redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Pre všetky staršie verzie iOS.
pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od pablo666 »

neviete mi niekto poradit?mam tam 5:1:1 ale nejde mi urobit unlock na simku neviete co stym?do teraz som JB mal a fungovalo vsetko ok a zrazu mi nejde.vdaka
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

Tohle vlakno uz asi moc nezije, co??

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od jackherrer »

Oziv ho
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

@MlRas no u tebe je situace trošku těžší
- zeptám se máš zálohu SHSH na nějaký iOS?
- pokud ne nebo nevíš, tak vem iPhone stáhni si tinyumbrella-6.00.01 a prověř zda máš nějakou zálohu.
- pokud ne tak si stáhni iFaith-v1.4.2 a ulož si zálohu alespoň současného iOS co máš v iPhone to je 4.3.3. V PC se ti vytvoří složka se staženou zálohou.
- následně jsem ochoten ti vytvořit podepsaný iOS 4.3.3 pro tvůj iPhone co ti nahraje do iPhone iPad BB.
- po nainstalování vytvořeného iOS už stačí stáhnout redsn0w_win_0.9.14b2 a provést downgrade BB, pak už stačí nainstalovat Ultrasn0w a vše by ti mělo fungovat.

Šlo by přímo nainstalovat iOS 6, ale po něj není aktualizované Ultrasn0w a není plnohodnotný JB.

Pozor!! prověř si dle sériového čísla iPhone (Obecné-Informace-Sériové číslo) kdy byl iPhone vyroben a nesmí tam být toto číslo ++134++++++ (rok 2011 34 týden) vždy tam musí být nižší, třeba ++130++++++ (rok 2011 30 týden) nebo ++953++++++ (rok 2009 53 týden)

Všechny programy co jsme uvedl jsou volně stažitelné a v pohodě dostupné, všechny jsou v angličtině, ale na netu i zde na fóru je spousta návodů.
Enjoy ( do toho). :-)
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

@Tony1 Děkuju za odpověď! Začal jsem tím, že jsem stáhnul tinyumbrella-6.00.01 a hle, zde mi to píše "Saved SHSH for MlRas's 3GS:"
iPhone3GS 4.1 (88117)
iPhone3GS 4.3.3 (8J2)
iPhone3GS 4.3.5 (8L1)

Chápu to správně že mám tedy SHSH vyzálohované?? Jak to že i na verzi 4.3.5, když jí nemám nainstalovanou??
No nevadí. Stáhnul jsem i ten iFaith-v1.4.2, abych si udělal lokální zálohu, ale nějak mi není jasný jak :-( Řekl bych že tlačítkem Dump SHSH Blobs, ale nějak se mi to nedaří.. Zlobí mě tlačítko Power a zapnout musím připojením kabelu.. Vzpomínám, že kdysy jsem měl nějaký nástroj na vstup do DFU softwarově..

Ještě k tomu mému serial number - mám 5+0095++3++ (znamínko + nahrazuje písmena :oops: nevím jestli je vhodné psát celý serial number.. :oops: )

Moc ti děkuju a budu strašně zauzlovanej, když mi pomůžeš dál.. Díkes!

schranzi
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 30, 2012 11:44 am

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od schranzi »

Ahojte, mám problém, pri kroku 2 mi itunes hádže error 3194 a pri jej odstránení je to 1600 atd. mám tam BB 05.16.07, ktorý sa zmenil zrejme pri neštastnom uprgrade ios z 5.1.1 na 6. nicméne podarilo sa mi downgrade z 6 na 5.1.1 ale ten BB tam stále je. Ľudia ma odporúčili práve na tento postup no nedokážem prekusnúť spomínaný krok 2 :/.
Vie niekto poradiť? ďakujem
IP 3G 16 GB
IP 3GS 32 GB

