Telia Švajčiarsko

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
rogi

Telia Švajčiarsko

Příspěvek od rogi »

Zdravim, viete mi prosim niekto povedat, ako by sa dal odblokovat iphone 4s blokovany na svajciarsku siet Telia? Dokonca ani v mobilshope mi poradit nevedeli.

gogo1000
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 207
Registrován: úte úno 07, 2012 1:02 pm

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od gogo1000 »

No, napiš sem nějaké podrobnosti (jakou má verzi BB, jestli máš origo simku toho operátora).

Podle verze BB se dá zjistit jetli by fungovala GEVEY ULTRA S, ale s tím jakou použít a kde ji sehnat ti moc nepomůžu. (nemám s tím zkušenosti).
Spíš bych se snažil kontaktovat přímo toho operátora na kterého je ten iPhone 4S bloklý a domluvit se s ním na podmínkách odblokování.

Víc mě nenapadá :unknown:
iPhone 4S black 16GB CZ iOS 6.1.2 Vodafone JB Evasi0n 1.4
iPhone 5S black 16GB CZ iOS 8.1.2 Vodafone JB TaiG 1.2.0
iPhone 5S space grey 32GB CZ iOS 9.1 Vodafone JB Pangu
iPhone 6S space grey 64GB CZ iOS 10.1.1 Vodafone JB Zatím NE
iPad Mini Retina space grey 16GB CZ iOS 8.4 Wifi JB TaiG

rogi

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od rogi »

No takze baseband je 4.12.01...myslim ze na tento baseband este neexistuje jailbreake, ani gevey karta... a operator Telia si pyta za unlock 120 € aj to by som musel poslat do svedska nejakeho svojho zastupcu alebo seba a vyriesit to osobne, co v podstate neprichadza do uvahy :D
[mod=BEAVERS]Příště počkej, až ti bude příspěvek schválen. Založením duplicitního nic neurychlíš, spíše si vykoleduješ pokárání.[/mod]

yesi
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: pon srp 02, 2010 6:44 pm

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od yesi »

Bolo ti treba kupovat mobil v zahranici? Strel ho na eBay a tu si kup cez Bazos.sk odblokovany mobil.
iPhone 5 32GB • iOS 7.0.3

gogo1000
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 207
Registrován: úte úno 07, 2012 1:02 pm

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od gogo1000 »

Nechci ti do toho nějak kecat, ale není náhodou BB 4.12.01 pro iPhone 4 ?

Jinak taky bych ti doporučil to co už tady napsal "yesi", než se s tim patlat a vrážet do toho další peníze. Bude to asi nejlepší řešení 8)
iPhone 4S black 16GB CZ iOS 6.1.2 Vodafone JB Evasi0n 1.4
iPhone 5S black 16GB CZ iOS 8.1.2 Vodafone JB TaiG 1.2.0
iPhone 5S space grey 32GB CZ iOS 9.1 Vodafone JB Pangu
iPhone 6S space grey 64GB CZ iOS 10.1.1 Vodafone JB Zatím NE
iPad Mini Retina space grey 16GB CZ iOS 8.4 Wifi JB TaiG

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od Sphyn0x »

No na bazoši je tiež dosť podvodníkov.
Bol som tiež naivný a nechal som sa odrbkať.
///M

Koudy69
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 219
Registrován: úte bře 08, 2011 9:56 pm

Telia Švajčiarsko

Příspěvek od Koudy69 »

Ja kupoval pres bazos mesic stary ip 4 pokud dojde k osobnimu setkani vse vyzkousis myslim ze by nemel byt problem

yesi
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: pon srp 02, 2010 6:44 pm

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od yesi »

4.12.01 je i4 baseband. Ak mas ten, tak zrejme nemas 4s. Mas hore na ramiku ciernu ciarku? Alebo ich mas na bokoch?

Bazos neni problem, zariadis si osobne stretko na mieste kde je vela ludi, niekde kde si mozete sadnut. A vezmes si 10 minut na testovanie mobilu. Urobis si dopredu zoznam, co treba pretestovat a ak najdes vaznu zavadu, posles predavajuceho do prdele. Takto si uplne bez obav.

Uplne najjednoduchsie je kupovat z Bazosu nerozbaleny mobil este v originalnej, neposkodenej folii na krabici. V takom pripade predavajucemu strcis prachy a vezmes si mobil a zarucak (po skontrolovani IMEI, nic ine ani nekontrolujes). Ale je to oovela drahsie, ako zobrat pouzity mobil. No, ak by si chcel kupit novy iPhone za plnu sumu, tak touto cestou usetris 100eur +/-.

//edit: ake Svajciarsko? Telia je Svedsky operator
iPhone 5 32GB • iOS 7.0.3

ViRe

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od ViRe »

tak i já mám i4 s BB 4.12.01 a blokovaný na Telia Sweeden, chtějí 300 kr a abych se dostavil na prodejnu tak jsem jim napsal že to asi fakt nepujde, teď čekám na odpověď a uvidím co to udělá snad to nějak dopadne dám vědět a pokud ne pak to střelim na eBay a koupim novej a hotovo.

EDIT: tak mi napsali že musím fyzicky jim přivést iPhone a že odblokují. Hledám tedy někoho kdo tam bydlí abych mu ho poslal a on ho tam zanesl a nechal odblokovat. :-)

thimja

Re: Telia Švajčiarsko

Příspěvek od thimja »

Zdravím. Jestli to někomu pomůže, tak potvrzuji naprosto bezproblémové odblokování iPhone 4 na oficiálních stránkách Swisscomu. Přes on-line chat a s chabou znalostí angličtiny, jsem operátorku poprosil o unclock a zadal imei. Potvrdil jsem svůj email a okamžitě jsem dostal přidělené referenční číslo. Zhruba do dvou hodin jsem přijal zprávu, že Apple bylo požádáno o odblokování. Druhý den bylo vše hotovo. Bylo nutno provést restore.

Odpovědět