jste je odklikl s tím, že s nimi souhlasíte. Jedním z nich je, že tu je obecně zakázán warez. Jak jste se tady minulý týden chvástali, kdo všechno máte app sync nainstalovaný a že díky tomu vám nejde aplikace počasí, do jednoho byste už dávno měli mít BAN. App sync = warez. Tím, že jste souhlasili s pravidly fóra, máte je také respektovat a dodržovat. Ti, co tady řvete, že vám nejede počasí, v důsledku app sync, je váš problém, řešte si ho někde jinde a nečekejte, že fórum, které zde warez nepodporuje, dokonce ho i zakazuje, vám tady bude pomáhat s řešením problémů s app sync. A jelikož tento problém jasně souvisí s app sync, tak máte smůlu, pomoci se zde nedočkáte. To je moje poslední poznámka k tomu. Kdo ji nebude respektovat, bohužel, bude muset být v souladu s pravidly vykázán. Dál už není o čem diskutovat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Aplikace počasí padá po jailbreaknutí Evasi0n

Příspěvek od Barberry.pha »

Bylo to receno jasne,srozumitelne a strucne.

LOCK
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Zamčeno