Iphone 3G iOS 3.1.3 BB 06.15.00

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
pipos

Iphone 3G iOS 3.1.3 BB 06.15.00

Příspěvek od pipos »

Ahoj, mám Iphone 3G iOS 3.1.3 BB 06.15.00.
Dříve tam byl jiný SW, ale já ho aktualizoval přes iTunes. Aktualizace se nezdařila a já se musel snažit tam všemožně nahrát jiný.

Podařilo se mi tam nahrát přes iREB-r4 SW 4.1.2 ale pak mi zůstal neodblokovaný a v iTunes mi to hlásilo, že nemám telefon odblokovaný pro tuto SIM.

Pak jsem našel další návod a přehrál jsem SW pomocí sn0wbreeze na 3.1.3. Teď mi telefon normálně funguje, ale stále asi není odblokovaný, protože nemůže najít síť. Zkoušel jsem udělat unlock přes blacksn0w, ale to se mi telefon jen sekl a už nešel nastartovat.

Pomožte mi prosím tím, že mi buď poradíte odkaz na nějaký návod a nebo mi napíšete návod, jak tento telefon přesně zprovoznit.

Věřte mi, že bych sem hned nepsal, už týden se přebírám různými návody, ale nevím si rady.

Předem moc děkuji za rady a doufám, že se mi telefon podaří díky vašim rádám co nejrychleji rozběhnout.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Iphone 3G iOS 3.1.3 BB 06.15.00

Příspěvek od Metalgirl »

Udělej BB downgrade a JB pomocí redsnow, celé vlákno o tom tu: viewtopic.php?f=129&t=56627&start=100 pořádně si ho přečti celé.

A pak pomocí ultrasn0w ze cydie ho odblokovat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

LuKki

Re: Iphone 3G iOS 3.1.3 BB 06.15.00

Příspěvek od LuKki »

Mám podobný problém ale iba s tým že som ho dal aktualizovať a spravilo mi nejakú chybu a neviem to vyriešiť čo s tým bude?? :/

misade

Re: Iphone 3G iOS 3.1.3 BB 06.15.00

Příspěvek od misade »

Čau,

mám dotaz. Tátovo 3G je šíleně pomalý na iOS 4.2.1 (05.15.04). Bylo by možné tam dostat zpátky iOS 3.1.3?

Jestli jsem to dobře pochopil, tak by to mělo jít přes BB 06.15.00 pro iPad a pak downgrade na iOS 3.1.3 (05.13.04).

Je to tak, můžu tento postup zkusit, nebo to nemá smysl? Telefon není blokovanej, myšlo pocházi z "ČR".

Díky za info

Michal

Odpovědět