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

@MlRas tak vše vypadá dobře výrobní číslo je OK 9 týden 2010
SHSH máš trochu problém je se zapínacím tlačítkem, ale poslední verze redsn0w umí vytvořit instalační upravený iOS který ti iPhone do DFU uvede.
tak teda jak na vše
- stáhni si redsn0w_win_0.9.15b1 iOS 4.3.3 a nejnovější iOS pro tvůj iPhone
- v tinyumbrella-6.00.01 klikni na Advanced a zaškrtni Save ALL Available SHSH
a Request SHSH from Cydia
- připoj iPhone a znovu proveď Save SHSH v PC se ti vytvoří složka většinou C:\Documents and Settings\uživatel\.shsh je možné že tuto složku tam už máš.
- spusti redsn0w_win_0.9.15b1 a jdi Extras-Even more-DFU IPSW vyber nejnovější iOS počkej jak se vytvoří ENTER-DFU ipsw uloží se ti tam kde máš originální iOS, spusti iTunes kombinací Shift a kliknutím na Restore vyber Enter-DFU IPSW a spusti instalaci instalace neproběhne, ale iPhone zůstane v DFU a iTunes vyhodí chybu.
- otevři C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\host a vymaž vše co má za čísly Apple
- Spusti sn0wbreeze-v2.9.6 vyber iOS 4.3.3 klikni na iFait Mode a vyber zalohu SHSH následně unlok a instal iPad BB vše ti nabídne sn0wbreeze.
- vytvoří se ti podepsaný iOS a sn0wbreeze tě vyzve k připojení iPhone a uvedení iPhone do DFU, připojíš iPhone který je už v DFU a počkáš až sn0wbreeze zavede explot limera chviličku to trvá.
- následně se ti spustí iTunes a to ti bude detekovat iphone v režimu obnovení pomocí Shift a kliknutím na Restore vybereš podepsaný iOS a provedeš instalaci následně bys měl mít iPhone s iPad BB.

Proveď downgrade BB dle návodu v tomto vlákně pak už stačí jen nainstalovat Ultrasn0w z Cydie. Restart a máš iPhone odblokovaný.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

@Tony1
Dekuju za doslovny navod, hned vecer na to jdu.
Dam vedet.
Diky!

EDIT: @Tony1
Tak mam nejspis nejaky problem.. Vse jsem delal uplne presne jak jsi psal a slo to jak po dratkach az do doby, kdy jsem spustil sn0wbreeze-v2.9.6.exe a jdu dle navodu az na misto, kdy potvrdim instalaci iPad basebandu, pak vyskoci za sebo dve varovna okna a po jejich potvrzeni se otevre tabulka "Custom Apps", kde ale asi bude treba neco vyhledat, nebo stahnout ci co.. Kdyz nic neudelam a jen kliknu na sipku pro pokracovani, vyhodi mi to zpet na misto, kde volim unlock.. :-(
Nevim jestli to nemuze byt tim, ze muj soubor s apple se nejmenoval host, ale hosts. Krome toho tam mam jeste hosts.umbrella, lmhosts.sam, networks, protokol a services.

Muzes mi prosim jeste poradit co dal??
Dekuju!

edit

At delam co delam, jsem stale na mrtvem bode. @Tony1 tu uz dlouho nebyl a z ostatnich asi nikdo nevi..??
Mam problem - viz. predchozi prispevek a PROSIM o radu jak dal!?
Dekuju vsem!

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od jackherrer »

hosts je spravne, vyfot mi prosim ty varovna okna i to co ukazue snowbreeze, jinak bys mel potom uz zaskrtnout build ipsw a pak na sipku dal aby ses pohnul dal, nemam tu ted snowbreeze abych se na to podival proto prosim o ty screeny
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

Tak jak píše jackherrer, klikni na Build IPSW tam se ti ukáže zelená fajka a pak už šipku napravo dole a začne proces. :-)
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

@jackherrer Děkuju ti, tady jsou ty snímky obrazovky (nevím jak to nahrát přímo sem :-/):
http://chanidlo12.rajce.idnes.cz/Pictur ... rouble.jpg

@Tony1 myslím že mačkám správnou šipku pro pokračování, nicméně po kliknutí na šipku v pravo dole pro pokračování na stránce, kde se dají přidávat balíčky (nic tam nedávám a všechny záložky jsou prázdné), se mi sn0wbreez okamžitě přepne na na obrazovku, kde můžu začít znovu volit "Unlock", "Custom package"...
Nevím, zda mám Old nebo New Boot rom, tak volím prostřední tlačítko..

Vše dělám na notebooku s OS W7/32, používám Eset smart securities..

Děkuju za vaší trpělivost!

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

Pokračuješ správně, jak se vrátíš na úvodní stránku kde je Unlock atd., tak klikni na Build IPSW tam se ti vytvoří zelená fajka a následně šipku vpravo dole.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

@Tony1
Tak jsem pokracoval vytvorenim podepsaneho ipsw a spustil obnovu v iTunes, vse vypadalo ok, ale umrelo zo na chybu 1600. Videl jsem, ze nekomu to hazi 1601, 1602.. Myslis, ze budu mit podobne reseni jako oni? Jeste hledam, tak uvidime.
Dekuju za rychlou odpoved!

