Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
tunrys

Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od tunrys »

Dobry,mam problem...mam IPhone 4s,ktory mi zatial fungoval na 5.1.1 na gevey karte,no bol v oprave pre display a nejaky snazivy debil tam nahral rovno novy ios6 a gevey prestala ist.Tak som kupil r-sim7,ked spravim vsetko ako mam,tak mi vyhodi mojho operatora aj 3G ukaze ale nemam ziaden signal,alebo pripadne vyhodi ze chce aktivovat zas...viete mi nejake help?

Iphone je blokovany na rakuskeho THREE.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od Merfi »

Pisal som ti sms,ale si nedostupny a na mail si neodpovedal
Tvoj problem je ten,ze po vybere operatora si logicky daval stredny vyber iphone4s gsm
Ten nedaj a daj vrchnu(prvu) moznost

Paul T
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 263
Registrován: pon říj 24, 2011 3:32 pm

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od Paul T »

Zdravim me to dela to same ale r sim5+
nevite cim to je?
Diky
iPhone Xs max 64 GB SG
iPhone 6 PLUS 64GB SG
iPad PRO 12.9 32GB SG
iPad 4 32gb 7.1.2
iPhone 4s 16GB -prodán
iPhone 3Gs 32GB -prodán
iPhone 3G 8GB -prodán

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od Merfi »

Rsim5+ sa da sice aktivovat tazsie ale da sa.Ako prve mne nesla 2g karta.Uplne bezproblemova bola 3g karta Telekom.O nieco horsie isla aktivovat Tesco a O2 idem skusit zajtra.
Aktivovany 4s vypnes,vlozis do neho rsim s kartou co tam ma zostat,v mojom pripade Telekom,samozrejme s vyp.pin kodom.Vojdes do nastaveni,telefon a pockas,kym sa neukaze aplik.menu.Tapnes na "4s...3g" zadas sedem miestny kod operatora,na akeho je telefon blokovany.Hodi ta do menu "prijat",to potvrdis,pockas kym zacne hladat siet,alebo kym v lavo hore neuvidis ziadna siet a hned vypnes telefon.
Ze si to urobil spravne zbadas pri vypinani telefonu.Ak je to zle,vypne sa rychlo.Ak je to spravne,vypne sa o nieco dlhsie a bude to na disp ukazovat "rotujuce koleso"
Zapnes a do 1-3 min mas signal

Paul T
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 263
Registrován: pon říj 24, 2011 3:32 pm

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od Paul T »

Ja v te sim aplikaci 4s....3g nemam jen par radku kde je na konci cdma a pak carrier mode1 a pod tim carrier mode ios6.Jeste jsem zapomnel uvest ze to je jiny ip nez v profilu. IP 4s 6.0
Dam tedy carrier ios 6 tam je vyber operatoru tapnu na can tel pak se objevi hlaska ze mam potvrdit a vyp-zap telefon. Kdyz se zapne vidim t-mobile CZ ale zadna carka signalu
iPhone Xs max 64 GB SG
iPhone 6 PLUS 64GB SG
iPad PRO 12.9 32GB SG
iPad 4 32gb 7.1.2
iPhone 4s 16GB -prodán
iPhone 3Gs 32GB -prodán
iPhone 3G 8GB -prodán

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od Merfi »

Ak mas rsim5 tak uplne spodny riadok je 2g a riadok nad nim je 3g.
je to tam takto
EDIT IMSI(ios6)M2 3G
EDIT IMSI(ios6)M2 2G
Doplnene:takze Sk O2 som s rsim5+ nerozbehol ani ja.Ten isty problem co popisujes.Signal ano,ale bez palicky.S Gevey uplne v pohode vzdy do 2 min a s akoukolvek sim operatora

quadko

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od quadko »

Zdravím mám podobný problém tak ako bol popísaný hore ale nejsom taký strašný znalec iphonov teda nebol som pokým sa mi nestal tento problém kúpil som iphone blokovaný na ani neviem akého operátora ale bol tam 5.1.1 telefón na gevey karte v pohode fičal bez problémou išiel ale keď som prišiel domov spravil som restore celého iphonu, ale kedže akurát v teň deň vyšiel 6.0 tak som to hneď aj aktualizoval na 6.0 a tým pádom mi to všetko prestalo ísť čiže teraz hľadám riešenie že ako nato ale písal som si z jedným típkom a ten mi povedal že keď tam chcem dať novú gevey na 6.0 že telefón musí byť ajtak aktivovaný ja ho používam zatila iba ako iPod a stále hľadám riešenie najlepšie by bolo zistiť na akého operátora je blokovaný ale ani to neviem ako

Vopred Ďakujem za pomoc

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od Merfi »

Dotycna osoba nic o Gevey nevie,alebo ta klamal.Nieje to pravda.Dokonca aj verzia 6.1 ide aktivovat a nasledne odblokovat cez Gevey sim
Posli mi do pm t.c,vysvetlim ti ako to aktivujes a odblokujes

sv4b0ss
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: čtv úno 16, 2012 11:43 am

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od sv4b0ss »

Dobrý den,
netušíte náhodou někdo když mám Ios 5.01 a rsim 3 ultra S jestli jí budu moc použít i když updatuju na 6.1? díky za odpověd

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Iphone 4s 6.0.1 R-sim7

Příspěvek od Merfi »

Nie,nepojde.Budes potrebovat rsim5

Odpovědět