ERROR: Hmm...restore failed (-205)?!

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Ginobili

ERROR: Hmm...restore failed (-205)?!

Příspěvek od Ginobili »

Ahoj lidi. Jsem už uplně nešťastnej. Vyzkoušel jsem všechno. Mám Iphone 4S 16GB dnes upgrade na 6.1 i po restoru mi evasi0n hlásí tuto chybu ERROR: Hmm...restore failed (-205)?! zámek mám vypnutej jedinej zámek ještě co mám je na sim kartu. Stáhl jsem evasion už asi 5x z různých mirrors a stále nic. Budu rád za každou radu zkoušel jsem už opravdu vše co znám a co jsem se zde dočetl. Na googlu mi to najde asi 3 odkazy na tuto chybu z toho jeden je jen rozsypanej čaj a na zbylých dvou žádné info.
Ještě jednou děkuji za jakoukoli reakci...

[mod=Metalgirl]Změň si ten název tématu, aby byl normální a bez těch blbůstek jako error velkým písmem, hmmm, pár teček, otazník a vykřičník. Dokud tak neučiníš, lidé ti v tomto vlákně nebudou odpovídat.[/mod]

Já se ti omlouvám, ale když je to přesný název erroru tak jsem myslel, že to bude v pohodě aby si každý všimnul, že je to zrovna tenhle error.
http://2i.cz/cbb4a78d5e

Ginobili

Re: ERROR: Hmm...restore failed (-205)?!

Příspěvek od Ginobili »

Muzete mi nekdo z moderatoru rict co se tu po me chce? Zverejnim presny nazev chyby a mam si to upravit? I po zverejneni obrazu teto chyby se nic nedeje? Jinak asi OT ale problem jsem vyresil takze to klidne smazte.

Odpovědět