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od jackherrer »

predtim nez spustis samotny restore toho vytvoreneho CFW tak jeste stahni a spust ireb tam pomackej na iphonu tlacitka jak ti ireb bude psat, na iphonu ti zustane cerna obrazovka a ireb zahlasi ze je iphone v pwned dfu modu, ted az dej v itunes restore na CFW
I will maintain an attitude of open-mindedness.

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

@Jackherrer
tak to budu nejspis v pytli, protoze mi nefunguje zapinaci tlacitko.. Je ste jsem to nevidel, ale ocekavam s tim problem..

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od jackherrer »

Pohledej forum, nejsem si jisty ale tvuj problem se mozna da obejit, kdyztak mu nekdo pls hodte vlakno kde se o tom psalo sem ted na iphonu, dik
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

Na toto jsme tě varoval o dva mé příspěvky hořejc řeším i to zapínací tlačítko :-))
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

Bingo!! Bingo!! Bingo!!!
Vsem vam strasne moc dekuju, iP kterej byl temer rok mimo sit operatora je opet v akci!! Diky!
Verze fw 4.3.3, modem 06.15.00
Nebyl nutny instal BB pro iPad, stacilo jit presne dle kroku od @Tony1.
Kazdopadne chyba 1600 vyresena diky iReb (diky Jackherer). Po nahrani custom fw vytvoreneho v sn0wbreeze to chtelo aktivaci - myslel jsem, ze tim koncim, kdyz jsem si vzpomel na kartu, co jsem asi pred rokem koupil z e-baye od at&t - bez problemu aktivovano. Pak uz jen ultrasn0w v cydii a hle, sit Vodafone CZ nalezena a plne funkcni!
Jeste jednou diky!!

P.S.: je pripadne mozne upgradovat na vyssi fw nez stavajici 4.3.3?? Asi to ale patri jinam..

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

No a teď máš ještě možnost downgrade BB z iPad BB na oficiální 05.13.04. Nový iOS do iPhone ještě nedostaneš, protože snowbreeze ještě není aktualizované pro iOS 6.0.1, redsn0w sice nabízí možnost vytvoření customu bez update BB, ale nezkoušel jsme to tak že nemůžu na 100% potvrdit.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

@Tony1 Diky ti za vsechno!
Zkousim downgrade BB dle navodu z prvnich stranek, ale kvuli zapinacimu tlacitku mam velke trable.. Chtel jsem do DFU stejnym zpusobem jako kdyz jsem delal upgrade a pouzivam stejny soubor jako prve, jdu krok za krokem dle tveho navodu astejne mi iTunes vyhazuji chybu 3194.. Soubor hosts mam upravenej a ackoli by to dle infa z jinyho vlakna melo jit, tak u me ne.
Zkousel jsem vytvorit novy DFU ipsw soubor, ale porad stejne..
Musim jeste patrat po reseni..
Dikes, dam vedet!

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od atyp »

Zdravim,
vcera jsem delal kamosovi Downgrade z 6.0.1 na 5.1.1 iPhone 3GS - blokovany! Reknu na rovinu, kdybych vedel do ceho jdu, nedelal bych to. Asi 10 hodin jsem se s tim drbal, zkusil jsem vsechny navody, ktere jsem kdy mel ulozene a vyzkousene, behem minuleho mesice jsem takto udelal 7 iPhone 3Gs. Vubec tam nesel dat original 5.1.1, az po dlouhe dobe napred 4.2 a pak teprve upraveny pres sn0wbreeze-v2.9.6 - FW 5.1.1.

Tady mam jeden problem - vse slape nakonec jak ma, jsem ted na 5.1.1 / 05.13.04 - ale jakmile vypnu a znova zapnu, nebo udelam "tvrdy restart", uz se na sit Wifi nedostanu, i kdyz ji mam ulozenou, proste ji nenajde a pokud ji najde, neni tam nic vyplneno ( myslim IP adresu a pod ). Jediny mozny zpusob je, ze udelam Jailbreak pres Redsn0w 09.15b3 - ten napred udela "Obnoveni" a pak musim udelat znova klasicky Jailbreak a zese vse frci jak ma......!! Divny co?
A jeste neco - podarilo se udelat Downgrade na 5.1.1 a odbokovat pres Ultrasn0w i s BB 6.15.00, vcetne wifi, Cydie a vseho, jen blbnula porad ta wifi, tak az pak jsem udelal Downgrade iPad Basebandu. Ma neko taky takovy problem?
Mozna je to tim, ze jsem upravil FW pres sn0wbreeze-v2.9.6 abych ho vubec aktivoval a pak jeste udelal Jailbreak pres Redsn0w........
Dekuji za odpoved. atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

