Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.15.0

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Philos

Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.15.0

Příspěvek od Philos »

Ahojte..

Ja by som potreboval poradiť ako Jaillbreknut Iphone 3GS 5.1.1, FW 06.15.00 (Ser.numb. 5K1061...) a zaroven odblokovat od T-mobilu. Stači iba keď mi poradíte ktorý návod.

Vďaka za každu radu :)

mefistos

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od mefistos »

stahni si ultrasn0w z cydie a odblokuje se ti to.. pro priste hledejjak na foru tak na google je to tu milionkrat

Philos

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od Philos »

Ja som mal Jaillbreak aj odblokovanie od operátora ale ked som nastavoval mobilnu datovu sieť tak som potvrdil obnoviť nastavenie a odvtedy mi nejde Jaillbreak a ani sieť. Ked spustim Cydiu alebo Safari tak ma to vyhodí naspäť.

Co mam správiť ? Jaillbreknuť ho nanovo ?

Dik

mefistos

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od mefistos »

pokud ti telefon po zvoleni safari a cydie vypne tu appku tak mas tethered.. pouzij redsn0w a udelej JB znovu abys mel untethered.. vsadim se kdybys hledal ze na internetu najdes co znamena kdyz se ti vypina safari i cydia...

Philos

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od Philos »

ja viem kto hlada ten najde :D.. ale ja nie som v tom doma.. ešte by som našiel niečo zle. mohol by si mi napisať link kde najdem návod ?

velka vdaka

mefistos

Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.15.0

Příspěvek od mefistos »

Pokud mas 5.1.1 stahni si z cydie rocku racoon ci jak to je to je untether.. Popr pouzij redsn0w na rejailbreak


Sent via iPhone using Tapatalk

Parles
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 811
Registrován: úte pro 13, 2011 4:34 pm

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od Parles »

*rocky racoon
stíhni si redsn0w, dej extras, dej just boot a pokračuj podle návodu
WIN: https://sites.google.com/a/iphone-dev.c ... ects=0&d=1
MAC: https://sites.google.com/a/iphone-dev.c ... ects=0&d=1
pak di do cydie dej do hledání rocky racoon a nainstaluj ho.
 Macbook Pro with Retina Display 15" Mid 2015 - 2.5Ghz i7, 16GB RAM, 512GB SSD, Radeon R9 M370X
 iPhone X 256GB Black
Beats by dr. dre PRO Black

Audi S8 V10

Filip241

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od Filip241 »

Ahojte, chcem sa spýtať či to ešte funguje lebo mal som v rukách iphone 4 (niekto hovoril že je blokovaný na tmobile sk) a keď som ho zapol tak len svietila taká šedá plocha s nápisom iphone a prosilo o vloženie platnej sim tak som ho vypol stiahol som si z netu custom firmware5.1.1 už s jailbreakom a akitovaný chcel som ho nahrať cez itunes-vypisovalo nejaké chiby tak som ho nahral cez redsnow pekne ho nahralo vybehla šedá plocha ako predtým ale pribudla možnosť že pokračovať alebo niečo také že využívať iphone tak som pokračoval vybehla mi plocha aj s cydiou iphone vyžiadal pin sim tak som zadal a potom ale vypísalo že žiadna sieť tak som už postupoval podla tohoto návodu SAM všetko som zrobil sieť nabehla stále plná sice trochu blbnú push ale to nevadí tak sa chcem spýtať (keďže niesom nijaký boháč, ma napadlo že by som si kúpil s UK nejaký iphone 4 blokovaný na ich operátora a doma si ho takto odblokoval) či som ho fakt odblokoval alebo už bol odblokovaný len som niečo aktivoval alebo čo som sním vlastne spravil??? Ďakujem za odpovede. (dúfam že to zbadáte lebo nechcel som vytvárať nové vlákno)

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od Merfi »

Nekupuj,neodblokujes

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od dalzap »

Ale odblokuje nicméně pokud by byl telefon ještě ve vázanosti, bylo by to samozřejmě drahé

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Odblokovanie operátora + Jaillbreak iPhone 3GS 5.1.1 06.

Příspěvek od Merfi »

Ja som ho asi pochopil inak ako ty.To,ze kazdy iphone sa da odblokovat nieje tajna informacia.Samozrejme nie zadarmo
Ale on predpoklada,ze ho dokaze odblokovat softom,co pri blokovanej stvorke nieje mozne.

Odpovědět