Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Ondra2110

Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od Ondra2110 »

Zdravím,

chtěl bych požádat o radu, mám iPhone 4 z USA. Blokovaný na operátora AT&T. Dříve jsem měl 3G, odblokoval jsem ho bez problémů. Teď si ale nevím rady. Telefon má iOS 5.0.1 a baseband 4.11.08 Na iPhone jsem provedl jailbreak pomocí redsn0w, nainstaloval cydii s tím, že přes ultrasn0w provedu unlock. Bohužel to se nedaří. Finalní reboot mi telefon zasekne.. Chci se zeptat jestli je jiná cesta jak telefon odblokovat na T-Mobile CZ, dočetl jsem se něco o tom, že by mohl být problém právě kvůli basebandu 4.11.08.

Děkuju za radu. Ondra

tachos
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 22, 2008 6:47 pm

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od tachos »

Jednak musis pri jailbreaku a just bootu zadavat select ipsw verzi 5.0 (ne 5.0.1) a jinak ip 4 pokud ja vim jde odemknout jen pomoci Gawey karty a nebo jeste jedne(ted so nevybavim nazev). 3g slo jeste odblokovat pres ultrasn0w,ale ip4 uz nee.
iPhone 6

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od Barberry.pha »

Ip 4 s tim basebandem odblokova sw nejde. Sw unlock pro ip4 uz neni pres rok. Pro ios4 se to dalo resit Gevey sim, bohuzel pro bb ios5 uz Gevey nefunguje. Takze tedka jedine cekat, zadna zpusob zatim neni, a nikdo nevi kdy vubec bude.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

hipisik
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: ned led 09, 2011 10:08 pm

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od hipisik »

barberry.pha píše:Ip 4 s tim basebandem odblokova sw nejde. Sw unlock pro ip4 uz neni pres rok. Pro ios4 se to dalo resit Gevey sim, bohuzel pro bb ios5 uz Gevey nefunguje. Takze tedka jedine cekat, zadna zpusob zatim neni, a nikdo nevi kdy vubec bude.


No mozna se jeste objevila nadeje :)) mrkni

http://www.iphone4jailbreaks.com/ultras ... onday.html

People
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 24, 2008 7:06 pm

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od People »

zmenilo sa nieco? tiez som si kupil iphone 4 s 5.0.1 a baseband 4.11.08. Je uz unlock? Ktory soft pouzit na jailbreak?

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od Barberry.pha »

Unlock neni a zadne zpravy ze by jo nekdo delal ani o zadne nove Gevey sim, takze nezbyva nez cekat.
Na JB posledni Redsnow
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Ondra2110

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od Ondra2110 »

Pořád to nejde, ale údajně na tom někdo pracuje

http://www.iphone4jailbreaks.com/unlock ... tails.html

přes gevey to zatím nejde.

St3vq0

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od St3vq0 »

a co hovorite na unlock za peniaze ? ci je do podfuk ? http://www.officialiphoneunlock.co.uk/i ... e=3GS,4,4S

patricius
Host
Host
Příspěvky: 60
Registrován: úte říj 12, 2010 5:56 pm

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od patricius »

Táto stránka by nemala. Údajne funguje unlock cez nich. A ako tak pozeram tak pridali už aj unlock na AT&T, lebo prednedávanom ho neponúkali vôbec a ešte k tomu je aj celkom drahý.
iPhone 3G 16GB | iPhone 3GS 16GB | iPhone 4 16GB iOS 5.0.1

Asus N53sv SSD 120GB, HDD 640GB, GeForce GT540M 1GB, i5 2410M SB, 6GB RAM

micio

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od micio »

dostal se mi do ruky iP4 s iOS 5.0.1, model MC603CS s BB 04.11.08 a je ze slovenska, bohuzel neprijima SIM (píše: žádná služba)... jak jsem tu procital ruzne fora tak jsem zmatenej z toho jestli muzu dat bez problému upgrade iOS nebo jestli ho nezablokuji nadobro.... naposled co jsem si delal u sve 4ky JB (CZ distribuce) tak se psalo ze uz je to jedno kdyz se v ramci upgradu zmeni BB ze se to uz da odblokovat a podobne.... nebo se pletu? nebo dejte mi radu co udelat pro zdarne aktivování SIM?
(pro info: vsiml jsem si ze je v nastaveni nejaka položka CyDelete a v detailu je nejake info o Cydii, ale na plose nikde Cydia neni)

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od cicolably »

cydelete je na odstraňovanie aplikácií z cydie priamo na obrazovke iphonu,ako originál apky
no zo slovenska je, ale ak je z T-mobile bude blokovaný,asi ho niekto chcel odblokovať urobil jailbreak a nahral Cydiu ale softwerovo to nejde tak to posunul-predal dalej.jedine zisťiť odkial je priamo (ak je z t-mobile Sk da sa odblokovať v predajniach t-mobile na slovensku,ak skončila viazanosť)
PS:
skus pozrieť na tuto stránku čo ti napíše http://www.s-url.ro/
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

micio

Re: Unlock iPhone 4 - iOS 5.0.1.

Příspěvek od micio »

Vypsalo mi to tohle:
Model: iPhone 4 16GB Black
Device ID1: XXXXXXXXXXXXX
Device ID2: XXXXXXXXXXX
Is activated: No
SIM lock: Unlocked

Odpovědět