@MlRas teď nevím zda jsi schopný uvést iPhone do DFU tak jak jsi jej uvedl do DFU naposled, to ti jde ne? pokud ne zkus restart PC popřípadě jiné USB.
Nevím zda se ti chyba 3194 vyskakuje při přechodu do DFU nebo někdy jindy. Tato chyba je spojena se zálohou SHSH k danému iOS
- překontroluj podepsání iOS správnou zálohou SHSH
- překontroluj odpovídající iOS s iOS co je nainstalováno v iPhonu
Když budeš mít DFU tak už jen
- Redsn0w (ve složce s redsn0w musíš mít i odpovídající iOS co máš v iPhone)
- klikni na Jailbreak and instal Cydia
- zafajkni downgrade BB a čekej trvá to až 10 min.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MlRas
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 09, 2011 9:55 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od MlRas »

@Tony1 tak uz mi to vsechno beha, gps, telefon i wifi. BB ve verzi 5.13.04 a fw 4.3.3
Problem s chybou 3194 nastal pri snaze nahrat v iTunes DFU..ipsw a to i v pripade, ze jsem postupoval stejne, jako kdyz jsem nahraval iPad BB.. Nakonec vyreseno upravou hosts jak je uvedeno v tomhle vlakne - pridani ip adresy. Z neznameho duvodu to zacalo slapat az na druhem pc.. Ale i tak ok.
Kazdopadne downgrade no problem, jen bylo treba v iReb projit DFU aktivaci a pak uz bez chybne.
Jo a jeste nevim, jak bych to resil bez SIM kterou jsem kdysi koupil na ebay za cca 2$ kvuli aktivaci. Taky jsem zjistil, ze pro downgrade BB je potreba vybrat ten ispw, ktery je v iPhone, tedy ten podepsany, vytvoreny v sn0wbreeze pro instalaci s iPad BB.
Kazdopadne tisicere diky hlavne Tonymu1 a vubec vsem zucastnenym! Panove jste opravdu borci a smekam pred vasima zkusemostma a hlavne ocenuji trpelivost, se kterou jste se mi venovali!
DIKY, DIKY, DIKY!!!
Ted uz bych chtel jen aktualizovat IP na verzi alespon 5.0.1, abych mohl stahovat zajimavejsi sw...
Muzete me prosim nekdo poslat do vlakna, kde se to resi v souvislosti s mym problemem a nastavenim?
Dikes a at se vam vsm dari!

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od mike-biker »

Mám od známého 3GS s IOS 6.01 a pouze se mi povedl downgrade BB na 5.13.04. Jde s tím už něco dělat?
Chci mu zprovoznit volání, má z něj hezký iPod.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Metalgirl »

No teď jen čekat, až bude ultrasnow updatován pro verzi FW 6.x, zatím ještě není:

5. ultrasn0w isn’t yet updated for 6.x

by now you probably should be taking advantage of the extremely cheap IMEI-based unlocks of iPhones sold by established online retailers like http://cutyoursim.com
still, IMEI-based unlocks don’t work in all cases. We’ll announce when ultrasn0w is ported up to 6.x
redsn0w will still hactivate your 3GS or iPhone4 if you run it before the device is activated. Due to the current tethered 6.x JB status, redsn0w now hactivates 6.x without requiring subsequent tethered boots. If you accidentally hactivate with redsn0w, use the “Deactivate” checkbox available from the Jailbreak screen, not the normal one in “Even more”


Píšou, že uživatel může využít možnost levných odbloků, co kolují přes internet.

Zdroj: http://blog.iphone-dev.org/
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od mike-biker »

Díky.
Ale to se mu už moc nechce, přece jen je to 3GS. Já jsem mu hodil odkaz na odblok, ale má to na UK Orange a tam je jen Pre-order, už asi měsíc. Bůh ví, jestli to vůbec bude platné?
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Metalgirl »

To nevím, sama mám neblokovaný iPhone, takže jejich služeb nepotřebuji využít, takže nemám osobní zkušenosti. Zkus mu naistalovat ze cydie ten ultrasnow, možná to pojede.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od mike-biker »

Zkusím to. Za to nic nedám. Doufám, že mu to bricknu a budu za vola. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Metalgirl »

Ne, maximálně se může stát, že i přesto se nepřihlásí do sítě, to pak stačí ultrasnow zase odinstalovat. Nic tak hrozného už na tom vyvést nemůžeš. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

@mike-biker je to jednoduché pokud tam máš JB a Cydii
- do Cydie přidej repo http://repo.iparelhos.com/
- z tohoto repa nainstaluj ultrasn0w fixer for iOS 6.0.1
- následně ultrasn0w 1.2.7 a vše by ti mělo fakat

Problém bude možná s instalací Cydie, ale vyděl jsme několik návodu jak ji do tethered JB 6.0.1 dostat. Samozřejmě po vypnutí a zapnutí iPhone je třeba připojit k redsn0w a dát “Just Boot”
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Gekko gecko »

mike-biker píše:Zkusím to. Za to nic nedám. Doufám, že mu to bricknu a budu za vola. :D

Za vola ne, ale da ti..... :D pokud to bricknes zpusobem, ze ktereho nebude cesty zpet ani v profi servisech treba na maczone.cz
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Adman
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: úte úno 08, 2011 10:23 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Adman »

Fantasticky jednoduché, funkční a účinné. Potvrzuju downgrade... dočkali jsme se :D :)
Veselé Vánoce
iPhone5
iPad mini
MacBook Pro 15"

dalibor234

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od dalibor234 »

Zdravim, mozno hlupa otazka, ale je nutne k downgrade-u iTunes aplikacia? Ide o to, ze moje iTunes mi pise,ze SIM card not supported. Mam nejaku sancu vyskusat tento downgrade aj napriek tomu. Ide mi hlavne o to,ze mi nefunguju push notifikacia a GPS. Vdaka za radu.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

Ne k downgrade iTunes nepotřebuješ, předpokládám že firmware (BB) modemu budeš mít 06.15.00 pokud ti nejde GPS a push. iPhone používáš jen jako iPod s wifi bez sim?
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

dalibor234

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od dalibor234 »

no pravdupovediac Iphone je plne funkcny, to znamena,ze tam mam slovensku SIM, ktora plnohodnotne funguje, az na ten itunes (ktory tym padom nevyuzivam) a nefungujucej GPS a push. Este otazka kde najdem v pocitaci svoj ipsw firmwaru, kedze v itunes foldroch to nevidim. (iTUNES mi zo zaciatku fungovalo, az potom nastal problem - SIM not supported) Snazim sa postupovat podla tohto navodu, ale uz druhy krok neviem uskutocnit (ak to teda viem aj bez itunes):

Step 2: Launch Redsn0w 0.9.14b1, the click on Extras > Select IPSW button then point Redsn0w to the firmware version you have installed (new-bootrom 3GS users can usually skip this step but it doesn’t hurt for them to do it too).

http://absinthejailbreak.com/downgrade- ... h-redsn0w/

Dik

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

1

Příspěvek od Tony1 »

No nevím proč čerpáš info ze stránky psané v angličtině kdy v úvodu této stránky je vše popsáno česky.
- musíš si stáhnout originální iOS který máš nainstalován v iPhone a ten ulož do složky s redsn0w
- ten vyber po kliknutí na to co popisuješ.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od punky7865 »

mam problemik s operatorom mam iphone 3gs iOS 6.0.1 ... pred tim tamm bol 6.15 a dal som tam ten 5.13.04 pomocou redsn0w vsetko v poriadku ale nainstaloval som ultrasnow lebo iphone je z anglicka .. ultrasnow nainstalovany ale mam problem so sietou .. chvylu vyhladava a potom napise ziadna siet .. nepomohol ani reboot .. neviete mi nejo poradit? skusal som T-mobile aj O2 bez pinu aj s pinom
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Tony1 »

@ vieme ti poradit :)
- pokud máš nainstalován Ultrasn0w 1.2.7
- přidej repo v Cydii http://repo.iparelhos.com
- z repa nainstaluj Ultrasn0w fixer for 6.0.1
- vypni zapni iPhone (nezapomeň že k zapnutí je třeba "Just Boot" z redsn0w)
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od punky7865 »

neskoro .. dal som custom 5.1.1 ,untethered JB a ultrasn0w som neinstaloval ani ..a signal ide :D nechapem preco to nepotrebuje ultrasn0w .. mate nejake vysvetlenie? :D
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

Whisky
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 27, 2010 6:29 pm

Re: redsn0w s podporou downgrade BB 06.15.00

Příspěvek od Whisky »

Mám iphone 3G 4.2.1 BB 6.15.00 chtěl jsem to udělat podle návodu ale dal jsem telefon do DFU modu a ted nejde zapnout vůbec nic...iTunes píše že byl nalezen iPod, ale nepodařilo se určit jeho typ. Takže ted mi nejde zapnout telefon vůbec nic.. co s tim ??

Odpovědět